Το Επίσημο "Βαρέθηκα" Τοπικ

polymnios

Νεοφερμένος

Ο polymnios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
βαρεθηκα να ειμαι ασχημος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
βαρέθηκα να έχω ακμή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
βαρεθηκα να ειμαι ασχημος

Η ομορφιά είναι υποκειμενική. Για κάποιους είσαι όμορφος, για κάποιους είσαι άσχημος...Οπότε δεν ισχύει απόλυτα αυτό που λες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Βαρέθηκα το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Βαρέθηκα την αναβλητικότητά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Βαρεθηκα να βλεπω οτι σπαταλαω τη ζωη μου αλλα να μενω στα ιδια και στα ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φορουμακιας

Νεοφερμένος

Ο φορουμακιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Βαρέθηκα να ακούω να λένε << αχ,του κακόμοιρους (λαθρό)μετανάστες>> και << τζαμί στο Βοτανικό>> όταν οι ίδιοι κακόμοιροι σφάζουν χριστιανούς χωρίς να ξεχωρίζουν αλλά και σιίτες ενώ ανατινάζουν και γενικώς σπέρνουν τον όλεθρο στο διάβα τους,ενώ θέλουν να τους βάλουν και λαθραία στη χώρα.Βαρέθηκα να ακούω ''προοδευτικούς'' και ''φιλελεύθερους'' να αποκαλούν συμπολίτες μου νεοναζί,ναζί,φασίστες,ταγματασφαλίτες ,να τους κατηγορούν ιστορικά,όταν οι ίδιοι έχουν κάνει τα ίδια και χειρότερα ιστορικά, επειδή έχουν αντίθετη ιδεολογία

Επίσης ψιλοβαρέθηκα το καλοκαίρι.Εντάξει ένας μήνας, αλλά μετά βαριέσαι να κάθεσαι.Ας μην αναφέρω για όσους είναι οργανωτικοί ότι σε βγάζει από το πρόγραμμά σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Βαρέθηκα να ακούω να λένε << αχ,του κακόμοιρους (λαθρό)μετανάστες>> και << τζαμί στο Βοτανικό>> όταν οι ίδιοι κακόμοιροι σφάζουν χριστιανούς χωρίς να ξεχωρίζουν αλλά και σιίτες ενώ ανατινάζουν και γενικώς σπέρνουν τον όλεθρο στο διάβα τους,ενώ θέλουν να τους βάλουν και λαθραία στη χώρα.Βαρέθηκα να ακούω ''προοδευτικούς'' και ''φιλελεύθερους'' να αποκαλούν συμπολίτες μου νεοναζί,ναζί,φασίστες,ταγματασφαλίτες ,να τους κατηγορούν ιστορικά,όταν οι ίδιοι έχουν κάνει τα ίδια και χειρότερα ιστορικά, επειδή έχουν αντίθετη ιδεολογία
Εδώ έφτασε ένα μεγάλο μέρος της κοινωνίας να αποκαλεί νεοναζί όσους (και δεν εννοώ σε καμία περίπτωση εθνικιστικά-νεοναζιστικά κόμματα που καπιλεύονται τον πατριωτισμό) απλά αναφέρονται στην ελληνική σημαία και στον ελληνικό εθνικό ύμνο (που είναι εθνικά σύμβολα όπως και κάθε χώρα έχει τα δικά της).Ζούμε σε χαλεπούς καιρούς και δεν πιστεύω ότι υπάρχουν στην πραγματικότητα ιδεολογίες,αλλά έλληνες και ανθέλληνες.Και εγώ βαρέθηκα με την σειρά μου τον πληρωμένο ανθρωπισμό,την έμμεση δική μας προσαρμογή στα έθιμα άλλων λαών επειδή κάποιοι προβάλλουν ως σωστή την πολυπολιτισμικότητα,όπως επίσης βαρέθηκα και την αδιαφορία και την αδράνειά μας για τα τεκταινόμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Βαρεθηκα με το παραμικρο(ερκοντισιον,παγωμενο νερο) να κρυωνω το καλοκαιρι και να με πιανει ο λαιμος μου για μερες ενω τον χειμωνα σε πολυ χαμηλοτερες θερμοκρασιες και παλι με παγωμενο νερο να μην παθαινω τιποτα...-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Βαρέθηκα τους ψεύτικους ανθρώπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top