Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,175 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,485 μηνύματα σε 79,257 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 189 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Στόχος η Ιατρική

Λήδα

Νεοφερμένος

H Λήδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 15 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Λήδα έγραψε: στις 01:27, 21-11-19:

Γεια σας! Έχω βαλει στόχο από το δημοτικο να περάσω ιατρική και έχω μια εμμονή με την επιτυχία. Όμως αγχώνομαι τόσο πολύ μερικές φορές με τις αλλαγές που προκύπτουν στο εκπαιδευτικό σύστημα που αναγκάζομαι να μπαινω σε αυτά τα σάιτ αναζητώντας την άποψη φοιτητών ιατρών ???? Βάζω τα δυνατα μου αλλά χανω το μετρο. Όταν διαβάζω κάτω από πεντάωρο φρικαρω. Τι ειδους συμβουλη μού εγγυάται την επιτυχία;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Νίκος999

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 98 μηνύματα.

O Νίκος999 έγραψε: στις 07:36, 21-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Λήδα
Γεια σας! Έχω βαλει στόχο από το δημοτικο να περάσω ιατρική και έχω μια εμμονή με την επιτυχία. Όμως αγχώνομαι τόσο πολύ μερικές φορές με τις αλλαγές που προκύπτουν στο εκπαιδευτικό σύστημα που αναγκάζομαι να μπαινω σε αυτά τα σάιτ αναζητώντας την άποψη φοιτητών ιατρών ???? Βάζω τα δυνατα μου αλλά χανω το μετρο. Όταν διαβάζω κάτω από πεντάωρο φρικαρω. Τι ειδους συμβουλη μού εγγυάται την επιτυχία;

Να διαβάζεις πάνω από πεντάωρο
1
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,174 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 09:37, 21-11-19:

Να μαθεις καλα Γερμανικά - Αγγλικα για να έχεις εναλλακτική.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια