Υποψήφιοι με το 10% 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gth

Νεοφερμένος

Ο gth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
shit. πρεπει να στειλω καποιον. να παρω τηλεφωνο......ωχ

ευχαριστω για την απαντηση.ευελπιστουσα να αποφυγω τετοια στενη επαφη με το παρελθον:P

Όταν αποφοίτησες παρέλαβες από το σχολείο μια βεβαίωση όπου αναγράφονται οι βαθμοί σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Όταν αποφοίτησες παρέλαβες από το σχολείο μια βεβαίωση όπου αναγράφονται οι βαθμοί σου.

τα αγγλικα δεν αναγραφονται:( (βεβαιως και κοιταξα πρωτα αυτο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι, εκει που λεει κωδικος εξετασεων βαζουμε τον περσινο μας? Αυτον που υπηρχε στο καρτελακι μας, οταν διναμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι, εκει που λεει κωδικος εξετασεων βαζουμε τον περσινο μας? Αυτον που υπηρχε στο καρτελακι μας, οταν διναμε?
Νομίζω πως ναι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Νομίζω πως ναι. :)

Ευχαριστω! Εχθες παιδευομουν μια ολοκληρη ωρα, εχω δοκιμασει ολους τους δυνατους συνδιασμους του κωδικου που θυμαμαι οτι εβαλα αλλα τιποτα, δεν μπορω να μπω στο συστημα! Και το χειροτερο, σημερα πηγα στο σχολειο μου και ηταν κλειστο, ολοι αφαντοι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ευχαριστω! Εχθες παιδευομουν μια ολοκληρη ωρα, εχω δοκιμασει ολους τους δυνατους συνδιασμους του κωδικου που θυμαμαι οτι εβαλα αλλα τιποτα, δεν μπορω να μπω στο συστημα! Και το χειροτερο, σημερα πηγα στο σχολειο μου και ηταν κλειστο, ολοι αφαντοι! :P
Tελικά έβγαλες άκρη; Εγώ θυμάμαι πως κάποια ψηφία ήταν κοινά με αυτά των άλλων συμμαθητών μου και άλλαζαν τα 2 τελευταία ψηφία ανάλογα τον αριθμό που είχα ως προς τη σειρά(π.χ. αν ήμουν η 1η κατά σειρά ή η 2η κ.ο.κ.).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Tελικά έβγαλες άκρη; Εγώ θυμάμαι πως κάποια ψηφία ήταν κοινά με αυτά των άλλων συμμαθητών μου και άλλαζαν τα 2 τελευταία ψηφία ανάλογα τον αριθμό που είχα ως προς τη σειρά(π.χ. αν ήμουν η 1η κατά σειρά ή η 2η κ.ο.κ.).

Ναι τα καταφερα τελικα, και εφτιαξα ενα προχειρο, αυριο θα το οριστικοποιησω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ναι τα καταφερα τελικα, και εφτιαξα ενα προχειρο, αυριο θα το οριστικοποιησω. :)
Μια χαρά. Καλά σου αποτελέσματα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Παίδες ισχύει ότι από του χρόνου δε θα υπάρχει το 10% ;
Και τι κάνει δηλαδή κάποιος που θέλει να πάει αλλού;; Είναι υποχρεωμένος να ξαναδώσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Nαι, αν οντως δεν υπαρχει 10% πρεπει να ξαναδωσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ξέρετε τι γίνεται με την εξεταστική Σεπτεμβρίου και το 10%;
Μπορεί κάποιος να εξεταστεί κανονικά στην παλιά σχολή το Σεπτέμβρη και μετά να πάρει βαθμολογία κανονικά και γι αυτή την εξεταστική ώστε να προσπαθήσει να αναγνωρίσει τα μαθήματα αυτά στη νέα σχολή του;
Φυσικά αναφέρομαι σε περίπτωση αλλαγής πόλης στην ίδια σχολή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ξέρετε τι γίνεται με την εξεταστική Σεπτεμβρίου και το 10%;
Μπορεί κάποιος να εξεταστεί κανονικά στην παλιά σχολή το Σεπτέμβρη και μετά να πάρει βαθμολογία κανονικά και γι αυτή την εξεταστική ώστε να προσπαθήσει να αναγνωρίσει τα μαθήματα αυτά στη νέα σχολή του;
Φυσικά αναφέρομαι σε περίπτωση αλλαγής πόλης στην ίδια σχολή...
Για να εγγραφείς στο νέο τμήμα, θα πρέπει να διαγραφείς απο το παλιό. Έτσι αν επιχειρήσεις αναγνώριση, λόγω της διαγραφής(υπάρχουν προθεσμίες εγγραφής και έτσι δεσμεύεσαι εσύ σε ορισμένες ημερομηνίες),νομίζω πως τα μαθήματα του Σεπτέμβρη δεν θα καταχωρηθούν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christidim

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εδωσαν καθόλου εκτιμήσεις για τις ιατρικές με το 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kparas7

Νεοφερμένος

Ο kparas7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
παιδια μια ερωτηση...

αν κανω 10% και περασω σε μια σχολη μπορω να γραφτω εκει μετα απο ενα χρονο ή πρεπει την ιδια χρονια???


υπαρχει κανεις που ξερει?
Όντως, το λογικό είναι την ίδια χρονιά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArnakiAsproPaxi

Νεοφερμένος

Ο ArnakiAsproPaxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μπορεί να μου πει κάποιος αν αναγνωρίζονται αρκετά μαθήματα αν με 10% πάει κανείς από Μηχανολόγους ΑΠΘ ή ΗΜΜΥ ΑΠΘ στους Πολιτικούς Μηχανικούς ΑΠΘ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Μπορεί να μου πει κάποιος αν αναγνωρίζονται αρκετά μαθήματα αν με 10% πάει κανείς από Μηχανολόγους ΑΠΘ ή ΗΜΜΥ ΑΠΘ στους Πολιτικούς Μηχανικούς ΑΠΘ?
Δες τα προγραμματα σπουδων τους , νομιζω τα αρχικα μαθηματα οπως μαθηματικα φυσικες και κατι αλλα τετοια αναγνωριζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top