Εξετάσεις γυμνάσιο

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
σιγουρα ενα δυσκολο μαθημα ειναι καλυτερα να παει πρωτο για να τελειωνουμε..
δυο επομενες εβδομαδες γραφουμε ενα δυσκολο-ενα ευκολο
τεταρτη ενα δυσκολο-δυο ευκολα
και τελευταια μιλαμε μας βαλανε 4 μαθηματα
ιλιαδα που χουμε σαββατοκυριακο, τριτη γαλλικα, τεταρτη τπτ, πεμπτη χημεια και παρασκευη αγγλικα..
ενταξει δεν ειναι και τραγικο γιατι ειναι ευκολα μαθηματα και χημεια εχουμε και δυο μερες που θελει λιγο παραπανω διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikod

Νεοφερμένος

Ο pikod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Κι εμείς ιστορίααααα!!!!!!!!!!!! :( Και είναι Παρασκευή και δεκατρείς!!!!!!! :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Τς τς γεμίσαμε προκαταληπτικούς :pfff:
Tι Παρασκευή και 13 τι Σάββατο και 11!
Άμα έχετε διαβάσει θα γράψετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
αχαχα μη το λες μη το λες..
μπορει καθως πηγαινεις στο σχολειο να σπασεις κανα ποδι, να σε δαγκωσει λυσσασμενο σκυλι ή να σε πατησει αυτοκινητο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Και σε εμάς τιμάται η ιστορία, ως το πρώτο εξεταζόμενο μάθημα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikod

Νεοφερμένος

Ο pikod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Τς τς γεμίσαμε προκαταληπτικούς
Tι Παρασκευή και 13 τι Σάββατο και 11!
Άμα έχετε διαβάσει θα γράψετε

Εγώ έχω διαβάσει αλλά ποτέ δεν ξέρω τι θα μου συμβεί... κι εγώ πιστεύω στις προκαταλήψεις..... γιατί εμένα πάντα βγαίνουν αληθινές οι προκαταλήψεις..... άσε που τον άλλο μήνα θα έχουμε Σάββατο και 11! Αλλά για καλή μου τύχη δεν γράφουμε κάτι τότε!!!!!!

αχαχα μη το λες μη το λες..
μπορει καθως πηγαινεις στο σχολειο να σπασεις κανα ποδι, να σε δαγκωσει λυσσασμενο σκυλι ή να σε πατησει αυτοκινητο :whistle:

Μη λέτε τέτοια και δεν πατήσω το πόδι μου στο σχολείο :eek: :'( :verymad:!!!!!!! :P :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πως πάει το διάβασμα παιδιά;
:book::studying::smartass::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Πως πάει το διάβασμα παιδιά;
:book::studying::smartass::)

Χαλαρα μεχρι στιγμης.Πρωτο μαθημα Βιολογια η υλη ειναι 39 σελ μαζι με ασκησεις κλπ και εχουμε 3 μερες να διαβασουμε.Προσωπικα εγω διαβαζω απο 10:33 (νταν) μεχρι 1:00 και την υπολοιπη μερα καθησιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Χαλαρα μεχρι στιγμης.Πρωτο μαθημα Βιολογια η υλη ειναι 39 σελ μαζι με ασκησεις κλπ και εχουμε 3 μερες να διαβασουμε.Προσωπικα εγω διαβαζω απο 10:33 (νταν) μεχρι 1:00 και την υπολοιπη μερα καθησιο :)

Ποιά μέρα γράφετε;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εγώ έχω διαβάσει αλλά ποτέ δεν ξέρω τι θα μου συμβεί... κι εγώ πιστεύω στις προκαταλήψεις..... γιατί εμένα πάντα βγαίνουν αληθινές οι προκαταλήψεις..... άσε που τον άλλο μήνα θα έχουμε Σάββατο και 11! Αλλά για καλή μου τύχη δεν γράφουμε κάτι τότε!!!!!!
Τι έγινε το Σάββατο και 11 ; Έπεσαν οι δίδυμοι πύργοι γι αυτό το θεωρούμε κι αυτό γρουσούζικο; Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Τι έγινε το Σάββατο και 11 ; Έπεσαν οι δίδυμοι πύργοι γι αυτό το θεωρούμε κι αυτό γρουσούζικο; Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ...:hmm:
Όχι απλά το είπα στην τύχη και πέφτει τον άλλο μήνα Σάββατο και 11 :P
Κανείς δεν το θεωρεί γρουσούζικο
Εμείς Παρασκευή δίνουμε Ιστορία,για να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Όχι απλά το είπα στην τύχη και πέφτει τον άλλο μήνα Σάββατο και 11 :P
Κανείς δεν το θεωρεί γρουσούζικο
Εμείς Παρασκευή δίνουμε Ιστορία,για να δούμε...

~LoVeR BoY~, τι τάξη πας;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
~LoVeR BoY~, τι τάξη πας;:)
Να πω, να πω;:P

Ok, δε λέω:look::P

Εγώ έκανα μια επανάληψη μέσα στο Πάσχα. Τώρα φρεσκάρω τη μνήμη μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ έκανα μια επανάληψη μέσα στο Πάσχα. Τώρα φρεσκάρω τη μνήμη μου:P

Παρομοίως:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Τς τς γεμίσαμε προκαταληπτικούς :pfff:
Tι Παρασκευή και 13 τι Σάββατο και 11!
Άμα έχετε διαβάσει θα γράψετε :P

εννοειται ρε οτι δεν το πα σοβαρα, αυτο ελλειπε!!! τραγικο θα ηταν να μεταδοθουν και στην γενια μας αυτα...





Anyway, εμας μας εβαλαν 8-10... ε θα προτιμουσα 10-12 να χουμε ξυπνησει καλα κιολας, αλλα δεν βαριεσαι, θα χουμε περισσοτερο χρονο ετσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Εμείς γράφουμε 10-12, σε όλα τα μαθήματα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
χαλαρα... περυσι που μασταν και μεις ετσι ξυπναγα 8 και ετοιμαζομουν με το πασο μου, καθομουν, μπορει να ριγχα και μια τελευταια ματια να σιγουρευτω και 9.30 εφευγα ειμουν 9.45 στο σχολειο, κοβαμε και κει βολτες με τις ωρες..
τωρα λιγο αδυνατον να γινει αυτο γιατι εγω απο τις 6 δεν ξυπναω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
αχ, ποτε θα ερθει 10 ιουνιου που θα τελειωσουν οι εξετασεις?????

προσοχη!!!οι εξετασεις στα γυμνασια αρχιζουν παρασκευη και 13!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εμας μας πέτυχε πρώτο μάθημα ιστορία. Ύλη πήραμε τη Δευτέρα. 27 μαθήματα. Διαβάζω και 8 ώρες την ημέρα για να βγεί... Ελεος... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikod

Νεοφερμένος

Ο pikod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Όχι απλά το είπα στην τύχη και πέφτει τον άλλο μήνα Σάββατο και 11 :P
Κανείς δεν το θεωρεί γρουσούζικο
Εμείς Παρασκευή δίνουμε Ιστορία,για να δούμε...

Ανακουφίστηκα τώρα....

Εμείς γράφουμε 10-12, σε όλα τα μαθήματα:D

Τυχεροί, εμείς έχουμε γερμανικά 8-10 και αμέσως μετά 10-12 γεωγραφία!!!!!Και δε λέει να βγει και αυτή η ύλη της γεωγραφίας!!!!!!!!!:( :'(

Να πω, να πω;:P

Ok, δε λέω:look::P

Εγώ έκανα μια επανάληψη μέσα στο Πάσχα. Τώρα φρεσκάρω τη μνήμη μου:P

Εγώ βαριόμουνα να διαβάσω ιστορία και γεωγραφία. Έτσι έκανα επανάληψη στα αρχαία, στα μαθηματικά, στα θρησκευτικά, στα κείμενα ,στη βιολογία και στην οικιακή οικονομία, αλλά δεν ήξερα πως δε γράφουμε εξετάσεις σ' εκείνο το μάθημα και κρίμα τόσος άδικος κόπος διαβάσματος ..... :( Αν και κατά τη γνώμη μου θα 'πρεπε να γράφουμε εξετάσεις στην Οικ. Οικ. . Τώρα τα βρίσκω μπροστά μου με την ιστορία, διότι δεν θυμάμαι τίποτα. :΄( :΄(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top