Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,242 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,379 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 198 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ισπανικά: ξέρετε κανένα καλό φροντιστήριο;

anna....

Νεοφερμένος

H anna.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H anna.... έγραψε: στις 23:39, 25-02-15:

Παιδιά, ενδιαφέρομαι πάρα πολύ να μάθω ισπανικά!!Ξέρετε κάποιο καλό φροντιστήριο στην Αθήνα ή καθηγητή-καθηγήτρια, τιμές περίπόυ;; Επίσης, τί γνώμη έχετε για τα ταχύρρυθμα;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

buffon85

Απόφοιτος

H buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 500 μηνύματα.

H buffon85 . έγραψε: στις 08:47, 04-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από anna....
Παιδιά, ενδιαφέρομαι πάρα πολύ να μάθω ισπανικά!!Ξέρετε κάποιο καλό φροντιστήριο στην Αθήνα ή καθηγητή-καθηγήτρια, τιμές περίπόυ;; Επίσης, τί γνώμη έχετε για τα ταχύρρυθμα;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
εγω εκανα υπερεντατικα σε φροντιστηριο. ξεκινησα ιουνιο και εδωσα τον νοεμβριο του ιδιου ετους για b2 (με διαλειμμα ολοκληρο τον αυγουστο) και το πηρα με 80%. γενικως εσκισα σε ολες τις ενοτητες εκτος απο τα προφορικα που τα πηγα μετρια γι αυτο και τωρα σκεφτομαι για ιδιαιτερα για να εστιασω εκει κυριως (γιατι διαβασμα γραμματικη και λογοτεχνικα εχω ριξει μπολικο μονη μου).
εδωσα 700 ευρω + λιγοτερα απο 100 τα βιβλια.

θεωρω τα ισπανικα που εμαθα σε 6 μηνες εντυπωσιακα, φυσικα διαβασα και πολυ και το γουσταρα. οι καθηγητες ειναι πολυ καλοι. αν θες να σου στειλω πμ να πας να ρωτησεις και μονη σου.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athinaios (Aλέξανδρος)

Φοιτητής

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O athinaios έγραψε: στις 13:45, 24-03-15:

Καλησπέρα!Μήπως γνωρίζετε κάποιον καλό καθηγητή ή φροντιστήριο στην Αθήνα;Eίμαι σε επίπεδο Β1 με πολύ όρεξη να μάθω τη γλώσσα,καθώς την χρειάζομαι και για το εξωτερικό.Όλες οι προτάσεις ευπρόσδεκτες
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikos kaladas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 215 μηνύματα.

O nikos kaladas έγραψε: στις 14:48, 24-03-15:

ειχα παλια μια κοπελα με καταγωγη απο την ισπανια η οποια εκανε ιδιαιτερα σε τιμη ευκαιριας.θα ψαξω να μαθω αν κανει ακομα αν ενδιαφερεσαι τοσο πολυ
Παράθεση

athinaios (Aλέξανδρος)

Φοιτητής

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O athinaios έγραψε: στις 16:53, 24-03-15:

Αν μπορείς και το ψάξεις πες μου,σ'ευχαριστώ πολύ!Κάποια άλλη πρόταση;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη athinaios : 24-03-15 στις 16:57.
Παράθεση

buffon85

Απόφοιτος

H buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 500 μηνύματα.

H buffon85 . έγραψε: στις 17:55, 24-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από nikos kaladas
ειχα παλια μια κοπελα με καταγωγη απο την ισπανια η οποια εκανε ιδιαιτερα σε τιμη ευκαιριας.θα ψαξω να μαθω αν κανει ακομα αν ενδιαφερεσαι τοσο πολυ
καταγωγη απο την ισπανια εχει, ειναι ομως καθηγητρια ισπανικων; κι εγω εχω καταγωγη απο την ελλαδα αλλα δεν ειμαι καθηγητρια ελληνικων και ποσω μαλλον σε ξενογλωσσους. και δεν το λεω τυχαια, το λεω γιατι πολλοι το εχουν το συστηματακι και προσωπικα το θεωρω μεγιστη κοροιδια.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikos kaladas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 215 μηνύματα.

O nikos kaladas έγραψε: στις 18:45, 24-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από buffon85
καταγωγη απο την ισπανια εχει, ειναι ομως καθηγητρια ισπανικων; κι εγω εχω καταγωγη απο την ελλαδα αλλα δεν ειμαι καθηγητρια ελληνικων και ποσω μαλλον σε ξενογλωσσους. και δεν το λεω τυχαια, το λεω γιατι πολλοι το εχουν το συστηματακι και προσωπικα το θεωρω μεγιστη κοροιδια.
δεν καταλαβα το υφος του μηνυματος σου παντως η κοπελα αυτη ειχε τελειωσει πανεπιστημιο κανονικα.δεν ηταν καμια αγραμματη που ηρθε και λεει ξαφνικα να διδαξω ισπανικα αν αυτο εννοεις.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valeria G1

Νεοφερμένος

H Valeria G1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Valeria G1 έγραψε: στις 23:16, 18-05-15:

Παιδια,μηπως γνωριζετε καποιο καλο φροντιστηριο ισπανικων στην Αθηνα (κοντα στο κεντρο) η εστω στο Περιστερι που να προετοιμαζει για το ΚΠΓ Γ1+Γ2;Επισης,μπορει να μου πει καποιος ποσο καιρο χρειαζεται να κανει καποιος μαθηματα αν ειναι σε επιπεδο Γ1 για να δωσει αυτο το πτυχιο και να παρει το Γ2; Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων
Παράθεση

buffon85

Απόφοιτος

H buffon85 . έγραψε: στις 18:19, 19-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από nikos kaladas
δεν καταλαβα το υφος του μηνυματος σου παντως η κοπελα αυτη ειχε τελειωσει πανεπιστημιο κανονικα.δεν ηταν καμια αγραμματη που ηρθε και λεει ξαφνικα να διδαξω ισπανικα αν αυτο εννοεις.
τωρα το ειδα αυτο. ε τι να κανουμε οταν παμε να συστησουμε καθηγητη σαν προσον τονιζουμε το-τα πτυχια του και οχι την καταγωγη του. δηλαδη αν εσυ συστησεις φιλολογο αρχαιων θα πεις: ξερω εναν καλο καθηγητη και ενταξει γεννηθηκε τρικαλα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NikosChatzoglou

Βρείτε παρόμοια