Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,565 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,482 μηνύματα σε 76,236 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 309 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιατρική Αθήνας

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 18:53, 11-07-12:

Υπαρχει καποιος που ενδιαφερεται κ μαλλον εχει συγκεντρωσει τα απαιτουμενα μορια για Ιατρικη Αθηνας?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,737 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε: στις 20:25, 11-07-12:

Το "μάλλον" δεν αρκεί
I have to wait...!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,190 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 20:27, 11-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από spy-ak
Το "μάλλον" δεν αρκεί
I have to wait...!!
Ποσα μορια εχεις πιασει?
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,737 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε: στις 20:29, 11-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νάγια Τ.
Ποσα μορια εχεις πιασει?
19.155 εσύ;
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 20:32, 11-07-12:

19483...πω πω ρε συ να εχεις συγκεντρωσει 19155 κ να αγωνιας...Νταξ αν δεν περασεις Αθηνα ,που εγω πιστευω οτι εχεις αρκετες πιθανοτητες, περνας Θεσσαλονικη ή Πατρα,οπου ειναι πιο κοντα στο σπιτι σου!
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak έγραψε: στις 21:01, 11-07-12:

Συγχαρητήρια Νάγια Τ. Πάτρα θα πάω αν τελικά δεν περάσω Αθήνα
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 21:05, 11-07-12:

Ευχαριστω!Κ σε σενα πολλα συγχαρητηρια!
Ευχομαι ο,τι το καλυτερο!
Παράθεση

Dmitsos (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 906 μηνύματα.

O Dmitsos έγραψε: στις 12:51, 12-07-12:

Πωπω θα μας έρθουν πρωτοετά του χρόνου (μιλάει ο μεγάλος τώρα ξέρω' γω )

Θα σας αναλάβω εγώ.

Ειδικά όποιος θέλει χειρουργική και περάσει στην αθήνα να μου στείλει pm.

Άσχετο αυτός ο pikapa ποιος να' ναι; Φανερώσου. Τώρα λογικά θα σε ξέρω
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 13:05, 12-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dmitsos
Πωπω θα μας έρθουν πρωτοετά του χρόνου (μιλάει ο μεγάλος τώρα ξέρω' γω )

Θα σας αναλάβω εγώ.

Ειδικά όποιος θέλει χειρουργική και περάσει στην αθήνα να μου στείλει pm.

Άσχετο αυτός ο pikapa ποιος να' ναι; Φανερώσου. Τώρα λογικά θα σε ξέρω
Πως πάει η Φυσική ΙΙ?Μπήκες στον πειρασμό να κάψεις το πράσινο βιβλιαράκι,ή ακόμα?
Παράθεση

Dmitsos (Δημήτρης)

Φοιτητής

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας . Έχει γράψει 906 μηνύματα.

O Dmitsos έγραψε: στις 15:01, 12-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
Πως πάει η Φυσική ΙΙ?Μπήκες στον πειρασμό να κάψεις το πράσινο βιβλιαράκι,ή ακόμα?
Το πράσινο βιβλιαράκι όχι, το σκατουλί δεύτερο τόμο από τη φυσική Ι ναι!!
Καλά μιλάμε έχω αφήσει παραγραφους για παραγραφους αδιάβαστες.
Τα πολύ sos διαβάζω.

(Έδωσα και νευροεπιστήμες ρε )
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 15:22, 12-07-12:

Τα πολύ sos διαβάζω.

Το 'δωσες?Είσαι μερακλής εσύ!

Εγώ ρε είδα στον ύπνο μου ότι ο καθηγητής της έδρας μου έκλεψε την πετσέτα όταν ήμουν στη θάλασσα και πήγα και τον έδειρα Τρομερό όνειρο
Παράθεση

Mr.Blonde

Φοιτητής

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O Mr.Blonde έγραψε: στις 15:25, 12-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από spy-ak
Το "μάλλον" δεν αρκεί
I have to wait...!!
Συμπασχουμε!
Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak έγραψε: στις 15:32, 12-07-12:

Από την άλλη όμως, τη είναι η ζωή χωρίς λίγο αγωνία;
Παράθεση

Dmitsos (Δημήτρης)

Φοιτητής

O Dmitsos έγραψε: στις 15:37, 12-07-12:

Εγώ ρε είδα στον ύπνο μου ότι ο καθηγητής της έδρας μου έκλεψε την πετσέτα όταν ήμουν στη θάλασσα και πήγα και τον έδειρα Τρομερό όνειρο
Ποια έδρα; Της φυσικής ή της ψυχιατρικής;
Ρε εξηγήθηκαν καλά στις νευροεπιστήμες. 4 θέματα και έπρεπε να γράψουμε τα δύο. Χαλαρά ήταν!
Παράθεση

electra1993

Φοιτητής

H electra1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H electra1993 έγραψε: στις 15:48, 12-07-12:

Τα πολύ sos διαβάζω.

Παραγράφους μόνο? Εγώ από το πράσινο διάβασα καλά, απ' το άλλο λίγα πράγματα...
Παράθεση

Dmitsos (Δημήτρης)

Φοιτητής

O Dmitsos έγραψε: στις 16:01, 12-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από electra1993
Παραγράφους μόνο? Εγώ από το πράσινο διάβασα καλά, απ' το άλλο λίγα πράγματα...
Και άλλη συναδέλφισσα!
Εξαπλωνόμαστε!
Παράθεση

Dmitsos (Δημήτρης)

Φοιτητής

O Dmitsos έγραψε: στις 12:56, 18-07-12:

Mαλάκα τις πέρασα τις νευροεπιστήμες.
Έτσι έμεινα όταν το' μαθα.
Είμαι κωλόφαρδος, τέλος.

Όποιος πρωτοετής το διαβάζει, ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙ ΣΑΝ ΕΠΙΛΕΓΟΜΕΝΟ. ΜΗΝ ΜΗΝ ΜΗΝ.
spy-ak για' σενα το λέω
Μην τολμήσεις.
Φάρμακα θα πάρεις και ανθρωπολογία να βρεις κανά απολιθώμα να πάρεις 10.
Καλά θα' στα πούμε και του χρόνου αυτά.
Την πάτησα φέτος, δε θα αφήσω κανέναν άλλον να την πατήσει

Α εξάμηνο 1ες βοήθεις
Β εξάμηνο φάρμακα (υποχρεωτικές παρουσίες αλλά ΓΕΛΟΙΑ εξέταση, με 2 ώρες πήρα 8) και ανθρωπολογία με τον πολυαγαπημένο πίτσιο που και έχει πει το θεεικό σε εξέταση "Ρε μην τον καβαλάς τον άλλον, θα τρακάρετε"
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 13:06, 18-07-12:

Mαλάκα τις πέρασα τις νευροεπιστήμες.
Έτσι έμεινα όταν το' μαθα.
Είμαι κωλόφαρδος, τέλος.

Όποιος πρωτοετής το διαβάζει, ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙ ΣΑΝ ΕΠΙΛΕΓΟΜΕΝΟ. ΜΗΝ ΜΗΝ ΜΗΝ.
spy-ak για' σενα το λέω
Μην τολμήσεις.
Φάρμακα θα πάρεις και ανθρωπολογία να βρεις κανά απολιθώμα να πάρεις 10.
Καλά θα' στα πούμε και του χρόνου αυτά.
Την πάτησα φέτος, δε θα αφήσω κανέναν άλλον να την πατήσει

Α εξάμηνο 1ες βοήθεις
Β εξάμηνο φάρμακα (υποχρεωτικές παρουσίες αλλά ΓΕΛΟΙΑ εξέταση, με 2 ώρες πήρα 8) και ανθρωπολογία με τον πολυαγαπημένο πίτσιο που και έχει πει το θεεικό σε εξέταση "Ρε μην τον καβαλάς τον άλλον, θα τρακάρετε"
Τα μαθηματα που ανεφερες θεωρουνται κατ'επιλογην υποχρεωτικα?
(Για να μαθαινουμε κ εμεις οι wannabe φοιτητες)
Παράθεση

Dmitsos (Δημήτρης)

Φοιτητής

O Dmitsos έγραψε: στις 13:08, 18-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Νάγια Τ.
Τα μαθηματα που ανεφερες θεωρουνται κατ'επιλογην υποχρεωτικα?
(Για να μαθαινουμε κ εμεις οι wannabe φοιτητες)
Ναι, διαλέγεις ένα στο 1ο εξάμηνο και 2 στο 2ο.
Και άμα θες να τα δίνεις. Θα πάρεις 24 μαθήματα επιλογής και για το πτυχίο θα κρατήσεις τα 12 με τους μεγαλύτερους βαθμούς.
Αν ήταν υποχρεωτικά θα' χα αυτοκτονήσει. Ειδικά για τις νευροεπιστήμες.
Σαν να διαβάζεις αφηρημένες σημειώσεις έκθεσης.
'Απαπα.
Παράθεση

Νάγια Τ.

Φοιτητής

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 13:10, 18-07-12:

Ναι, διαλέγεις ένα στο 1ο εξάμηνο και 2 στο 2ο.
Και άμα θες να τα δίνεις. Θα πάρεις 24 μαθήματα επιλογής και για το πτυχίο θα κρατήσεις τα 12 με τους μεγαλύτερους βαθμούς.
Αν ήταν υποχρεωτικά θα' χα αυτοκτονήσει. Ειδικά για τις νευροεπιστήμες.
Σαν να διαβάζεις αφηρημένες σημειώσεις έκθεσης.
'Απαπα.
Καλα εγω εφοσον αξιωθω να μπω,θα παρω ο,τι κ ο υπολοιπος λαος...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • 10% Ιατρική Αθήνας - Από Katerinaki:)
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 3ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-09-17 στις 22:03.
    • Ιατρική Λάρισας ή Αθήνας; - Από touuuut
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σύγκριση Σχολών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-09-10 στις 14:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα