Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,328 εγγεγραμμένα μέλη και 2,430,500 μηνύματα σε 75,868 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 324 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Βοηθήματα Σπουδών Οικονομίας και Πληροφορικής

geokam

Καθηγητής

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 594 μηνύματα.

O geokam έγραψε: στις 17:40, 12-08-14:

schoolmate σου έστειλα μήνυμα. Ανεξάρτητα την απάντηση που σου έγραψα, ένα καλό feedback (για να χρησιμοποιήσω κι ένα όρο που διδάσκεστε) θα ήταν να σου πουν τα παλαιότερα μέλη-μαθητές εκείνο που χρησιμοποίησαν και έμειναν ευχαριστημένα.
Όσο για το "αντιδεοντολογικό" που σου έγραψα, είναι ότι έχει να κάνει με το ότι με κάποιο τρόπο είμαι μπλεγμένος με το χώρο των εκδόσεων. και δε θέλω να προτείνω (τουλάχιστον δημοσίως).
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη geokam : 12-08-14 στις 17:44.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Schoolmate

Φοιτητής

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

O Schoolmate έγραψε: στις 17:42, 12-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από geokam
schoolmate σου έστειλα μήνυμα. Ανεξάρτητα την απάντηση που σου έγραψα, ένα καλό feedback (για να χρησιμοποιήσω κι ένα όρο που διδάσκεστε) θα ήταν να σου πουν τα παλαιότερα μέλη-μαθητές εκείνο που χρησιμοποίησαν και έμειναν ευχαριστημένα.
Όσο για το "αντιδεοντολογικό" που σου έγραψα, είναι ότι έχει να κάνει με το ότι με κάποιο τρόπο είμαι μπλεγμένος με το χώρο των εκδόσεων. και δε θέλω να προτείνω (τουλάχιστον δημοσίως).
Το είδα, ευχαριστώ.

Γράψτε ρε παιδιά ποιό χρησιμοποιήσατε άντε !
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Schoolmate : 12-08-14 στις 17:57.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KeepDreaming!

Φοιτητής

H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε: στις 18:25, 12-08-14:

Εγώ είχα πάρει ένα βοήθημα του Βλαχόπουλου γιατί μου το πενέψαν από το βιβλιοπωλείο σαν καλό!Ζήτημα να το άνοιξα 2-3 φορές ίσα ίσα για να δω κάτι που δεν είχα πολυκαταλάβει.Από κει και πέρα κάναμε τόσες ασκήσεις στο φροντιστήριο και θα διαπιστώσεις κι από μόνος σου ότι όλες είναι πάνω κάτω στο ίδιο στυλ.Δεν θεωρώ ότι χρειάζεται απαραίτητα βοήθημα στον ΑΟΘ κι αν χρειαστεί θα είναι προς το τέλος που θα λύνεις περισσότερες ασκήσεις!Αν σε καλύπτει ο καθηγητής του φροντιστηριου δεν νομίζω ότι χρειάζονται έξτρα ασκήσεις!
Αυτά από μένα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

intefina (Ιδιαίτερη Περίπτωση)

Φοιτητής

H Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H intefina έγραψε: στις 19:56, 12-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από Schoolmate
Έχεις κάποιο λινκ για το βιβλίο;
http://www.biblionet.gr/book/168134/...AF%CE%BF%CF%85
http://gkarkaman-domimenos.blogspot.gr/
Παράθεση

Schoolmate

Φοιτητής

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

O Schoolmate έγραψε: στις 20:53, 12-08-14:

Σε ευχαριστώ.
Παράθεση

Schoolmate

Φοιτητής

O Schoolmate έγραψε: στις 20:54, 12-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από KeepDreaming!
Εγώ είχα πάρει ένα βοήθημα του Βλαχόπουλου γιατί μου το πενέψαν από το βιβλιοπωλείο σαν καλό!Ζήτημα να το άνοιξα 2-3 φορές ίσα ίσα για να δω κάτι που δεν είχα πολυκαταλάβει.Από κει και πέρα κάναμε τόσες ασκήσεις στο φροντιστήριο και θα διαπιστώσεις κι από μόνος σου ότι όλες είναι πάνω κάτω στο ίδιο στυλ.Δεν θεωρώ ότι χρειάζεται απαραίτητα βοήθημα στον ΑΟΘ κι αν χρειαστεί θα είναι προς το τέλος που θα λύνεις περισσότερες ασκήσεις!Αν σε καλύπτει ο καθηγητής του φροντιστηριου δεν νομίζω ότι χρειάζονται έξτρα ασκήσεις!
Αυτά από μένα!
Παιδιά πρέπει να ξεχάσετε την λέξη φροντιστήριο γιατί και κάποιος χωρίς φροντιστήριο μπορεί να καταφέρει πολλά, πάρα πολλά αν το θέλει και διαβάσει. Χρειάζονται ασκήσεις από καλό βοήθημα γιατί αυτό είναι το παν να το καταλάβεις καλά το βιβλίο εφόσον βέβαια έχεις διαβάσει καλά την θεωρία.
Παράθεση

Δημητρης Αγν

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης Αγν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Δημητρης Αγν έγραψε: στις 11:16, 21-05-16:

παιδιά οι δύσκολες ασκήσεις του καρκαμάνη είναι στο πνεύμα των εξετάσεων ή το βοήθημα έχει απλές ασκήσεις?
Παράθεση

Resistance

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Resistance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

O Resistance έγραψε: στις 21:29, 06-07-16:

Παιδιά ΑΕΠΠ ποιό βοήθημα να πάρω με πολλές μεθοδολογίες και λυμένες ασκήσεις;Τζιμογιάννη--Γιούνη εκδόσεις Σαββάλα-Ντζίο Κοψίνη επίσης εκδόσεις Σαββάλα ή Καρκαμάνη;
Παράθεση

fanouris

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο fanouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 167 μηνύματα.

