Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,574 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,584 μηνύματα σε 76,240 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 457 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος 2010

Πως νομίζετε ότι τα πήγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)
Πολύ καλά, σίγουρα πέρασα
18
24,66%
Καλά, μάλλον πέρασα
32
43,84%
Μέτρια, παίζεται αν πέρασα
19
26,03%
Χάλια, σίγουρα κόπηκα
4
5,48%

GABRIELLA

Φοιτητής

H GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 789 μηνύματα.

H GABRIELLA έγραψε: στις 14:40, 12-01-10:

ευχαριστω.να σας ρωτησω κιολας που μπορω να δηλωσω συμμετοχη για μεμονωμενα ατομα?στο σαιτ δν εχει την αιτηση.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

teol20

Επιφανές Μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9,426 μηνύματα.

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 14:43, 12-01-10:

Θα ανεβει σε λιγες μερες...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

GABRIELLA

Φοιτητής

H GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 789 μηνύματα.

H GABRIELLA έγραψε: στις 15:01, 12-01-10:

οκ ευχαριστω!!!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 15:57, 13-01-10:

GABRIELLA

Φοιτητής

H GABRIELLA έγραψε: στις 00:32, 14-01-10:

του ecce δεν μου την ανοιγει...

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 14:47, 14-01-10:

Mήπως δεν έχεις PDF Reader?

armstyle

Απόφοιτος

Ο armstyle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O armstyle έγραψε: στις 19:54, 16-01-10:

Γεια σας παιδια. Καταρχην να σας πω οτι δεν ξερω καλα ακομα την διαδικασια του speaking. Ξερω οτι αποτελειται απο 5 σταδια. Το πρωτο και το δευτερο ειναι κατανοητα. Στο τριτο τα χαλαω. Εμαθα επισης οτι θα υπαρξουν καποιες αλλαγες απο φετος. Ειπαν οτι θα δοθουν οι απαντησεις στο 3ο σταδιο.
θα μπορουσε καποιος να μου ξεκαθαρισει απο το 2ο σταδιο και μετα τι κανουμε; Εχω μια γενικη εικονα στο μυαλο μου αλλα δεν ειμαι ακομα πολυ σιγουρος και γι'αυτο κατεληξα εδω. Επισης αν εχετε και καμια πληροφορια για τις αλλαγες θα το εκτιμουσα αν μας ανημερωνατε.

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 20:01, 16-01-10:

Aυτα θα σε βοηθησουν!

armstyle

Απόφοιτος

Ο armstyle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O armstyle έγραψε: στις 20:08, 16-01-10:

Ευχαριστω

andrikoc13 (Ανδρέας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 551 μηνύματα.

O andrikoc13 Sing the song of life ;) έγραψε: στις 20:30, 24-01-10:

Eγώ θα δώσω E.C.C.E τον Μαιο

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 20:36, 24-01-10:

Καλη επιτυχία

andrikoc13 (Ανδρέας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 551 μηνύματα.

O andrikoc13 Sing the song of life ;) έγραψε: στις 20:38, 24-01-10:

Ευχαριστώω ;p

Για δεύτερη φορά ( το τονίζω αυτό ;p)
Είχα κοπεί στο listening ( bf ) & gvr ( bf ) ..
φοβάμαι πάλι για τις ίδιες ενότητες

g@ngster95 (m)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 309 μηνύματα.

O g@ngster95 / έγραψε: στις 23:48, 24-01-10:

παιδια δειτε! η δημοσκοπηση ειναι 50/50!!!

harry920 (Χάρης.)

Φοιτητής

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.

O harry920 έγραψε: στις 21:12, 21-02-10:

Παιδια γεια σας. ειμαι καινουριος στο forum και θα ήθελα την βοηθεια σας σχετικα με τις εξετασεις ECPE.Πηγαίνω δευτερα λυκειου και δεν ξέρω τι να κάνω, να ΄δωσω ή όχι; το κακο είναι οτι πρεπει να έχω απαντήσει μέχρι αύριο.

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 22:05, 21-02-10:

Οι αιτησεις ειναι μεχρι τις 26.
Βεβαια τα περιθωρια ειναι στενα.Αν δεν εισαι πολυ πιεσμενος δωσε.
Αλλα η Β Λυκειου ειναι μια σημαντικη ταξη.
Εγω παντως δεν θα δινα γιατι θα αμελουσα σιγουρα το σχολειο.Βεβαια τα πραγματα διαφερουν απο ατομο σε ατομο.

Το ΕCPE παντως θελει διαβασμα.

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 20:57, 01-03-10:

http://lsa.umich.edu/umich/v/index.j...003d01010aRCRD

To νεο ECPE Practice Test που δημοσιευσε το Μichigan-ELI

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 21:09, 03-03-10:

Oι προθεσμιες υποβολης παραταθηκαν ως την Παρασκευη 05/03/2010

Καλη επιτυχια σε ολους παιδια
Πειτε πως νιωθετε;Δεν νομιζω να χουμε αγχος?!
Θετικη ενεργεια!

Leo Killer

Απόφοιτος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

O Leo Killer έγραψε: στις 00:43, 04-03-10:

Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλους! Εγώ πήρα το ECPE αφού έδωσα τον Νοέμβρη του 08 και ηρέμησα!

teol20

Επιφανές Μέλος

O teol20 αφού χασμουρήθηκε έγραψε: στις 13:23, 04-03-10:

Δεν εμεινε και πολυς καιρος.Χοντρα-χοντρα 2 μήνες μεινανε ακόμα

george94

Μαθητής Α' λυκείου

Ο george94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O george94 έγραψε: στις 15:57, 05-03-10:

πως σας φανηκε γενίκα το ecpe sample 2010 ευκολο η δυσκολο

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια