Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,047 μηνύματα σε 79,114 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 470 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Απορία για φοιτητική ATH.ENA Card

Avalon12 (Mark)

Φοιτητής

H Mark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.

H Avalon12 έγραψε: στις 19:38, 30-10-19:

Καλησπέρα, οι κάρτες λεωφορείου ATH.ENA Card με μειωμένο κόστος για φοιτητές, για τους πρωτοετεις γινονται αιτήσεις μέχρι και τις 30/11 ή μέχρι αύριο (31/10) οπως και για τους υπόλοιπους ενεργούς φοιτητές; Ευχαριστώ.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,008 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 20:42, 30-10-19:

Σύμφωνα με χθεσινή επίσημη ανακοίνωση του ΟΑΣΑ (για περισσότερες πληροφορίες κάνε κλικ εδώ), όλοι οι φοιτητές πρέπει να προσέλθουν σε εκδοτήριο μέχρι τις 15 Νοεμβρίου, προκειμένου να συνεχίσουν να μετακινούνται με μειωμένο κόμιστρο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 31-10-19 στις 00:09.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Χρειάζεται η επαγγελματική κάρτα (card visit) στον άνεργο; - Από IriniN
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-11-13 στις 22:53.
    • Card games - Από jim the great
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-10-08 στις 14:52.
    • Vodafone mobile connect card σε laptop - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υπολογιστές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-10-07 στις 06:08.
    • wireless router & card - Από weak and powerless
      Το θέμα έχει λάβει 66 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-12-05 στις 19:26.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα