Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,562 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,395 μηνύματα σε 76,227 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 451 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ψυχοκινητικές δυνάμεις - Τηλεπάθεια

mitcaki07

Φοιτητής

H mitcaki07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Αθήνας . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H mitcaki07 έγραψε: στις 00:35, 25-05-13:

Μια που είδα πλήθος ευφάνταστων θεμάτων είπα να ανοίξω και εγώ ένα θέμα που θα με ενδιέφερε να ακούσω απόψεις
Τις ψυχοκινητικες δυναμεις αν πιστευει κανεις σ αυτες,αν γνωριζει τιποτα πανω στο θεμα,αν ειχε καμια επαφη ποτε με το αντικειμενο:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thanosk2008

Νεοφερμένος

Ο thanosk2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O thanosk2008 έγραψε: στις 21:44, 29-05-13:

ο ανθρωπος εχει δυναμεις που δεν μπορει να κατανοησει ακομα.Φυσικα υπαρχουν και τα δυο αλλα σε πολυ μικρο βαθμο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Superhuman (Νικηφόρος)

Φοιτητής

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O Superhuman έγραψε: στις 21:46, 29-05-13:

Όσο γαμάτο κι αν φαίνεται, οι X-men δεν υπάρχουν φίλε!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,422 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 21:59, 29-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Superhuman
Όσο γαμάτο κι αν φαίνεται, οι X-men δεν υπάρχουν φίλε!
Ψεύτη !!!!
Στο τέλος θα μας πεις ότι δεν υπάρχει και ο . . .

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dgr

Δραστήριο Μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 266 μηνύματα.

O dgr έγραψε: στις 22:00, 29-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από thanosk2008
ο ανθρωπος εχει δυναμεις που δεν μπορει να κατανοησει ακομα.Φυσικα υπαρχουν και τα δυο αλλα σε πολυ μικρο βαθμο
Αχεμ...αποδείξεις παρακαλώ.
Παράθεση

Katelovea7

Νεοφερμένος

H Katelovea7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Katelovea7 Ναυπηγών Μ.Μ. ΕΜΠ κ τα μυαλά στα κάγκελα έγραψε: στις 01:27, 01-06-13:

Βασικα ο ανθρωπινος εγκεφαλος κανει πολυ περισσοτερα από όσα νομίζουμε.... Για να λέμε την αληλθεια τον έχουμε ερευνήσει τόσο λίγο σε σχέση με το ευρος των δυνατοτήτων του που δεν αποκλείεται με τις ερευνητικές εξελίξεις να δούμε και τέτοια κουλά... Για ψυχοκίνηση σε στυλ κοιτάω το ποτήρι και αυτό σηκώνεται για να πιω νερό δεν ξέρω αλλά για τηλεπαθητικές ικανότητες το θεωρώ σχεδόν σίγουρο δεδομένου ότι ήδη υπάρχουν πειραματικά δεδομένα για αυτήν όπως πχ η σχέση μεταξύ των διδύμων....
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Φοιτητής

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 4,213 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 01:35, 01-06-13:

Εγώ μια φορά να αλλάξω κανάλι από τον καναπέ ενώ το τηλεκοντρόλ ήταν στο τραπέζι μακριά, δεν τα κατάφερα.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demlogic

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε: στις 02:01, 01-06-13:

ναι υπαρχουν.

Τα τηλεπαθητικα φιλια μας στη νοσηλευτικη.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια