Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,992 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,504 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 489 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Έρωτας & Οικογένεια

gd:)

Νεοφερμένος

H gd:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H gd:) :) έγραψε: στις 20:41, 27-12-10:

ρε παιδια εχω σχεση εδω κ 2 μηνες κ δε 3ερω τ να κανω πλεον μ τν αδερφο μ που δε γουσταρει τ φιλο μ..ουτε ο πατερας μου ετσι..ακομη δεν τ χει χονεψει κ δημιουργει απειρα προβληματα..μ χει σπασει τ νευρα..δε παει αλλοοοοοοοοο
τ να κανωωωω??
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 20:44, 27-12-10:

Ισως εισαι ερωτευμενη και δεν διακρινεις κατι αρνητικο που βλεπουν οι ιδιοι σε αυτον!
Καλυτερα πιασε τους και μιλα τους,και αν δεις οτι δεν κατανοουν,σιγα δεν θα σε επηρεασει κι ολας!
Στο κατω κατω,εσυ τα χεις μαζι του και οχι εκεινοι
7
Παράθεση

Cherie

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 240 μηνύματα.

H Cherie έγραψε: στις 20:48, 27-12-10:

Κάτι μου θυμίζει αυτό.

2 μήνες δεν είναι και μεγάλο διάστημα. Δείξε αδιαφορία και ότι δεν σε πειράζουν όσα σου λέει και θα του περάσει. Κάποια στιγμή θα βαρεθεί να σου τη λέει. Εγώ δηλαδή έτσι έκανα. Εσυ να περνάς καλά καλέ
3
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 20:58, 27-12-10:

Να υποθέσω πως ο αδερφός είναι μεγαλύτερός σου;

Την επόμενη φορά που σου πει κάτι, ζήτα του να μιλήσετε. Μπορεί να τον έχει παρεξηγήσει ή να μη βλέπεις όντως κάτι στο χαρακτήρα του.
Ε και στην τελική δεν πάτε και για γάμο.
1
Παράθεση

Νεοφερμένος

H gd:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H gd:) :) έγραψε: στις 21:03, 27-12-10:

ειναι 2 χρονια μεγαλυτερος μου κ πριν τ φτιαξουμε μ τ παιδι ελεγε ¨τ καλο παιδι κ τ καλο παιδι¨
μετα?εε τον αχριστο κτλ κτλ
δηλαδη οκ..ο πατερας κ η μητερα δεν λενε τπτ κ ο αδερφοσ μ να κανει σαν υστερικο
παει πολυ..
Παράθεση

Cherie

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 240 μηνύματα.

H Cherie έγραψε: στις 21:07, 27-12-10:

Είναι η πρώτη σου σχέση το παιδί αυτό?
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 21:08, 27-12-10:

Έλα μωρέ, επειδή είσαι το μικρό του αδερφάκι τα λέει αυτά. Γίνονται υπερπροστατευτικοί.
Απλά ζήτα του να μιλήσετε όταν στο ξανά πει.
Μια άλλη λύση είναι η αγνόηση αλλά άμα σου μαμάει την ψυχολογία συνεχώς καλύτερα μιλήστε.
4
Παράθεση

Νεοφερμένος

H gd:) :) έγραψε: στις 21:12, 27-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από Cherie
Είναι η πρώτη σου σχέση το παιδί αυτό?
δευτερη αλλα μ οποιονδηποτε εχει θεμα..ενω πχ γ τς κοπελες π ειχε εγω δεν ελεγα τπτ..
Παράθεση

Cherie

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Cherie έγραψε: στις 21:18, 27-12-10:

Με όλους?
Οκέι λοιπόν. Να του μιλήσεις. Βεβαία στη δική μου περίπτωση συνεχώς οδηγούμασταν σε καβγάδες και να φανταστείς ήταν και αδερφή, όχι αγόρι Μπορεί να είναι κ αυτό που λέει η Θεοδώρα. Και καλά δεν θέλει να πληγωθείς και να μην έχεις άσχημες εμπειρίες. Τι να πω. Αν δεν κάνεις λάθη όμως πως θα μάθεις?
Καλη τύχη
3
Παράθεση

Νεοφερμένος

H gd:) :) έγραψε: στις 21:21, 27-12-10:

πφφφ
φχαριστω
3
Παράθεση

Ariana (Έλενα)

Φοιτητής

H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

H Ariana έγραψε: στις 18:22, 01-03-11:

Με βασανιζει εδω και μερες ενα θεμα. Ειχα χωρισει με το αγορι που ημασταν μαζι για 2 χρονια και τωρα τα ξαναβρηκαμε. Οι γονεις μου ομως δεν εγκρινουν τη σχεση μου και με παροτρυνουν να χωρισω. Δυστυχως με επηρεαζουν πολυ και δεν μπορω να μην εχω καλη σχεση μαζι τους, μου ασκουν μεγαλη επιρροη. Να ακουσω τις συμβουλες των δικων μου η να κανω αυτο που θελω εγω; Εχετε ποτε βρεθει σε καποια παρομοια κατασταση; Τι θα με συμβουλευατε να κανω;
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 19:29, 01-03-11:

Nα κανεις αυτο που θες εσυ,θες να τα ξαναβρειτε?να τα ξαναβρειτε,απλο
2
Παράθεση

alexianos

Νεοφερμένος

Ο alexianos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O alexianos ηρεμια και κριτικη έγραψε: στις 19:46, 01-03-11:

κανε αυτο που νιωθεις εαν θες να εισαι μαζι του τοτε καντω και μην ακους τους δικους σου οι γωνεις εχουν δικαιωμα να συμβουλευουν οχι να επιβαλουν την γνωμη τους..(υποθετω θα υπηρχε ενας λογος που χωρησατε παρε και αυτον τον λογο υποψιν σου και κανε αυτο που καταλαβενεις)
1
Παράθεση

Ariana (Έλενα)

Φοιτητής

H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

H Ariana έγραψε: στις 19:55, 01-03-11:

Βασικα τα εχουμε ηδη ξαναβρει, απλα αυτη η σταση των γονιων μου με κανει να εχω αμφιβολιες που σε διαφορετικη περιπτωση δε θα υπηρχαν...
Παράθεση

Joaquín

Φοιτητής

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,382 μηνύματα.

O Joaquín έγραψε: στις 20:15, 01-03-11:

Άφησε το να περνάει το φλου και στο τέλος θα σταματήσουν.GUARANTEE.
Κάθε φορά που με πρίζουν για κάτι κάνω τον κινέζο και σταματάν.Εγγυημένα πράγματα!
1
Παράθεση

alexianos

Νεοφερμένος

Ο alexianos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O alexianos ηρεμια και κριτικη έγραψε: στις 20:19, 01-03-11:

ακου αυτα που σου λενε οι γονεις σου...εαν βγαζουν νοημα και ισχυουν αυτα που λενε παρτα ιποψιν σου οπως ειπα...εαν εαπο την αλλη ειναι το κλασσικο<< δεν τον πανε αρα και η κορη τους δεν εχει δουλεια μαζι του>>,,,τοτε κανε το δικο σου...δικη σου σχεση ειναι οχι δικη τους
1
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,520 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 20:26, 01-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ariana
Με βασανιζει εδω και μερες ενα θεμα. Ειχα χωρισει με το αγορι που ημασταν μαζι για 2 χρονια και τωρα τα ξαναβρηκαμε. Οι γονεις μου ομως δεν εγκρινουν τη σχεση μου και με παροτρυνουν να χωρισω. Δυστυχως με επηρεαζουν πολυ και δεν μπορω να μην εχω καλη σχεση μαζι τους, μου ασκουν μεγαλη επιρροη. Να ακουσω τις συμβουλες των δικων μου η να κανω αυτο που θελω εγω; Εχετε ποτε βρεθει σε καποια παρομοια κατασταση; Τι θα με συμβουλευατε να κανω;
Αν ήσουν σίγουρη για τη σχέση σου, κανένας δεν θα μπορούσε να σε επηρεάσει...

8
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,056 μηνύματα.

O nPb σπουδάζω αντικοινωνιολογία έγραψε: στις 20:28, 01-03-11:

παιδιά να κάνω μια αφελή ερώτηση;
γιατί οι γονείς να κάνουν "λάθος"; μήπως βλέπουν πράγματα που τα ανώριμα μάτια του παιδιού τους δεν τα βλέπει;
3
2
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 20:32, 01-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
γιατί οι γονείς να κάνουν "λάθος"; μήπως βλέπουν πράγματα που τα ανώριμα μάτια του παιδιού τους δεν τα βλέπει;
Δεν ειναι απαραιτητο να ακνουν λαθος.Αλλα ουτε και να ειναι σωστοι.Απλα πανω στην αγαπη και στην αγωνια τους μπορει να γινονται ωρες ωρες υπερβολικοι.
Αν θες την αποψη μου κανε ο,τι νομιζεις αλλα το ρισκο ειναι πολυ μεγαλο αφου ηδη μια φορα δεν τα καταφερατε!
3
Παράθεση

Ariana (Έλενα)

Φοιτητής

H Ariana έγραψε: στις 20:37, 01-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Alchemist
Άφησε το να περνάει το φλου και στο τέλος θα σταματήσουν.GUARANTEE.
Κάθε φορά που με πρίζουν για κάτι κάνω τον κινέζο και σταματάν.Εγγυημένα πράγματα!
Δεν το νομιζω..

Αρχική Δημοσίευση από alexianos
ακου αυτα που σου λενε οι γονεις σου...εαν βγαζουν νοημα και ισχυουν αυτα που λενε παρτα ιποψιν σου οπως ειπα...εαν εαπο την αλλη ειναι το κλασσικο<< δεν τον πανε αρα και η κορη τους δεν εχει δουλεια μαζι του>>,,,τοτε κανε το δικο σου...δικη σου σχεση ειναι οχι δικη τους
Βγαζυν νοημα αυτα που λενε, αλλα οχι για το συγκεκριμενο ατομο...

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Αν ήσουν σίγουρη για τη σχέση σου, κανένας δεν θα μπορούσε να σε επηρεάσει...

Ειμαι σιγουρη, απλως δεν αντεχω να με αντιμετωπιζουν ετσι οι ιδιοι μου οι γονεις. Οσο ειχαμε χωρισει ηταν ολα καλα, τωρα παλι αρχισανε τα ιδια...

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Σαφως και δεν κανουν λαθος, αλλα οταν μιλανε χωρις να τον ξερουν ουτε στο ελαχιστο, τοτε τουλαχιστον αδικο ειναι αυτο που κανουν... Αλλωστε αν δεν κανω λαθος δε θα μαθω ποτε...
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια