Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,216 εγγεγραμμένα μέλη και 2,417,609 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 485 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Παλιές ελληνικές σειρές

lak100 (Δημητρης (Μητσος))

Φοιτητής

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Καστοριά) και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O lak100 έγραψε: στις 01:15, 06-01-09:

παιδια βρηκα αυτο το site:http://greek-video.net/ που εχει παλες ελληνικες σειρες εσας ποιες σειρες σας αρεζαν? εμενα το ''Εκεινες και εγω'' ο μπεζος εδεινε ρεστα απλα φοβερος. το ιδιο και για της ελλαδος τα παιδια και τους απαραδεκτους απλα φοβεροι ηθοποιοι παπαδοπουλου (απαραδεκτοι) εβλεπα φανατικα και το Χαι Ροκ με Φιλιππιδη Χαλκια. ακουω αποψεις
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 01:27, 06-01-09:

το ειμαστε στον αερα τα ΣΠΑΕΙ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοιτητής

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Καστοριά) και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O lak100 έγραψε: στις 01:32, 06-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από ilias_o_
το ειμαστε στον αερα τα ΣΠΑΕΙ...
καλουτσικη σειρα αρκετα νεανικη δεν θα την εβαζα στα must
Παράθεση

valia_92 (βαλια)

Μαθητής Γ' λυκείου

H βαλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κασσάνδρεια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H valia_92 έγραψε: στις 01:35, 06-01-09:

10' κυρηγμα, Σ'αγαπω,μ΄αγαπας,Ο κακος βεζυρης, Σαββατογεννημενες και φυσικα "Εισαι το ταιρι μου"... δεν προκειται να ξαναγινουν ποτε τετοιες σειρες....
Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Φοιτητής

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H piou* bliax έγραψε: στις 01:40, 06-01-09:

Kωνσταντινου Και Ελενης.
Δυο Ξενοι.
Ολ Ταημ Κλασικ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rania.

Φοιτητής

H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε: στις 01:43, 06-01-09:

Ελα μωρε 2 ξενοι. Το εχει βαλει πανω απο 1000 φορες επαναληψη το μεγκα. Και ποτε δεν εχω δει ενα ολοκληρωμενο επεισοδιο.
Το κωσταντινου και ελενης τοπ οβ δε τοπ, ανετα.
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 02:47, 06-01-09:

και το 504 βορεια της αθηνας μ αρεζε...
Παράθεση

antara

Απόφοιτος

H antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.

H antara έγραψε: στις 09:51, 06-01-09:

Ντόλτσε Βίτα. (Για μένα το καλύτερο όλων)
Κωνσταντίνου και Ελένης
Δέκα λεπτά κήρυγμα
Και οι δύο ξένοι ήταν καλό, αλλά με τις επαναλήψεις το βαρέθηκα.
Και από τις Σαββατογεννημένες, οι διάλογοι του υπαλλήλου με την αφεντικίνα, (δε θυμάμαι ονόματα) ήταν όλα τα λεφτά.
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 10:08, 06-01-09:

10 λεπτα κυρηγμα οπωσδηποτε(μηπως τυχαινει να εχει κανεις το τραγουδι τιτλων?τοσα χρονια το ψαχνω )
ντολτσε βιτα
2 ξενοι,αλλα απο τη μεση και κατω γινεται χαλια
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 11:05, 06-01-09:

Κων/νου και Ελενης (στη 1000η επαναληψη, αλλα δεν το 'χω βαρεθει ).
Ντολτσε βιτα.
Σαββατογεννημενες (οι διαλογοι Χοσε-Σενιορας Σουλας ολα τα λεφτα).
10' κυρηγμα (αλλα προς το τελος το "ξεχειλωσαν")
Δυο ξενοι. Αυτο μικρος το σιχαινομουν, αλλα στις επαναληψεις ανακαλυψα οτι εχει καλες ατακες. Σαν υποθεση δεν εχει καποιο ιδιαιτερο ενδιαφερον...
Εισαι το ταιρι μου.
Παράθεση

Φοιτητής

O lak100 έγραψε: στις 11:40, 06-01-09:

απλως να συμπληρωσω για μενα το εισαι το ταιρι μου και 2 ξενοι παντως περιμενα το Εκεινες και γω να εχει μεγαλυτερη απηχηση για να δουμε
Παράθεση

!sunny! (Μελίνα)

Φοιτητής

H Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Αθήνας και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.

H !sunny! έγραψε: στις 13:37, 06-01-09:

"Οι 3 Χάριτες" έχω ακούσει τα καλύτερα παρόλο που λόγω ηλικίας έχω δει ελάχιστα επεισόδια
"Απαράδεκτοι"
"Σαββατογεννημένες"
"Κωνσταντίνου και Ελένης"
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 13:57, 06-01-09:

Δύο Ξένοι!
Παράθεση

Rock_Sugar (Μαριάννα)

Φοιτητής

H Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πειραιά και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.

H Rock_Sugar έγραψε: στις 14:28, 06-01-09:

Δυο ξένοι κι εγώ στα τοπ, πολύ γέλιο
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 14:34, 06-01-09:

Σαββατογεννημενες ..χαλαρα ομως
ΤΟ ΓΕΛΙΟ
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,034 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 20:33, 06-01-09:

Δύο ξένοι
Σαββατογεννημένες
Κωσταντίνου κ Ελένης
Σ'αγαπω Μ'αγαπάς

:no1:
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,510 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 20:35, 06-01-09:

Δεν έβλεπα. Φέτος μόνο Ματωμένα Χώματα και Εμείς οι Έλληνες βλέπω (μάλλον, έβλεπα, τέλειωσε πολύ γρήγορα, θαύμα σειρά ήταν ). Τα υπόλοιπα τα βρίσκω φτηνά και φτενά, δε με συγκινούν.
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 20:49, 06-01-09:

Είσαι το ταίρι μου. ΤΟ γέλιο
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου του τμήματος --- . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 20:51, 06-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
Δύο ξένοι
Σαββατογεννημένες
Κωσταντίνου κ Ελένης
Σ'αγαπω Μ'αγαπάς

:no1:
Κι εγω τα ιδια, εκτος το πρωτο!:no1::no1::no1:
Παράθεση

~Λένα~

Μαθητής Α' λυκείου

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 10:48, 07-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από !sunny!
"Οι 3 Χάριτες" έχω ακούσει τα καλύτερα παρόλο που λόγω ηλικίας έχω δει ελάχιστα επεισόδια
"Απαράδεκτοι"
"Σαββατογεννημένες"
"Κωνσταντίνου και Ελένης"
απο τις καλυτερες σειρες που εχουν περασει απο την ελληνικη τηλεοραση.Αλλα και της ελλαδος τα παιδια
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια