Γενικό -  Καλύτερο και Χειρότερο Μάθημα

Lollipop_94

Νεοφερμένος

Η Lollipop_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τα αγαπημενα ειναι η εκθεση και τα ισπανικα(επιλογης) και τα πιο μισητα η αλγεβρα και η ιστορια:wall:(για την ιστορια η καθηγητρια φταιει.Παλια μου αρεσε σαν μαθημα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τα αγαπημενα ειναι η εκθεση και τα ισπανικα(επιλογης) και τα πιο μισητα η αλγεβρα και η ιστορια:wall:(για την ιστορια η καθηγητρια φταιει.Παλια μου αρεσε σαν μαθημα...)


Τι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Κάνετε Ισπανικά;;;;;;:mad:Εμείς δεν κάναμε.Αυτό είναι αδικία!!!:wall:.
Τεσπα.Εμένα μου αρέσει η Ιστορία η Λογοτεχνία και τα Αρχαία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia94

Νεοφερμένος

Η Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
το αγαπημενο μου η χημεια κ το χειροτερο η ιστορια..ειναι πολυ βαρετη φετος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωτούλα

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
λοιπόν...το καλύτεροοοοο ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΜΟΜΙΑΣ[και η καθηγήτρια είναι τέλεια]!και το χειρότεροοοοο....ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ!αλλά έτσι όπως φαίνεται Θετική θα πάωωω...!άρα θα το τρώω στη μάπα για πολύ ακόμα!...:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
+ : χημεία, φυσική
- : αρχαία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lollipop_94

Νεοφερμένος

Η Lollipop_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Κάνετε Ισπανικά;;;;;;:mad:Εμείς δεν κάναμε.Αυτό είναι αδικία!!!:wall:.
Τεσπα.Εμένα μου αρέσει η Ιστορία η Λογοτεχνία και τα Αρχαία:D
Ναι φετος μολις εγιναν πιθανες επιλογες τα ισπανικα και τα ιταλικα!:D
Νομιζα οτι σε ολα τα σχολεια προστεθηκαν αυτες οι δυο γλωσσες και οχι μονο στ δικο μας...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμένα τα αγαπημένα μαθήματα μου είναι όλα τα φιλολογικά, ενώ το χειρότερό μου είναι η Χημεία. Ενώ στην αρχή ήταν εύκολη, τώρα έχει γίνει δύσκολη και χωρίς φροντηστήριο είναι δύσκολο να την καταλάβεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ναι,τα είχαμε ώς επιλογές.Τα Ισπανικά τα επιλέξαμε 2 άτομα.Εγώ και ένα κορίτσι ακόμα.(Τα διάλεξα γιατί μαθαίνω Ισπανικά:))Αλλά δεν γίνανε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer

Νεοφερμένος

Η summer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αγαπημένο άλγεβρα άντε και λίγο φυσική γιατί φέτος άρχισα να παίρνω μπρος.
Χειρότερο αρχαία, δεν τα μπορώ καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vαggiω αplα =D

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
μου αρεσει η αλγεβρα, η φυσικη και φετος λιγο τα αρχαια(γιατι εχω εναν καταπληκτικο κα8ηγητη) αν και δεν ειμαι αυτησ τησ κατευθυνσης :shifty:
μισω την ιστορια(ποτε δεν την συμπα8ησα και ποτε δν εμαθα χD)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!sofia!!

Νεοφερμένος

Η !!sofia!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
το χειροτερο μου μαθημα οσες χρονιες και να αλλαξουν παραμενουν τα αρχαια! :P το καλυτερο μου μαθημα για φετος θα ελεγα οτι ειναι η χημεια και η γεωμετρια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βατιστα 2000

Νεοφερμένος

Ο βατιστα 2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια εχω να κανω μια εργασια στην τεχνολογια για την μουχλα τι μπορω να κανω που μπορω να βρω πληροφοριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liza_Korniza

Νεοφερμένος

Η Liza_Korniza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μπορεί να μην έχει τελειώσει ουσιαστικά η χρόνια αλλά εντάξει, τρεις εβδομάδες μείνανε μετά το Πάσχα.
Φέτος πραγματικά λάτρεψα τη Χημεία και την Άλγεβρα.
Η Γεωμετρία μου φάνηκε αρκετά βαρετή γιατί ουσιαστικά δε μάθαμε πολλά καινούργια πράγματα.
Τα Αρχαία ποτέ δεν τα αγάπησα αλλά μπορώ να πω πως μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον ο Ξενοφών (Κριτίας = μεγάλη μου αγάπη) και έγινα πολύ καλύτερη στο συντακτικό.

Από τα βαρετά μαθήματα φέτος μου ήταν τα Θρησκευτικά, η Φυσική (λόγω του καθηγητή), οι Αρχές Οικονομίας και η Λογοτεχνία (λόγω της καθηγητριας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgakisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Η φυσική ήταν το καλύτερο μάθημα! Εγώ προσωπικά χωρίς να διαβάζω καθόλου μόνος μου δηλαδή ότι έκανα στο φροντιστήριο και για αυτό, έχω γράψει σε όλα τα τεστ πολύ καλά! ( Πάνω από 17 ). Δηλαδή με λίγα λόγια μου φάνηκε γελοία. Και η άλγεβρα μου άρεσε πολύ αλλά εκεί έριχνα κάμποσο διαβασματάκι :P. Όμως σιχάθηκα την χημεία και την γεωμετρία. ΠΑΛΟΥΚΙΑ και με ρίξανε κιόλας στο τετράμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
αγαπημενα: αρχαια (ο Θουκυδιδης λατρεια), αλγεβρα, γεωμετρια, φυσικη.
μπλιαξ: χημεια, οικονομια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top