Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,001 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,937 μηνύματα σε 78,999 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 486 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2019

Eua5

Φοιτητής

H Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H Eua5 έγραψε: στις 18:29, 10-07-19:

Καλησπέρα με βάση την κλιμάκωση πόσο πιστεύετε ότι θα είναι περίπου η φαρμακευτική Πάτρας και το βιολογικό Αθήνα; εγώ έχω 17.465 μόρια και αμφιβάλλω αν τα πιάνω...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Galaxy

Φοιτητής

H Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 348 μηνύματα.

H Galaxy έγραψε: στις 19:07, 10-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Eua5
Καλησπέρα με βάση την κλιμάκωση πόσο πιστεύετε ότι θα είναι περίπου η φαρμακευτική Πάτρας και το βιολογικό Αθήνα; εγώ έχω 17.465 μόρια και αμφιβάλλω αν τα πιάνω...

Μαλλον οχι κοριτσι, αλλα σιγουρα πιανεις περιφερειακο βιολογικο (πατρα,κρητη). Δικαιουσαι μετεγγραφη?
Παράθεση

ChrisFromGreece

Φοιτητής

Ο ChrisFromGreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O ChrisFromGreece έγραψε: στις 19:14, 10-07-19:

Υπάρχει περίπτωση τα τμήματα του ΟΠΑ να ανέβουν πάνω από 1000 μόρια?
Παράθεση

Eua5

Φοιτητής

H Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H Eua5 έγραψε: στις 19:22, 10-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Galaxy
Μαλλον οχι κοριτσι, αλλα σιγουρα πιανεις περιφερειακο βιολογικο (πατρα,κρητη). Δικαιουσαι μετεγγραφη?
Ευχαριστώ πολύ. Ναι δικαιούμαι μετεγγραφή αλλά επειδή είναι η 2η φορά που δίνω (ήθελα ιατρική) είμαι ήδη γραμμένη στο βιολογικό του ΕΚΠΑ από πέρυσι (είχα περάσει βιολογικό Κρήτης και πήρα μετεγγραφή για Αθήνα)
Παράθεση

Galaxy

Φοιτητής

H Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 348 μηνύματα.

H Galaxy έγραψε: στις 20:13, 10-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Eua5
Ευχαριστώ πολύ. Ναι δικαιούμαι μετεγγραφή αλλά επειδή είναι η 2η φορά που δίνω (ήθελα ιατρική) είμαι ήδη γραμμένη στο βιολογικό του ΕΚΠΑ από πέρυσι (είχα περάσει βιολογικό Κρήτης και πήρα μετεγγραφή για Αθήνα)

Σωστα, ειχαμε ξαναμιλησει για αυτο σε αλλο θεμα
1
Παράθεση

Jowanna

Νεοφερμένος

H Jowanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Jowanna Trying to let go έγραψε: στις 21:28, 10-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από ChrisFromGreece
Ρε συ πολλά μου ακούγονται 1000 μόρια...
Δεν νομίζω,βέβαια είναι ανάλογα με το τμήμα που θέλεις!Αν επιτρέπεται ποια σχολή σε ενδιαφέρει;
Παράθεση

Elmarsia

Νεοφερμένος

H Elmarsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Elmarsia έγραψε: στις 21:33, 10-07-19:

https://paneponic.blogspot.com/2019/07/3_10.html

ΤΕΛΙΚΕΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ vol 1

Σύντομα ακολουθούν και για άλλες σχολές !!!!
Παράθεση

Eua5

Φοιτητής

H Eua5 έγραψε: στις 21:56, 10-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Galaxy
Σωστα, ειχαμε ξαναμιλησει για αυτο σε αλλο θεμα

Χαχα δεν πειράζει
Παράθεση

ChrisFromGreece

Φοιτητής

Ο ChrisFromGreece αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O ChrisFromGreece έγραψε: στις 21:57, 10-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Jowanna
Ρε συ πολλά μου ακούγονται 1000 μόρια...
Δεν νομίζω,βέβαια είναι ανάλογα με το τμήμα που θέλεις!Αν επιτρέπεται ποια σχολή σε ενδιαφέρει;
Οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων στο ΟΠΑ.Εσένα?
1
Παράθεση

Jowanna

Νεοφερμένος

H Jowanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Jowanna Trying to let go έγραψε: στις 22:07, 10-07-19:

Οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων στο ΟΠΑ.Εσένα?
Στατιστική στο ΟΠΑ
Κοίτα πέρυσι είχε 15.460 και είχε ανέβει 446 μόρια η Οργάνωση και διοίκησης επιχειρήσεων.Απο το 2015 μέχρι το 2017 είχε κάθοδο και ανέβηκε.Ίσως να ανέβει το πολύ (για εμενα) 500 μόρια,δεν νομίζω πιο πάνω!Μην ξεχνάς ότι έχουν αυξηθεί και οι εισακτεοι φέτος οπότε πίστευω ότι μπορεί να περάσεις εκεί!
Βέβαια όλα αυτά είναι η προσωπική μου άποψη...κανείς δεν μπορεί να ξέρει μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα!
Καλή επιτυχία!!!
1
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,093 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 07:00, 11-07-19:

΄Οποιος ενδιαφέρεται για εκτιμήσεις βάσεων, ας παρακολουθεί.
http://panhellenicexams.blogspot.com/
3
Παράθεση

Elmarsia

Νεοφερμένος

H Elmarsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Elmarsia έγραψε: στις 17:45, 11-07-19:

https://paneponic.blogspot.com/2019/07/2_11.html

Μετά από πολύ κόπο έχω έτοιμες και τις εκτιμήσεις για το 2ο πεδίο. Ακολουθούν και άλλες σχολές σύντομα
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,153 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 18:13, 11-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Elmarsia
https://paneponic.blogspot.com/2019/07/2_11.html

Μετά από πολύ κόπο έχω έτοιμες και τις εκτιμήσεις για το 2ο πεδίο. Ακολουθούν και άλλες σχολές σύντομα
μπράβο σου κατάφερες και μπήκες ιατρική και βοηθάς τα παιδιά στο blog. Μπράβο, μπράβο και πάλι μπράβο.,

Αρχική δημοσίευση από: Λένω΄Οποιος ενδιαφέρεται για εκτιμήσεις βάσεων, ας παρακολουθεί.
http://panhellenicexams.blogspot.com/
Ο Χρήστος δυστυχώς δεν μας κάνει την τιμή να γράφει στο forum που τον ανέδειξε. Πάντως κάνει σοβαρή δουλειά και αξίζει να παρακολουθεί κάποιος τον blog του.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 11-07-19 στις 18:18.
1
Παράθεση

Elmarsia

Νεοφερμένος

H Elmarsia έγραψε: στις 18:27, 11-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
μπράβο σου κατάφερες και μπήκες ιατρική και βοηθάς τα παιδιά στο blog. Μπράβο, μπράβο και πάλι μπράβο.,

Ο Χρήστος δυστυχώς δεν μας κάνει την τιμή να γράφει στο forum που τον ανέδειξε. Πάντως κάνει σοβαρή δουλειά και αξίζει να παρακολουθεί κάποιος τον blog του.

Ευχαριστώ πολύ!!! Το έχω περάσει 3 χρονιές οπότε είναι χαρά μου να βοηθάω όσο μπορώ
Παράθεση

jmar

Νεοφερμένος

H jmar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H jmar έγραψε: στις 19:14, 11-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Elmarsia
Ευχαριστώ πολύ!!! Το έχω περάσει 3 χρονιές οπότε είναι χαρά μου να βοηθάω όσο μπορώ
με 16130 περνω χημικο κρητης ?
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,626 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 22:48, 11-07-19:

Έστειλα μήνυμα στο Χρήστο και μου είπε ότι στο 4ο πεδίο στις υψηλόβαθμες σχολές θα έχουμε άνοδο 350-400 μόρια max και στις μεσαίες και χαμηλόβαθμος σχολές μέχρι 200 μόρια άνοδο.

Γνωρίζουμε κάτι για το διοίκησης του Εκπα;Που θα κινηθεί;

Καμία εκτίμηση;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 14-07-19 στις 17:36. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων.
Παράθεση

miketython

Φοιτητής

Ο miketython αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O miketython έγραψε: στις 04:04, 12-07-19:

Βάσεις 2019: Πώς θα κυμανθούν τα μόρια για 40 περιζήτητες σχολές περι <<Τα Νεα>
>

p.s:σορυ αν το ξαναεβαλε καποιος.
Παράθεση

Certi

Δραστήριο Μέλος

Ο Certi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O Certi έγραψε: στις 10:47, 12-07-19:

Φοβερές εκτιμήσεις, σε σχολές όπως αστυφυλάκων και αξιωματικών θα πάει λέει η παραπάνω ή παρακάτω...τρομερό, εγώ νόμιζα πως θα πήγαινε πλάγια;
4
Παράθεση

tsiobieman (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

O tsiobieman έγραψε: στις 12:03, 12-07-19:

το καλό που τους θέλω όχι , αν ανέβει η βάση τόσο πολύ θα ανέβει και ο πήχης . Λογικά κατά 200-300 μόρια υπολογίζω.
1
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,626 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 12:08, 12-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από tsiobieman
το καλό που τους θέλω όχι , αν ανέβει η βάση τόσο πολύ θα ανέβει και ο πήχης . Λογικά κατά 200-300 μόρια υπολογίζω.

Μίλησα με τον Χρήστο και μου είπε ότι οι υψηλόβαθμες σχολές θα ανέβουν το πολύ 400 μόρια.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Katerinaev, Αλκης Κ., NEKTARIOS11, JerryPap, Avalon12

Βρείτε παρόμοια