Κατατακτήριες από Ιατρικά Εργαστήρια για Βιολογία

ευα-

Νεοφερμένος

Η ευα- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια! θα ήθελα να μαθω λεπτομέρειες για μια τέτοια κίνηση. τελειωσα ΤΕΙ ιατρ εργ. αναγνωρίζονται καποια μαθήματα; ποσα άτομα μπαίνουν απο κατακτήριες στη σχολή βιολογίας;.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
γεια σου.δεν μπορω να σου απαντησω γιατι ειμαι στο λυκειο αλλα θελω μια χαρη..να μου πεις αν ειναι καλη η σχολη...αν ειναι σχετικα ευκολη η δυσκολη..αν τα μαθηματα ειναι ωραια!ενδιαφερομαι για την σχολη αυτη...εσυ σε ποια πολη σπουδασες?εχει καλα εργαστηρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Εύα δεν ξέρω αν αναγνωρίζονται, πάρε τηλέφωνο στη γραμματεία τους για σιγουριά. Αν ψάξεις στο ιντερνετ φαντάζομαι θα βρεις την προκήρυξη για τις θέσεις που αναλογούν σε ΤΕΙ για το τμήμα της Βιολογίας που σε ενδιαφέρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ΌΧΙ εύα από ότι ξέρω δεν αναγνωρίζεται τίποτα κατά 99% είμαι σίγουρος σε ποιο τμήμα ενδιαφέρεσαι να δώσεις;
:) ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ευα-

Νεοφερμένος

Η ευα- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
σας ευχαριστώ. μια απο αυτές τις μέρες θα περάσω απο τη σχολή για λεπτομέρειες. ηλπιζα μήπως έβρισκα κάποιον στο φορουμ που να εχει μπει βιολογικό με κατατακτήριες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top