Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,230 εγγεγραμμένα μέλη και 2,448,419 μηνύματα σε 77,525 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 400 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Βοηθός ακτινολόγου VS βοηθός βρεφονηπιοκόμου

Ντινα Κ.

Νεοφερμένος

H Ντινα Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Ντινα Κ. έγραψε: στις 18:35, 17-05-19:

Καλησπέρα. Θα με ενδιέφερε η ειδικότητα του βοηθού ακτινολόγου. Θα μπορούσε κάποιος να μου πει αν είναι δύσκολη σαν σχολή; γιατί απ'οτι είδα τα μαθήματα που διδάσκονται δεν είναι και τα πιο απλά. Επίσης θα ενδιαφέρομουν και για βοηθός βρεφονηπιοκομου. Τι από τα δύο πιστεύετε ότι θα ήταν καλύτερο σε ο,τι αφορά την επαγγελματική αποκατάσταση;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 18:39, 17-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ντινα Κ.
Καλησπέρα. Θα με ενδιέφερε η ειδικότητα του βοηθού ακτινολόγου. Θα μπορούσε κάποιος να μου πει αν είναι δύσκολη σαν σχολή; γιατί απ'οτι είδα τα μαθήματα που διδάσκονται δεν είναι και τα πιο απλά. Επίσης θα ενδιαφέρομουν και για βοηθός βρεφονηπιοκομου. Τι από τα δύο πιστεύετε ότι θα ήταν καλύτερο σε ο,τι αφορά την επαγγελματική αποκατάσταση;

Απο αποψη αποκαταστασης βοηθος ακτινολογου.Αλλα ειναι 2 διαφορετικες ειδικοτητες οποτε ισως πρεπει να σκεφτεις τι σου αρεσει πραγματικα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια