Κατάσταση προετοιμασίας

Olyxart19

Νεοφερμένος

Ο Olyxart19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,
Δίνω δευτερη χρονια πανελλήνιες (περυσι εγραψα 11χιλιαδες χωρις ιδιαιτερη προετοιμασια) απο το πεδιο των ανθρωπιστικών σπουδών, και ήθελα να σας ρωτήσω ποσο πιθανό ειναι να γράψω 17 χιλιαδες που θελω, δεδομενης της προσπαθειας που θα σας εξηγησω.

Θα προσπαθησω να ειμαι αντικειμενικος.
Στα αρχαία γραφω συνηθως 14-16 και βγαζω δευτερη φορα την υλη χωρις να εχω πολλα κενά δηλαδη το πολυ δυο τρεις ενότητες.

Ιστορια εχω κενα μονο προσφυγικο και εκει 2-3 μαθηματα μονο καθως φετος εχω διαβασει παρα πολυ.

Λατινικα με μπερδευουν λιγο ασκησεις με αναλυση μετοχων μονο.

Και εκθεση εχω γραψει 24 εκθεσεις φετος δν εχω παρει κατω απο 13. Με μεσο ορο 15.

Ξερω οτι δεν μπορειτε να μου πειτε ακριβως γιατι στο καθε ατομο ειναι διαφορετικα αλλα πως πιστευετε οτι θα παω και πως πρεπει να κινηθώ. Αιντε 2 μηνες εμειναν.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Γειά σου! Δίνω κι εγώ φέτος αλλά για πρώτη φορά και είμαι κι εγώ θεωρητική.

Ο κολλητός μου και αυτός θεωρητικός έδωσε και εκείνος 2 φορές έχοντας στόχο να περάσει ψυχολογία. Το 2017 που έδωσε έγραψε 14.175 και το 2018 έγραψε 18.540 και πέρασε! Έγραφε πάνω κάτω τους ίδιους βαθμούς με εσένα στο φροντ. Αλλά μη ξεχνάς ότι τα θέματα στο φροντ είναι πολύ πιο δύσκολα από αυτά των πανελληνίων.

Οπότε ναι, μπορείς να γράψεις 17 χιλιάδες, εφόσον έχεις προσπαθήσει τόσο πολύ! Επίσης έχεις χρόνο να κάνεις και άλλες επαναλήψεις και να καλυψεις κενά.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι ❤️
 
Τελευταία επεξεργασία:

Olyxart19

Νεοφερμένος

Ο Olyxart19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ. Καλη επιτυχία και σε σένα ????????????
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top