Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,808 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,555 μηνύματα σε 76,728 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 371 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

StargazerLily

Νεοφερμένος

H StargazerLily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H StargazerLily έγραψε: στις 21:49, 19-08-18:

Την περίοδο αυτή διαβάζω το βιβλίο ''Πρόσφυγας'' του Gratz Alan. Είναι αρκετά συγκινητικό και μάλιστα σου τονίζει πόσο σημαντικός είναι ο δεσμός που έχεις με την οικογένεια σου, η οποία είναι ό,τι πολυτιμότερο έχουμε στη ζωή. Πρόκειται λοιπόν για δυνατές ιστορίες παιδιών που αναγκάστηκαν να εγκαταλείψουν το σπίτι, την πατρίδα τους και ξανάρχισαν από την αρχή τη ζωή τους σε ένα νέο τόπο. Αυτό το βιβλίο σου δείχνει τη δύναμη που κρύβει ο καθένας μέσα μας γι'αυτό και θεωρώ πως είναι must-read ❤
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη StargazerLily : 19-08-18 στις 21:52. Αιτία: λάθος
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Kozi

Φοιτητής

Ο Kozi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

O Kozi έγραψε: στις 22:46, 19-08-18:

Στο τραίνο θα στον σφυρίξω 3 φορές.
Ή το τραίνο θα σφυρίξει 3 φορές;
Μπερδευομαι.
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Συντονιστής

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,016 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 19:41, 05-09-18:

Το ξεκίνησα χθες και μάλλον θα το τελειώσω σήμερα.. Είναι πολύ ωραίο βιβλίο αν και ο τύπος είναι χριστιανός και τα βλέπει πιο spiritual, νομίζω πως όποιος έχει βρεθεί στη φάση του να είναι χαμμένος θα αποκομίσει πολλά από το βιβλίο αυτό! Δε χρειάζεται να το δείτε πως όταν λέει God εννοεί το Θεό κυριολεκτικά, δείτε το με πιο ανοιχτό μυαλό!
Παράθεση

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 01:03, 13-11-18:

Νίκος Πράντζος-Η περιπέτεια του μέλλοντος
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Συντονιστής

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,016 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 08:26, 23-11-18:

Το How Not to Die είναι καταπληκτικό, το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Έχει πάρα πολλές πληροφορίες και είναι πολύ καλά γραμμένο. Το δεύτερο είναι μια εξαιρετική επιλογή για όποιον ενδιαφέρεται για τις νευροεπιστήμες. Αν και είναι textbook τα εξηγεί όλα πάρα πολύ ξεκάθαρα, οπότε και με πολύ βασικές γνώσεις βιολογίας μπορεί κάποιος να το διαβάσει.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες