Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,246 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,721 μηνύματα σε 75,711 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 442 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ερωτηματολόγιο διπλωματικής εργασίας

giota94

Νεοφερμένος

H giota94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H giota94 έγραψε: στις 11:27, 09-07-18:

Γεια σε όλους!
Στα πλαίσια της διπλωματικής που εργασίας έχει δημιουργηθεί το παρακάτω ερωτηματολόγιο. Αφορά οδηγούς της Θεσσαλονίκης και πιο συγκεκριμένα οδηγούς που πραγματοποιούν μετακινήσεις από ανατολική Θεσσαλονίκης προς κέντρο (ή που από ανατολική Θεσσαλονίκη βγαίνουν στη Περιφερειακή... στο ερωτηματολόγιο θεωρείται και αυτή ως μετακίνηση προς το κέντρο). Όποιος μπορεί ας βοηθήσει. Χρειάζεται μόνο 3 με 4 λεπτά για να συμπληρωθεί και φυσικά είναι ανώνυμο.
Ευχαριστώ πολύ όλους

Συγνώμη μόλις είδα ότι για κάποιο λόγο στη μεταφορά του κειμένου δεν μεταφέρθηκε το link....
link: https://www.surveymonkey.com/r/K238ZH9
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giota94 : 09-07-18 στις 18:11.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jim2015

Φοιτητής

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Άλλο . Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O jim2015 έγραψε: στις 13:05, 09-07-18:

Link???
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giota94

Νεοφερμένος

H giota94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H giota94 έγραψε: στις 18:13, 09-07-18:

Ευχαριστώ για την παρατήρηση... είχα γράψει το κείμενο στο word και μάλλον στη μεταφορά δεν αντέγραψα όλο το κείμενο... Εξυπνάδα μεγάλη ... Ευχαριστώ ξανά
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giota94 : 09-07-18 στις 18:18.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια