Πρόθεση ψήφου εκλογών Οκτωβρίου 2009

Εκλογές 4-9-09

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)
  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κ.Κ.Ε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑ.Ο.Σ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΟΩΝ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ο.Α.Κ.Κ.Ε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μ.Λ. Κ.Κ.Ε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κ.Κ.Ε Μ.Λ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟΙ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΠΟΧΗ

    Ψήφοι: 1 100.0%
  • ΔΝ-ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
πόσο με έχουν κουράσει οι Έλληνες που λένε να ο δικομματισμός, όλοι ίδιοι είναι και με τη μία δικιά μου ψήφο τί έγινε δεν έχουμε δημοκρατία και άλλα τέτοια κουλά!!! Το μόνο που σας-μας )όπως θέλετε πάρτε το) είναι να κλαψουρίζετε/ουμε να ζητιανέυετε/ουμε και να τα ξίνετε/ουμε .Έχετε πολλές επιλογές ,να κάνετε το δικό σας κόμμα ,να επαναστατήσετε , να διαμαρτυρηθήτε. Και όμως δε κάνετε τίποτα! Πιστεύετε ότι με το να απομονόνεστε στον δικό σας μικρόκοσμο και να περιμένετε από άλλους να σας βγάλουν από τη δύσκολη θέση . Πιστεύετε ότι με την αποχή θα καταφέρετε τίποτα . Και όσοι δεν απέχετε ή είστε γαλάζιοι ή πράσινοι ή κόκκινοι ή δε ξέρω και εγώ τι άλλο.

Δεν φταίνε οι πολιτικοί για τη κατάσταση που επικρατεί ούτε οι δημοσιογράφοι...οι μόνοι που φταίμε είμαστε τα μουσχάρια οι έλληνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
οι μόνοι που φταίμε είμαστε τα μουσχάρια οι έλληνες.


Ο τελευταιος που χωραει κατηγορία ειναι ο Έλληνας πολίτης. Γιατι περα απο τα κομματα και τις ιδεολογιες πλεον συζηταμε για θεματα μισθων, αρα για θεματα επιβίωσης... Ψηφιζουμε αυτον που θα βολεψει εμας και τα παιδια μας για να φαμε, γιατι σαν λαος και σαν ανθρωποι, μας χτυπανε εκει που ποναμε φιλε... Ψηφισε με να σου δωσω δουλιτσα να φας λιγο ψωμι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kokkinoskrofitsa

Νεοφερμένος

Ο kokkinoskrofitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πολυ μικρο ποσοστο το ΚΚΕ και μεγαλο ο ΛΑ.Ο.Σ.. Δεν ειναι αντιπροσωπευτικο το poll... (Δεν ειμαι ΚΚΕ ουτε κομμουνιστης ειναι σημειωση αυτο που εκανα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jewish Boy

Νεοφερμένος

Ο Ανθρωπος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
οικολογοι πρασινοι γιατι το πρασινο ειναι καλοοοοοο
αλλα δεν ασχολουμε με πολητικη, θα ημουν αναμεσα στο ΛΑΟΣ(ειμαι εθνικοσοσιαλιστης) Η οικολογοι πρασινοι Η ΚΕΚ

ρε μικρε ξερεις τι ειναι εθνικοσοσιαλισμος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
οικολογοι πρασινοι γιατι το πρασινο ειναι καλοοοοοο
αλλα δεν ασχολουμε με πολητικη, θα ημουν αναμεσα στο ΛΑΟΣ(ειμαι εθνικοσοσιαλιστης) Η οικολογοι πρασινοι Η ΚΕΚ

εθνικοσοσιαλισμός είναι ναζισμός.Ναζιστής είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ωρέ τις Κ.Ο.Τ.Ε.Σ. ρεεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top