Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,839 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,176 μηνύματα σε 78,669 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 323 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κουταμάρες εν ώρα άγχους

Σπυρακος (^^)

Φοιτητής

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικοθεραπείας (ΤΕΙ/Αίγιο) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 16:04, 13-09-10:

Σημερα στο φροντιστηριο απο το αγχος της πρωτης μερας ενω με ρωτησανε να πω ενα παραδειγμα παθητικης στα ελληνικα εγω λεω Καθομαι στο τραπεζι.1.Καλα που δεν ηταν με ενοια παθητικης αλλα στο τραπεζι καθομαστε?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 18:25, 20-09-10:

Σημερα στο φροντιστηριο απο το αγχος της πρωτης μερας ενω με ρωτησανε να πω ενα παραδειγμα παθητικης στα ελληνικα εγω λεω Καθομαι στο τραπεζι.1.Καλα που δεν ηταν με ενοια παθητικης αλλα στο τραπεζι καθομαστε?
εεε το λεμε σαν σχημα λογου... αυτο ειναι το προβλημα?
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 21:42, 20-09-10:

Mπορεί να έχω υπερβολικό άγχος αλλά δεν κάνω λάθη από άγχος.
Άγχος έχω μέχρι να πάρω τα θέματα (στα γραπτά) και έπειτα χαλαρώνω.
1
Παράθεση

giannis dog (giannis)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O giannis dog έγραψε: στις 21:44, 20-09-10:

εχω κανει πολλα λαθη απο ανχος...αλλα οταν τα σκεφτομαι γελαω μετα...
Παράθεση

mp3dj

Φοιτητής

Ο mp3dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O mp3dj έγραψε: στις 21:55, 20-09-10:

εγω παντως εχω δωσει δυο φορες πανελληνιες αλλα απο το ανχος τα σκατωσα και τις δυο φορες
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 17:47, 05-11-10:

εγω μερικες φορες αν αγχωθω πολυ για μια απαντηση..μπορει να καικαιδισω..(ετσι γραφετε?)να πω....την τετεταρτη....(π.χ)
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,506 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 22:32, 05-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Spiros.ker
Σημερα στο φροντιστηριο απο το αγχος της πρωτης μερας ενω με ρωτησανε να πω ενα παραδειγμα παθητικης στα ελληνικα εγω λεω Καθομαι στο τραπεζι.
Αυτό είναι ατάκα σε παλιά Ελληνική ταινία.
Κάντε ΚΛΙΚ στη φωτογραφία:
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,247 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 20:13, 06-11-10:

Μην ξεφεύγετε

Εγώ όταν αγχώνομαι, συνήθως μιλάω για πολύ άσχετα θέματα Είναι τρόπος αντιμετώπισης
Παράθεση

Drama Prinzessin

Φοιτητής

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 20:30, 06-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Μην ξεφεύγετε

Εγώ όταν αγχώνομαι, συνήθως μιλάω για πολύ άσχετα θέματα Είναι τρόπος αντιμετώπισης
Μίλησε τώρα ο ειδικός! (αλήθεια, δεν το λέω κοροϊδευτικά)

on topic: Και εγώ το ίδιο κάνω, μιλάω για τελείως άσχετα πράγματα και έτσι ξεχνιέμαι...τουλάχιστον για λίγο.
1
Παράθεση

georgekod92

Φοιτητής

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) . Έχει γράψει 223 μηνύματα.

O georgekod92 έγραψε: στις 20:59, 06-11-10:

Πάντα έκανα λάθη από αγχος όπως και χαζομάρες! Ακομα και.. στις πανελλήνιες!
Παράθεση

fanouria

Μαθητής Α' λυκείου

H fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

H fanouria έγραψε: στις 17:15, 07-11-10:

και οταν ανχονομαι κανω χαζομαρες ή απλα λάθη ,αλλα γενικα δεν ανχωνομαι ευκολα
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 4,039 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 20:05, 07-11-10:

Άγχος γενικά έχω πολύ...αλλά δεν παίζει σε εξετάσεις να τα ξέρω και λόγω άγχους να μη γράψω. Δεν μου έχει συμβεί ποτέ.
Ό,τι γνωρίζω θα το γράψω...είναι μέχρι να τα δω, από εκεί και πέρα ξεκολλάω...

Εγώ πάλι δεν μιλάω καθόλου. Κοιτάω τον ουρανό με τ'άστρα. Είναι τρόπος αντιμετώπισης.
1
Παράθεση

Zoey...!

Νεοφερμένος

H Zoey...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Zoey...! έγραψε: στις 22:12, 08-03-15:

Γενικα δεν αγχωνομαι...ΠΟΤΕ!!!! Αλλα αμα αγχωθω, με ποιανει νευρικο γελιο!
Παράθεση

financial

Δραστήριο Μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 369 μηνύματα.

O financial So much for my happy ending... έγραψε: στις 00:32, 09-03-15:

Και εγω παντως λογω άγχους μπορώ να πω κοτσανες...
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 08:49, 09-03-15:

Μην ξεφεύγετε

Σωστή τακτική και πολύ εύστροφη θα έλεγα.
Οι καθηγητές σας και οι εξεταστές σας καταννοούν πότε έχετε άγχος. Το ζητούμενο είναι να αξιοποιηθεί δημιουργικά, όπως αυτο που κάνεις εσύ. Τα ''μμμμ'' και οι ''κοτσάνες'' φέρνουν περισσότερη αμηχανία. Στους εξεταζόμενους. Γιατί οι εξεταστές είπαμε, καταλαβαίνουν και δείχνουν επιείκεια.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Θέματα άγχους - Από Πύρος
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-11-16 στις 00:32.
    • Αντιμετώπιση άγχους - Από neraidoula
      Το θέμα έχει λάβει 55 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-08-15 στις 13:51.
    • Πρόβλημα άγχους όταν βγαίνω - Από raopi
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-08-13 στις 14:34.
    • Σενάρια άγχους - Από MonaXoS
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-06-06 στις 23:08.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα