Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,969 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,565 μηνύματα σε 78,943 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 399 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σεξουαλική ζωή των νέων

nfk (Nίκος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 181 μηνύματα.

O nfk έγραψε: στις 21:00, 27-12-08:

Εγώ νομίζω ότι στην εφηβεία πρέπει να μαζέψουμε όσες περισσότερες εμπειρίες μπορούμε(και το σεξ μέσα).. Δεν είναι ανάγκη να βρεις το άλλο σου μισό.. Βολέψου με ό,τι βρεις έτσι ώστε στο μέλλον , όταν βρεις το άλλο σου μισό να ξέρεις πώς να φερθείς. Πχ βρίσκει κάποιος , ώς ενήλικας την γυναίκα των ονείρων του και είναι πρωτάρης στο σεξ Χάλια..
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 19:26, 28-12-08:

Εγώ είμαι ακόμη στη φάση του "σεξ? μπλιάχ!"
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 19:33, 28-12-08:

Απολύτως φυσιολογικό.
Παράθεση

Liakouras

Φοιτητής

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O Liakouras έγραψε: στις 20:31, 28-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από ξαροπ
Εγώ είμαι ακόμη στη φάση του "σεξ? μπλιάχ!"
κοιτα επειδή είσαι μικρός το να έχεις την άποψη "sex?-δεν με ενδιαφέρει" μου φένεται απολύτως φυσιολογική.Τώρα "μπλιάχ"? λίκο ακραίο αλλά και πάλι σχετικά λογικό
Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Φοιτητής

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H piou* bliax έγραψε: στις 21:08, 29-12-08:

Το καλυτερο σεξ ειναι το σεξ μετα απο καυγα παντως.
1
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 21:53, 29-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από piou*
Το καλυτερο σεξ ειναι το σεξ μετα απο καυγα παντως.
Έτσι ε;
Ωραία. Χρήσιμη πληροφορία.
Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Φοιτητής

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H piou* bliax έγραψε: στις 22:08, 29-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από fabulous
Έτσι ε;
Ωραία. Χρήσιμη πληροφορία.
Ρε ναι. Και το σεξ οταν τα ξαναβρισκεις με πρωην επισης. Ααααχ. Επαναφερει το παθος και την μαγεια των πρωτων ημερων της σχεσης!
Παράθεση

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ (Στέλλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ έγραψε: στις 23:16, 29-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από piou*
Ρε ναι. Και το σεξ οταν τα ξαναβρισκεις με πρωην επισης. Ααααχ. Επαναφερει το παθος και την μαγεια των πρωτων ημερων της σχεσης!
Συμφωνώ απόλύτως...Αλλά και όταν έχεις πιει λιγάκι είναι πολύ ωραίο.....:no1:
Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Φοιτητής

H piou* bliax έγραψε: στις 23:23, 29-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ
Συμφωνώ απόλύτως...Αλλά και όταν έχεις πιει λιγάκι είναι πολύ ωραίο.....:no1:
Ναι αλλα αν εχεις πιει πολυ, γκαβωνεσαι και το πρωι συνειδητοποιεις ποιον εχεις διπλα σου και τρως φρικη
Παράθεση

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ (Στέλλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ έγραψε: στις 23:28, 29-12-08:

Όχι ρε δεν είπαμε να γίνουμε και κορόμηλα ...Απλά λίγο ζάλη είναι ότι πρέπει..Και ξέρεις ποιον έχεις δίπλα σ κα δεν κολλώνεις πουθενά..
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 17:00, 30-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από PIL
Μικρή χαλάρωσε....Όσο για αυτό που είπε η piou,δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες,αλλά άντρες που δεν πίνουν
Γιατί, πειράζει που είμαι περίεργη;
Παράθεση

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ (Στέλλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ έγραψε: στις 17:13, 30-12-08:

Όχι καλέ τι να πειράζει...Μόνο αν ρωτάς μαθαίνεις..
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 19:10, 26-10-09:

εχετε σκεφτει ποτε γιατι η συγκεκριμενη πραξη (σεξουαλικη) ειναι ευχαριστη/απολαυστικη????
Παράθεση

superman

Μαθητής Β' λυκείου

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 567 μηνύματα.

O superman έγραψε: στις 19:13, 26-10-09:

οχι!
Παράθεση

Kotatsuneko

Μαθητής Γ' λυκείου

H Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,319 μηνύματα.

H Kotatsuneko έγραψε: στις 19:15, 26-10-09:

Δεν με απασχολεί
Παράθεση

thanous18

Φοιτητής

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 799 μηνύματα.

O thanous18 έγραψε: στις 19:19, 26-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από SICX
εχετε σκεφτει ποτε γιατι η συγκεκριμενη πραξη (σεξουαλικη) ειναι ευχαριστη/απολαυστικη????
οχι ρε...απλα το απολαμβανεις...
Παράθεση

Nickname (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 859 μηνύματα.

O Nickname έγραψε: στις 19:19, 26-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από nfk
Εγώ νομίζω ότι στην εφηβεία πρέπει να μαζέψουμε όσες περισσότερες εμπειρίες μπορούμε(και το σεξ μέσα).. Δεν είναι ανάγκη να βρεις το άλλο σου μισό.. Βολέψου με ό,τι βρεις έτσι ώστε στο μέλλον , όταν βρεις το άλλο σου μισό να ξέρεις πώς να φερθείς. Πχ βρίσκει κάποιος , ώς ενήλικας την γυναίκα των ονείρων του και είναι πρωτάρης στο σεξ Χάλια..
ε???!!! Δεν συμφωνώ καθόλου μαζί σου. Δε νομίζω ότι η εφηβεία είναι η πιο κατάλληλη ηλικία να γίνεις εξπέρ στα One night's stands
1
Παράθεση

thanous18

Φοιτητής

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 799 μηνύματα.

O thanous18 έγραψε: στις 19:22, 26-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Nickname
ε???!!! Δεν συμφωνώ καθόλου μαζί σου. Δε νομίζω ότι η εφηβεία είναι η πιο κατάλληλη ηλικία να γίνεις εξπέρ στα One night's stands
δεν ξερω...αυτο με προβληματιζει να πω την αληθεια....πχ μετα τα 15 μπορεις να εχεις ενεργη σεξουαλικη ζωη
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 19:26, 26-10-09:

ο ανθρωπος δεν εχει τοσο ενστικτο οσο τα ζωα αρα λειτουργει με λογικη....αν δεν ηταν ευχαριστο δεν θα αναπαραγωμασταν ποτε γιατι (σε αντιθεση με τα ζωα) αν κατι δεν μας αρεσει το σταματαμε και το αποφευγουμε.....φανταστειτε να ηταν απαισιο, δεν θα το πραταμε ποτε κι ετσι ανθρωπινο γενος παπαλα!!!
Παράθεση

Nickname (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 859 μηνύματα.

O Nickname έγραψε: στις 19:26, 26-10-09:

Ναι οκ φυσικά μπορείς απλά δεν έιμαι της άποψης "να πάω με όποια βρω μπροστά μου για να έχω εμπειρίες"
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Seo8

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • DAB και αποβλάκωση των νέων - Από akikos
      Το θέμα έχει λάβει 80 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-12-18 στις 15:15.
    • Δημιουργία νέων φίλων - Από underwater
      Το θέμα έχει λάβει 110 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-10-18 στις 16:26.
    • Περί ωριμότητας των νέων - Από girly14
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-11-14 στις 16:48.
    • Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων - Από aggeliki!
      Το θέμα έχει λάβει 40 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-05-13 στις 12:16.
    • Τοπικά Συμβούλια Νέων - Από Newlife
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-02-09 στις 13:42.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα