Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,159 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,172 μηνύματα σε 79,226 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 312 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Την γνώρισα πριν 2 μέρες και τη θέλω πολύ

billyfs7

Νεοφερμένος

Ο billyfs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O billyfs7 έγραψε: στις 14:47, 29-10-19:

Καλησπερα, πριν δυο μερες ειχα κανονισει να παω με δυο φιλους να δουμε ενα ματσακι και ο ενας εφερε μια φιλη μαζι για να μην μεινει μονη της. Ενω την ηξερα την κοπελα δεν την ειχα παρατηρησει ποτε. Μου αρεσε απο νωρις σχετικα γελαγε με τις βλακειες μας συμμετειχε στην παρεα, ολα οκ. Μετα πως το εφερε η κατασταση και κανονισαμε με τα παιδια να βγουμε για ενα ποτο και ηρθε μαζι μας. Δεν εκανα καποια κινηση η κατι ( το μετανιωνω ακομα ). Ωστοσο στο τραπεζι καθομασταν διπλα λεγαμε καμια κουβεντα και γελαγε με οτι ελεγα. Δυστηχως εφυγε νωριτερα απο εμας και δεν προλαβα να δειξω καποιο ενδιαφερον. Τωρα ομως εγω καιγομαι.. Την εχω στο ινστα αλλα δεν εχουμε μιλησει απο τοτε. Α! και μαλιστα καποια στιγμη στο μαγαζι πεταξε μια δυο φορες για εναν τυπο κοντα μας ωραιο παιδι κλπ (δεν ξερω αν το εκανε επιτηδες ομως ). Σκεφτομαι να πω στον φιλο μου να της πει καμια κουβεντα οτι μου αρεσε να δω τι θα του πει. Η οχι ? Δεν την ξερω καθολου την κοπελα βεβαια εκτος απο αυτο και για αυτο το λογο δεν της εχω στειλει κατι εγω ακομα..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη billyfs7 : 29-10-19 στις 14:52.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,138 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 14:58, 29-10-19:

Τι ηλικία έχεις;
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,463 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 15:05, 29-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από billyfs7
Σκεφτομαι να πω στον φιλο μου να της πει καμια κουβεντα οτι μου αρεσε να δω τι θα του πει. Η οχι ? Δεν την ξερω καθολου την κοπελα βεβαια εκτος απο αυτο και για αυτο το λογο δεν της εχω στειλει κατι εγω ακομα..
Οχι, θα φανείς δειλός έτσι. Αφού σου άρεσε, πες στον φίλο σου να την καλέσει και την επόμενη φορά που θα βγείτε και δείξε της από κοντά ότι ενδιαφέρεσαι. Και ζήτα της και να βγείτε μόνοι σας.
1
Παράθεση

billyfs7

Νεοφερμένος

O billyfs7 έγραψε: στις 15:08, 29-10-19:

18
Παράθεση

Νίκος999

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 95 μηνύματα.

O Νίκος999 έγραψε: στις 15:12, 29-10-19:

Ρε με τι ασχολείται ο κόσμος. Απλα τα πράγματα της στέλνεις μήνυμα για καφέ, αν δεχτεί οκ αλλιώς στην επόμενη
1
1
Παράθεση

billyfs7

Νεοφερμένος

O billyfs7 έγραψε: στις 16:08, 29-10-19:

Να της κανω καποιο react σε παλιο story που εχει αποθηκευσει και να καπως ετσι να της ζητησω να βγουμε η θα ειναι καπως και να περιμενω να ανεβασει κατι καινουριο ;
Παράθεση

Unseen skygge

Διάσημο Μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 885 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 20:51, 29-10-19:

Να της κανω καποιο react σε παλιο story που εχει αποθηκευσει και να καπως ετσι να της ζητησω να βγουμε η θα ειναι καπως και να περιμενω να ανεβασει κατι καινουριο ;
Θα καρφωθείς εννοείται. Είναι σαν να της λες ότι με απασχόλησες σε σημείο να κάτσω να δω τα χαιλαιτς σου και σου έκανα και ριακτ για να δείξω το ενδιαφέρον μου.
Παράθεση

billyfs7

Νεοφερμένος

O billyfs7 έγραψε: στις 20:54, 29-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Unseen skygge
Θα καρφωθείς εννοείται. Είναι σαν να της λες ότι με απασχόλησες σε σημείο να κάτσω να δω τα χαιλαιτς σου και σου έκανα και ριακτ για να δείξω το ενδιαφέρον μου.

Γιατι εγω δεν θελω να ετσι κι αλλιως αργα η γρηγορα να το μαθει να δω πως θα παει ; Εκτος αν εννοεις οτι μην δειξω απο το πρωτο μηνυμα πως αισθανομαι ; Εχει βαλει στορυ (ξερετε τα γνωστα) στελνω με ναι η οχι.. Να πατησω ναι να παει στην ευχη να δω τι θα γινει ;
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,794 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 00:33, 30-10-19:

Να της κανω καποιο react σε παλιο story που εχει αποθηκευσει
νομιζα αυτα γινονται μονο καταλαθος εν ωρα stalking και αν γλιτωσεις απο το heart attack που παθαινεις με την ατσουμπαλοτητα σου το βλεπεις λογικα και ψαχνεις πετρα να κρυφτεις ηλιος να μη σε βλεπει
δεν ειχα ιδεα οτι μπορει να λειτουργησει και ως εσκεμμενο πλανο
1
3
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 1,197 μηνύματα.

H olivi@ έγραψε: στις 01:08, 30-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
νομιζα αυτα γινονται μονο καταλαθος εν ωρα stalking
Sweet summer child...

Γενικά, ούτε να απαντήσεις σε παλιό στόρι, ούτε να περιμένεις να ανεβάσει κάτι καινούριο. Στείλε απλά. Ακόμα κι αν "καρφωθεις"...ε και;
1
Παράθεση

billyfs7

Νεοφερμένος

O billyfs7 έγραψε: στις 01:11, 30-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από olivi@
Sweet summer child...

Γενικά, ούτε να απαντήσεις σε παλιό στόρι, ούτε να περιμένεις να ανεβάσει κάτι καινούριο. Στείλε απλά. Ακόμα κι αν "καρφωθεις"...ε και;

Το σκεφτηκα απλα επειδη δεν την ξερω δεν ειναι λιγο cringe να στειλω γεια τι κανεις ετσι ;
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 1,197 μηνύματα.

H olivi@ έγραψε: στις 01:35, 30-10-19:

Το σκεφτηκα απλα επειδη δεν την ξερω δεν ειναι λιγο cringe να στειλω γεια τι κανεις ετσι ;

Μπα. Πολύ χειροτερο να μην την ξερεις, να παρακολουθείς και να σχολιάζεις οσα ανεβάζει.
6
1
Παράθεση

Μάρκος Βασίλης (Βασίλης)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής σε MSc in Cognitive Systems, OUC και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

O Μάρκος Βασίλης έγραψε: στις 10:41, 30-10-19:

Μπορείς να μην στείλεις «γεια, τι κάνεις», αλλά να το συνοδεύσεις με κάτι που να φανερώνει και λίγο τις προθέσεις σου. Δεν πειράζει να είμαστε λίγο ανοικτοί με τα συναισθήματά μας - μην αρχίσεις τις ατάκες του μέσου greek lover, όπως θα έλεγαν και τα Ημισκούπμρια, όμως. :Ρ
1
1
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,852 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 17:54, 30-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
νομιζα αυτα γινονται μονο καταλαθος εν ωρα stalking και αν γλιτωσεις απο το heart attack που παθαινεις με την ατσουμπαλοτητα σου το βλεπεις λογικα και ψαχνεις πετρα να κρυφτεις ηλιος να μη σε βλεπει
δεν ειχα ιδεα οτι μπορει να λειτουργησει και ως εσκεμμενο πλανο

Αν συμβεί αυτό τότε you just own it. Της στέλνεις και της λες "Τελικά άξιζε το stalking μου" και σχολιάζεις κάτι στη φωτό που έκανες καταλάθος like. Η ειλικρίνεια αφοπλίζει.
1
Παράθεση

billyfs7

Νεοφερμένος

O billyfs7 έγραψε: στις 18:49, 30-10-19:

Υπαρχει περιπτωση την Παρασκευή να βρεθούμε στην ίδια παρέα σε ένα μαγαζί.. Να της στείλω να δω τι θα γίνει που πάω να σκάσω η να κάνω υπομονή μήπως βρεθούμε την Παρασκευή. Αλλά θα είμαστε παρέα και δεν ξέρω αν θα γινει κάτι εκεί..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη billyfs7 : 30-10-19 στις 20:40.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Katerinaev, resaldis01, Eleni54

Βρείτε παρόμοια