Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,242 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,379 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 193 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εσπερινά Λύκεια

NatasaBast

Νεοφερμένος

H NatasaBast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H NatasaBast έγραψε: στις 15:14, 06-08-17:

Για φροντιστηριο δεν υπαρχει χρονος ετσι κ αλλιως
9 ωρες τη μερα δουλευω
Ομως το απολυτηριο ειναι το μονο εισιτηριο για κατι παραπερα απο σερβιτορα, κομμωτρια και βοηθο σεφ
Φυσικα και δεν μειωνω καμια δουλεια ουτε την υποτιμω
Ομως μεχρι ποτε θα μπορω να στεκομαι ορθια ολη μερα? Χωρις καμια προοπτικη για παραπανω
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MikeGR

Νεοφερμένος

Ο MikeGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O MikeGR έγραψε: στις 15:09, 04-09-17:

Κάποιος που περνάει σε ΑΕΙ, για παράδειγμα της Αθήνας ή της Θεσσαλονίκης, μέσω εσπερινού λυκείου θα έχει το ίδιο επίπεδο σπουδών αλλά και το ίδιο επίπεδο πτυχίου με εκείνον που πέρασε από ημερήσιο λύκειο?
Μιλάω για ΓΕΛ όχι για ΕΠΑΛ, αν αυτό παίζει ρόλο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Φοιτητής

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε: στις 15:11, 04-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από MikeGR
Κάποιος που περνάει σε ΑΕΙ, για παράδειγμα της Αθήνας ή της Θεσσαλονίκης, μέσω εσπερινού λυκείου θα έχει το ίδιο επίπεδο σπουδών αλλά και το ίδιο επίπεδο πτυχίου με εκείνον που πέρασε από ημερήσιο λύκειο?
που κολλάει αυτό; όχι!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nikospoliz

Φοιτητής

Ο Nikospoliz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O Nikospoliz έγραψε: στις 16:41, 04-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από MikeGR
Όχι αλλά έχει χαμηλότερες βάσεις
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Screenshot_2017-09-04-17-39-15.png
Εμφανίσεις:  45
Μέγεθος:  181,9 KB  
Παράθεση

MikeGR

Νεοφερμένος

Ο MikeGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O MikeGR έγραψε: στις 19:30, 04-09-17:

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις
Παράθεση

TheyCallMeChris (Χρήστος)

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O TheyCallMeChris έγραψε: στις 15:33, 15-03-18:

Μόλις ανακάλυψα το συγκεκριμένο νήμα και αποφάσισα να θέσω και εδώ την ερώτησή μου, ώστε να είμαι στο σωστό σημείο και να μην προκαλώ αναστάτωση.

Γεια σας παιδιά,
Ενδιαφέρεται ο αδερφός μου να ξεκινήσει από τη νέα σχολική χρονιά να φοιτά σε εσπερινό ΓΕΛ.
Θα ήθελα να ρωτήσω εκ μέρους, και καθώς δεν το έχω ψάξει ιδιαίτερα (μη με μαλώσετε), τι ισχύει πλέον με το νέο σύστημα και τις κατευθύνσεις?
Πχ μπορεί να πάει θεωρητική και να πάρει πχ Μαθηματικά ή Βιολογία, ώστε να ανοίξει και άλλα πεδία όπως όταν δίναμε εμείς μια φορά και έναν καιρό με απώλεια κάποιων μορίων? Έχει αλλάξει κάτι?

Το ανέβασα και στο θέμα "Πανελλήνιες ξανά", ίσως αφελώς καθώς δεν είχα ανακαλύψει το παρόν νήμα, οπότε ζητώ συγγνώμη και πάλι.

Ο αδερφός μου ενδιαφέρεται για τα τμήματα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ή Πολιτικών Μηχανικών της Πάτρας. Ωστόσο, η απορία μας είναι, αν μπορεί να πάρει θεωρητική και να ανοίξει το πεδίο για τις σχολές με κάποιο μάθημα επιλογής. Ή γενικώς τι ισχύει σήμερα με το παρόν πλαίσιο.

Όποιος γνωρίζει και θα ήθελε ας τοποθετηθεί.

Σας ευχαριστώ πολύ!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 19-03-18 στις 16:11. Αιτία: Συγχώνευση πολλαπλών μηνυμάτων.
Παράθεση

Ιωαννα 3004

Νεοφερμένος

H Ιωαννα 3004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Ιωαννα 3004 έγραψε: στις 12:53, 04-07-18:

Παιδια θα παω β εσπερινου λυκειου. Ηθελα να ρωτησω ποια μαθηματα περιλαμβανονται στην κατευθυνση μου και αν θα ειναι δυσκολα , η χρονια γενικα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Ιωαννα 3004