O fanouris έγραψε: στις 00:42, 07-07-16:

Τα άλλα δύο που αναφέρεις δεν τα δούλεψα αλλά με Καρκαμάνη έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Άφθονες ασκήσεις και μεθοδολογίες, όρεξη νά 'χεις. Και οι άλυτές του ουσιαστικά λυμένες είναι, αφού η λύση τους βρίσκεται σε ξεχωριστό βιβλιαράκι που δίνεται μαζί με το βιβλίο.
Παράθεση

Resistance

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Resistance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

O Resistance έγραψε: στις 13:03, 07-07-16:

Ευχαριστώ φίλε τελικά πήρα Τσιωτάκη...Βέβαια δεν υπήρχε του Καρκαμάνη και δεν ρισκαρα να το παραγγείλω...Αυτό που δεν ξέρω είναι αν έκανα λάθος που δεν πήρα Ντζίο-Κοψίνη.Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει κάποια τρανταχτη διαφορά των δύο αυτών βοηθημάτων?
Παράθεση

spinalgr1990 (Γιάννης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O spinalgr1990 / έγραψε: στις 18:02, 15-10-16:

Χαιρεται .

Ποια βοηθήματα θεωρούνται καλά για το ΑΕΠΠ ?

Να προτιμήσω Λαζαρίνη εκδόσεις Ελληνοεκδοτική ή Σαββάλα ;
Επίσης υπάρχουν πουθενά στο διαδίκτυο σημειώσεις που να κυκλοφορούν δωρεάν ;

Με μια ερευνα που εκανα είδα ότι κυκλοφορούν αυτά κι αυτά
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη spinalgr1990 : 15-10-16 στις 18:23.
Παράθεση

-Merlin-

Νεοφερμένος

Ο -Merlin- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O -Merlin- έγραψε: στις 22:55, 15-10-16:

Να προτιμησεις το βοηθημα του γεωργιου καρκαμανη των εκδοσεων μαθηματικη βιβλιοθηκη ειναι το καλυτερο
Παράθεση

manolis_98

Φοιτητής

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε: στις 21:47, 19-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από spinalgr1990
Χαιρεται .

Ποια βοηθήματα θεωρούνται καλά για το ΑΕΠΠ ?

Να προτιμήσω Λαζαρίνη εκδόσεις Ελληνοεκδοτική ή Σαββάλα ;
Επίσης υπάρχουν πουθενά στο διαδίκτυο σημειώσεις που να κυκλοφορούν δωρεάν ;

Με μια ερευνα που εκανα είδα ότι κυκλοφορούν αυτά κι αυτά
τσέκαρε εδώ
Παράθεση

kramer123

Δραστήριο Μέλος

Ο kramer123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 309 μηνύματα.

O kramer123 έγραψε: στις 22:26, 27-03-17:

Κανενα καλο βηθημα γ αεππ?
Θελω να κανω περισσοτερες ασκησεις για να ειμαι πιο σιγουρος
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,533 μηνύματα.

O ultraviolence dont look at me, you will become like me έγραψε: στις 10:17, 28-03-17:

Το 300+ χ ασκήσεις απο Λαζαρινη. Ο,τι πρέπει για επανάληψη.
Παράθεση

kramer123

Δραστήριο Μέλος

Ο kramer123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 309 μηνύματα.

O kramer123 έγραψε: στις 14:05, 28-03-17:

Θα πάρω αυτό
Σε ευχαριστώ
Παράθεση

SocratesAgain

Νεοφερμένος

Ο SocratesAgain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O SocratesAgain έγραψε: στις 20:48, 13-11-17:

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι για βοήθημα ΑΟΘ . Μιας και ο καθηγητής εμάς που δεν πάμε φροντ. μας έχει γράψει και ασχολείται με τους ''καλούς'' , θα ήθελα να μου προτείνετε ενα καλό βοήθημα που να εξηγεί τις ασκήσεις και την μεθοδολογία κατα βήμα .Ευχαριστω σε όσους απαντήσουν .
Παράθεση

mike_ross

Νεοφερμένος

Ο mike_ross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O mike_ross έγραψε: στις 15:09, 14-11-17:

δεν χρειαζεται βοηθημα το αοθ
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 22:16, 23-01-18:

Καλησπερα παδια.Ενας φιλος μου δινει πανελληνιες και αγορασε το παρακατω βοηθημα.Ξερετε τιποτε γι'αυτο,δηλαδη λεει; Θα το προτεινατε σε φιλους σας;
Παράθεση

ParisGr

Νεοφερμένος

Ο ParisGr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O ParisGr έγραψε: στις 06:32, 05-07-18:

Γεια παιδιά,

Θα ήθελα να μου προτείνετε ένα καλό βοήθημα ΑΟΘ που να έχει τη θεωρία σε μορφή ερωτήσεων-απαντήσεων.

Ευχαριστώ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Sourotiri

Βρείτε παρόμοια