Ενδιαφέρον για ένα αγόρι στο γυμναστήριο

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Παιδιά Θέλω να σας πω κάτι και να μου πείτε την γνώμη σας.Λοιπόν έχει τρεις μήνες που παω γυμναστήριο.Κάποια στιγμή έτυχε να κάνω μονόζυγο εναλλάξ με ενα αλλο παιδι και πιάσαμε συζήτηση.με είχε αρέσει.μια άλλη φορά με κάνει νόημα για να πάω να κάνω μονόζυγο μαζί του.μια άλλη φορά τον κοιτούσα και γύρισε και αυτός να δει τι κάνω.κοιταχτήκαμε και χαμογελάσαμε.κάθε φορά που βρισκόμαστε στον δρόμο γελάμε και οι δύο και πιανουμε συζήτηση.με λέει μπρατσαρα.αλλά έχει περίπου δύο εβδομάδες που τον είδα να βγαίνει με ενα άλλο κορίτσι από το σχολείο μου. Αλλά και Εγώ σαν αντάλλαγμα βγήκα για καφέ με ενα παιδι από το χωριό μου και Όταν με είδε, τον κοίταξα και δεν ερευνήθηκαν.μάλλον τα έχουν φτιάξει. ΤΙ ΝΑ ΚΆΝΩ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Να ξεκινήσεις να κάνεις deadlift και squat, είναι πολύ καλές ασκήσεις και θα μεγαλώσουν τα μπούτια σου και ο κώλος σου και θα σταματήσει να σε λέει μπρατσαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
χαχαχα ωραία ή συμβουλή σου,αλλά θα ήθελα να μου πείτε αν συνεχίσω φλερτ άμα τύχει ή αν αλλάξω Συμπεριφορά απέναντι του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Εσύ πανελλήνιες δεν δίνεις τώρα?Άλλα πράγματα θα έπρεπε να σε ενδιαφέρουν αυτή τη στιγμή.
Άστα για μετά αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Του χρόνου δίνω πανελλήνιες.ΕΙΜΑΙ Β ΛΥΚΕΙΟΥ. Τι θα κανωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
χαχαχα ωραία ή συμβουλή σου,αλλά θα ήθελα να μου πείτε αν συνεχίσω φλερτ άμα τύχει ή αν αλλάξω Συμπεριφορά απέναντι του.

Εαν δεν το ηξερε το αλλο παιδι οτι βγηκατε για να σε δει ο αλλος μαλλον θα επρεπε
να αλλαξεις την δικη σου συμπεριφορα :thumbup: .
Διαφορετικα μην το κουραζεις το θεμα,σε μια αλλη συζητηση στο gym ψαρεψε λιγακι εαν εχει σχεση με την κοπελα.Εαν οχι χωσου.Εαν ναι αδειαζε την γωνια και τερμα το μονοζυγο μαζι του.Απλα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Του χρόνου δίνω πανελλήνιες.ΕΙΜΑΙ Β ΛΥΚΕΙΟΥ. Τι θα κανωωωωωωω

Ααα..τότε ακολούθα τις συμβουλές του Johnny15 :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Χαχαχαχα Αφού επιμένετε,θα αρχίσω να κάνω κωλο και μπούτια.χαχαχ απ'όσο κατάλαβα Αυτά κοιτάτε σ'ένα κορίτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Του χρόνου δίνω πανελλήνιες.ΕΙΜΑΙ Β ΛΥΚΕΙΟΥ. Τι θα κανωωωωωωω

Να αλλάξεις γυμναστήριο !

Άκου εκεί Β λυκείου και γυμναστήριο ; Κοίτα πως άνθισαν τα γυμναστήρια !

Αν είναι κοπέλα του μην μπεις στον κόπο , αν όμως είναι κάποιο συγγενικό πρόσωπο ή φίλη του , κάνε κίνηση, βέβαια εξαρτάται και πόσο μεγάλος είναι αλλά και στην φάση που είσαι εσύ .

Χαχαχαχα Αφού επιμένετε,θα αρχίσω να κάνω κωλο και μπούτια.χαχαχ απ'όσο κατάλαβα Αυτά κοιτάτε σ'ένα κορίτσι?

Όχι μόνο :cool: αλλά μάτι είναι και γυρίζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Στην ηλικία μου είναι.Όσο για το αλλο ,τι κοιτάτε σ'ένα κορίτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στην ηλικία μου είναι.Όσο για το αλλο ,τι κοιτάτε σ'ένα κορίτσι?

Την προσωπικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Την προσωπικότητα.

:sly:

Θελει ισορροπια,δεν μπορει να ειναι :angel: αλλα ουτε και ξεκολλο.
Δυστηχως τιποτα στην φυση δεν ερχεται χωρις αντιτιμο οποτε οταν κατι ειναι τελειο,πρεπει να αρχισεις να προβληματιζεσαι που βρισκεται η ατελεια.Διοτι οσο διορθωνεις εναν τομεα τοσο χαλας σε εναν αλλο.Υπαρχουν και σπανιες περιπτωσεις που καποια ειναι well-rounded-whatever that means για τον καθενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Στην ηλικία μου είναι.Όσο για το αλλο ,τι κοιτάτε σ'ένα κορίτσι?

Τα εσωτερικά χαρακτηριστικά της :whistle::whistle::whistle:










ΥΓ: Στους 10 οι 20 θα σου πουν τον κώλο και τα βυζιά .
Με συγχωρείς ischool αλλά δεν μου έβγαινε αλλιώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αν γυμνάζεσαι και έχεις μια καλή υγιεινή ήδη έχεις καλή εξωτερική εμφάνιση οπότε μην αγχώνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Κατάλαβα....εμένα τα αγόρια με θεωρούν σοβαρή....Μόνο που ξέρουν ότι βγάζω 19+ χωρίς φροντιστήριο β Λυκείου.καταλαβαίνετε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Βασικά,βγήκα με το αλλο παιδί για να τον κόψω.ΔΕΝ ΜΠΛΕΚΟΜΑΙ.ας κάνει ο,τι θέλει...ΤΕΛΟΣ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Βασικά,βγήκα με το αλλο παιδί για να τον κόψω.ΔΕΝ ΜΠΛΕΚΟΜΑΙ.ας κάνει ο,τι θέλει...ΤΕΛΟΣ...

Ο εγωισμος ειναι υπερμετρος οπως επισης και το αισθημα του δεν ξερω τι θελω στην ατμοσφαιρα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Καλό είναι να μη χρησιμοποιείς άλλους ανθρώπους για εγωιστικούς λόγους. Σκέψου είναι κι αυτός άνθρωπος με συναισθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Παιδιά Θέλω να σας πω κάτι και να μου πείτε την γνώμη σας.Λοιπόν έχει τρεις μήνες που παω γυμναστήριο.Κάποια στιγμή έτυχε να κάνω μονόζυγο εναλλάξ με ενα αλλο παιδι και πιάσαμε συζήτηση.με είχε αρέσει.μια άλλη φορά με κάνει νόημα για να πάω να κάνω μονόζυγο μαζί του.μια άλλη φορά τον κοιτούσα και γύρισε και αυτός να δει τι κάνω.κοιταχτήκαμε και χαμογελάσαμε.κάθε φορά που βρισκόμαστε στον δρόμο γελάμε και οι δύο και πιανουμε συζήτηση.με λέει μπρατσαρα.αλλά έχει περίπου δύο εβδομάδες που τον είδα να βγαίνει με ενα άλλο κορίτσι από το σχολείο μου. Αλλά και Εγώ σαν αντάλλαγμα βγήκα για καφέ με ενα παιδι από το χωριό μου και Όταν με είδε, τον κοίταξα και δεν ερευνήθηκαν.μάλλον τα έχουν φτιάξει. ΤΙ ΝΑ ΚΆΝΩ???


Mπρατσαρά σε λέει?!:confused:

Την επόμενη φορά που θα τον δεις στο γυμναστήριο (φόρα κανα κολαν ξερω γω) πήγαινε και ρώτα τον για καμια άσκηση αν ξέρει να σου δείξει:cool:
Και πιάσε συζήτηση μαζί του, έτσι φιλικά , μίλα του και θα κόψεις αντίδραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annanoula

Νεοφερμένος

Η Annanoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Αν του πω ξέρω εγώ οτι εχω θεμα με ενα παιδι,και Θέλω την γνώμη του σαν αγόρι να μου πει τι να κάνω?Θα του πω ξέρω εγώ ότι ο πρώην μου θέλει να τα ξαναβρούμε....Ίντα τι λες ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top