Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,315 εγγεγραμμένα μέλη και 2,487,703 μηνύματα σε 79,461 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 185 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σπυράκια

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Trolling Stones έγραψε: στις 21:44, 05-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Harken
Λοιπόν,από την πρώτη Λυκείου είχαν αρχίσει να εμφανίζονται σπυράκια,τα οποία σταδιακά αυξήθηκαν.Είχα πάρει ένα υγρό(Dalacin),το οποίο δεν έκανε τίποτα.Απο 'κει και πέρα δεν έβαζα τίποτα,απλά πλενόμουν με σαπούνι και δεν τα πείραζα(αυτό το ξεκίνησα κάπου τα Χριστούγεννα),και έτσι μόλις τελείωσαν οι πανελλήνιες,είχαν φύγει σχεδόν όλα,όπου πλέον έχω φτάσει στο σημείο να μην έχω απολύτως τίποτα.Το πρόσωπο μου είναι πεντακάθαρο !
Οπότε το καλύτερο που ΄χετε να κάνετε είναι να πλένεστε με σαπούνι,και προπαντώς ΜΗΝ ΑΓΓΙΖΕΤΕ!!
Δε σου εμφανιστηκε κανενα σημαδι ή με το περασμα του χρονου εξαφανιστηκαν;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

aceBill

Φοιτητής

Ο aceBill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O aceBill έγραψε: στις 21:46, 05-09-13:

Παιδια εγω αμα μου εβγαινε κανενα σπυρακι εβαζα ενα gel που το ελεγαν Clean & Cear της Johnson & Johnson...
Πολυ καλο ηταν, σε 4-5 ωρες ειχε καταπραϋνθει συμαντικα!!
Παράθεση

Alan

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 564 μηνύματα.

O Alan έγραψε: στις 21:39, 06-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Trolling Stones
Δε σου εμφανιστηκε κανενα σημαδι ή με το περασμα του χρονου εξαφανιστηκαν;
Αρχικά μερικά σημάδια έμειναν,τα οποία πλέον έχουν φύγει.Και πιστεύω πως το ότι καθάρισα γενικά οφείλεται στο ότι δεν τα πείραζα κυρίως,και όχι στο σαπούνι το οποίο πήρα (το οποίο δεν είναι κάποιο ειδικό σαπούνι)
Παράθεση

SsS28

Δραστήριο Μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 237 μηνύματα.

O SsS28 έγραψε: στις 22:24, 06-09-13:

Αν εμψυχωνει καποιους, ειχα πολλα, τα πειραζα συνεχεια αλλα και παλι εφυγαν τελειως και δεν εχει σχεδον το παραμικρο σημαδι. Αρα ναι ακομα και εσεις που οχι απλα τα αγγιζετε αλλα τα πειραζετε, κατα πασα πιθανοτητα δεν θα μεινετε σημαδεμενοι.
Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Φοιτητής

H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε: στις 15:54, 07-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από SsS28
Αν εμψυχωνει καποιους, ειχα πολλα, τα πειραζα συνεχεια αλλα και παλι εφυγαν τελειως και δεν εχει σχεδον το παραμικρο σημαδι. Αρα ναι ακομα και εσεις που οχι απλα τα αγγιζετε αλλα τα πειραζετε, κατα πασα πιθανοτητα δεν θα μεινετε σημαδεμενοι.
Μόνα τους έφυγαν ή ακολούθησες κάποια αγωγή;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ~Dida~ : 07-09-13 στις 16:05.
Παράθεση

Κυνικός

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Κυνικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O Κυνικός έγραψε: στις 16:13, 07-09-13:

καθε μερα πινετε απο 2 ποτηρια χυμο καροτο. Πριν τον χυμο και λιγο ελαιολαδο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια