Shopping Therapy

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ναι αλλά σκέψου πόσα λεφτά έχεις δώσει τα τελευταία 2 χρόνια....ή να πω καλύτερα πιο παλιά, στα χόντος?
ελπίζω τουλάχιστον να μην είναι κανένα παρδαλό χρώμα, γιατί όταν δίνουν δώρα συνηθως δίνουν αυτά που δεν έχουν πολύ κίνηση στην αγορά...:/:
Όχι, το χρώμα είναι ένα φυσικότατο ροζουλί, το δοκίμασα κιόλας και άρεσε πολύ και στον Πάνο :) Σχεδόν μου έφυγε η δυσπιστία που είχα μέχρι πρότινος για τα compact ρουζ. Γιατί τόση αρνητικότητα βρε Ζανίν για τα Hondos?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Όχι, το χρώμα είναι ένα φυσικότατο ροζουλί, το δοκίμασα κιόλας και άρεσε πολύ και στον Πάνο :) Σχεδόν μου έφυγε η δυσπιστία που είχα μέχρι πρότινος για τα compact ρουζ. Γιατί τόση αρνητικότητα βρε Ζανίν για τα Hondos?
Μεγεια μεγεια :clapup:
Το άρωμα αυτό μου αρέσει πολύ, το είχε πάρει ένας φίλος μου (αν λέμε το ίδιο γιατί από μνήμη σκίζω :redface:.. Αυτό πρέπει να είναι!)
Και, όντως, το δωράκι αυτό θεωρώ ότι είναι πολύ καλό!! :D

Μεγειά!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Όχι, το χρώμα είναι ένα φυσικότατο ροζουλί, το δοκίμασα κιόλας και άρεσε πολύ και στον Πάνο :) Σχεδόν μου έφυγε η δυσπιστία που είχα μέχρι πρότινος για τα compact ρουζ. Γιατί τόση αρνητικότητα βρε Ζανίν για τα Hondos?
όχι καλέ , δεν είμαι αρνητική...απλάκάποτε κάνανε δώρο δειγματάκια ακομα και αν έκανες χαμηλές αγορές, περιπου 30-50Ε.
παι δύσκολα δίνουν κάτι στην αθήνα. δύο αρώματα των 100ml είχα αγοράσει, δλδ περιπου 110Ε , και το δώρο τους ήταν τα υγρά χαρτομάντηλα και ένα στιλό.
ενώ στο γκαλερί ντε μποτε είχα αγοράσει μία κολώνια και μου δώσανε δώρο 2 δειγματακια κόλώνιας και μία κρέμα προσώπου της nivea νομίζω. ίσως στο αγρίνιο και γενικά στην επαρχία κάνουν πια καλά δώρα.

παρεπιπτώντος, για να μην είμαι off topic, σήμερα πήρα μία μαυη φόρμα από τους κινέζους. ναι άρχισα γυμναστήριο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ Maggie!
Ζανιν έχεις δίκιο σε αυτό, κι εμένα στην Αθήνα δεν μου είχε τύχει να μου κάνουν κάποιο αξιόλογο δώρο παλιότερα. Ακόμα και όταν έκανα πολλά ψώνια, το δώρο ήταν άθλιο. Πρώτη φορά μου συμβαίνει να μου κάνουν τόσο καλό δώρο και γι'αυτό το έγραψα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eπειδή είχα χρόνο για σκότωμα και πήγα βόλτα στην Ερμού, πήρα ένα μωβ eyeliner, ένα ζευγάρι χρυσά σκουλαρίκια (ίδια με αυτά που πήρα την προηγούμενη εβδομάδα κι έχασα το ένα ζευγάρι), ένα ακόμα ζευγάρι σκουλαρίκια που είναι ροζ στρας και έχουν σχήμα καρδιάς, μια κρέμα σώματος με άρωμα καρύδα από τα Body Shop και ένα ζευγάρι τέλειες, φοβερά σέξυ (θα το επιβεβαιώσει και η Κουέ και ο Χάντερ! :D) κόκκινες πλατφόρμες..

Το πορτοφόλι μου δεν νομίζω πως χάρηκε και τόσο, αλλά εγώ είμαι -> :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Eπειδή είχα χρόνο για σκότωμα και πήγα βόλτα στην Ερμού, πήρα ένα μωβ eyeliner, ένα ζευγάρι χρυσά σκουλαρίκια (ίδια με αυτά που πήρα την προηγούμενη εβδομάδα κι έχασα το ένα ζευγάρι), ένα ακόμα ζευγάρι σκουλαρίκια που είναι ροζ στρας και έχουν σχήμα καρδιάς, μια κρέμα σώματος με άρωμα καρύδα από τα Body Shop και ένα ζευγάρι τέλειες, φοβερά σέξυ (θα το επιβεβαιώσει και η Κουέ και ο Χάντερ! :D) κόκκινες πλατφόρμες..

Το πορτοφόλι μου δεν νομίζω πως χάρηκε και τόσο, αλλά εγώ είμαι -> :clapup::clapup::clapup:

Με γειά σου, με γειά σου...καλοφόρετα...:D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πηρα γυαλιααααααα! :yahoo::yahoo::yahoo:

Πηρα και κατι πραγματακια απο τα χοντος, αλλα δεν θυμαμαι ακριβως τι. Σκιες κλπ προφανως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Με γεια μικρή διαβολίνα! :clapup: (πόσο τα πήρες από περιέργεια; Θέλω κι εγώ να πάρω..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ευχαριστω! :D
175 ευρω (prada) με την εκπτωση.
Ημουν αναμεσα σε αυτα και σε κατι αλλα (vogue), αλλα πηρα τελικα αυτα γιατι τα αλλα εκτος οτι ηταν καφε.. ειχαν 315 ευρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ευχαριστω! :D
175 ευρω (prada) με την εκπτωση.
Ημουν αναμεσα σε αυτα και σε κατι αλλα (vogue), αλλα πηρα τελικα αυτα γιατι τα αλλα εκτος οτι ηταν καφε.. ειχαν 315 ευρω.

Η τιμή μια χαρά ακούγεται. Από που; (Και γενικά ξέρει κανείς καλά φθηνό μαγαζί με γυαλιά Αθήνα - είτε κέντρο, είτε λέμεεεεεεεεεε τώρα Γλυφάδα; :confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Η τιμή μια χαρά ακούγεται. Από που; (Και γενικά ξέρει κανείς καλά φθηνό μαγαζί με γυαλιά Αθήνα - είτε κέντρο, είτε λέμεεεεεεεεεε τώρα Γλυφάδα; :confused:)


Γλυφάδα έψαξες εσύ μικρό μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γλυφάδα έψαξες εσύ μικρό μου?

Όπου έχω κοιτάξει, το πιο φθηνό γυαλί έχει τουλάχιστον 250? και δεν τα δίνω! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Η τιμή μια χαρά ακούγεται. Από που; (Και γενικά ξέρει κανείς καλά φθηνό μαγαζί με γυαλιά Αθήνα - είτε κέντρο, είτε λέμεεεεεεεεεε τώρα Γλυφάδα; :confused:)

Απο ..... Αγια Παρασκευη. Μαλλον δεν σε βολευει, ε? :P
Νομιζω το μαγαζι που τα πηρα, εχει κι αλλου. Αλλα δεν ξερω που.. :worry:
Πιο κεντρικα δεν ξερω να σου πω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Απο ..... Αγια Παρασκευη. Μαλλον δεν σε βολευει, ε? :P
Νομιζω το μαγαζι που τα πηρα, εχει κι αλλου. Αλλα δεν ξερω που.. :worry:
Πιο κεντρικα δεν ξερω να σου πω. :/:


Aχμμμ.. όχι, η Αγ. Παρασκευή δεν με βολεύει.. :P

Θενκς πάντως! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μεγειά kajira!! Μη στεναχωριέσαι καθόλου για το πορτοφόλι αν ήταν πράγματα που σου άρεσαν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Άκουσα γυαλιά?
Πώς είναι, πώς είναι??? :jumpy:


:clapup:!!Μεγειά κι όλας!! :clapup:

'Φχαριστωωωωω! :D
Δεν ειναι πολυ μεγαλα -που ηθελα αρχικα- αλλα ειναι ωραια (ψωναρα).
Αν βρω φωτο, θα βαλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup:

Είναι και prada ,ε?!!!!
The miss little devil wears prada :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top