Χρόνια Πολλά σε όλους!

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
χρονια πολλα στους εορταζοντες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Πέτρο!!! :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μικρή που μεγάλωσες (:
Mπα, δεν μεγάλωσα ακόμα, 14 είμαι :$
Χρόνια πολλά Μαρία!!!Ό,τι επιθυμείς!!!:)
Φχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες

-Μπάμπης:P-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,809 μηνύματα.


Να ζήσεις Πετράκη και χρόνια πολλάαααααααααα
Μεγάλος να γίνεις με άσπρα μαλλιάαααααααααααααααααα
Παντού να σκορπίζεις της γνώσης το φωωωωωωωωωωως
Και όλοι να λένε να ένας... ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ


Να σε χαιρόμαστε Πετρή μου!
Να είσαι ΠΑΝΤΑ ευτυχισμένος!!!!



Σαν πολλοί δεν μαζευτήκατε εδώ στο τέλος του Απριλίου?!?!:P

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΑ Πέτρο, ό,τι επιθυμείς απο καρδιάς! :)

Χρόνια σου πολλά Πέτρο!:clapup:
Ότι επιθυμείς!!



Χρόνια Πολλά Πέτρο!!!:D
Σου ευχομαι παντα με υγεια κα πολλη πολλη αγαπη!!!:)

Χρόνια πολλά Πέτρο!! Ό,τι επιθυμείς :) να είσαι πάντα χαρούμενος, υγιής και ανάμεσα σε ανθρώπους που σε σέβονται και σε αγαπάνε!

Πετράν, χρόνια πολλά ρε boy! :clapup:

Xρόνια Πολλά Πέτρο!!! :cake: Ότι επιθυμείς...

Χρόνια πολλά Πέτρο!!! :birthday:
Ευχαριστώ ολόψυχα για τις Ευχές σας!!! :clapup::clapup::clapup:

:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
Μπήκα στην 3η δεκαετία της ζωής μου. :'(

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Χρόνια πολλά γλυκουλινομωρακι μου, σου εύχομαι να κάνεις πραγματικότητα όλα όσα χωρούν στα όνειρα σου.
Να είσαι πάντα ευτυχισμένος. :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά βρε! Να είσαι χαρούμενος, να διασκεδάζεις και να έχεις δίπλα σου άτομα που αγαπάς και σε αγαπούν.:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Πλησιάζουν τα γενέθλιά μου... σε λιγότερο από ένα μήνα... θέλω χειροκρότημα έτσι; Οι ευχές να πιάσουν τουλάχιστον 5 σελίδες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πλησιάζουν τα γενέθλιά μου... σε λιγότερο από ένα μήνα... θέλω χειροκρότημα έτσι; Οι ευχές να πιάσουν τουλάχιστον 5 σελίδες...:P

και 10 μη σου πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Πλησιάζουν τα γενέθλιά μου... σε λιγότερο από ένα μήνα... θέλω χειροκρότημα έτσι; Οι ευχές να πιάσουν τουλάχιστον 5 σελίδες...:P

Α καλά.:PΌ,τι θυμάσαι,χαίρεσαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Πέτρο μου, σου εύχομαι εσωτερική γαλήνη, αυτοεκτίμηση και γνήσια ευτυχία, όπως εσύ την ορίζεις. Μη μασάς με την τρίτη σου δεκαετία που μόλις άρχισε, θα έχεις ακόμη πολλές από αυτές να εξερευνήσεις. Τέλος, φάε και λίγο από τις τούρτες που σου φέραν τα άλλα παιδιά, μάλλον σου χρειάζονται λίγες θερμίδες και σε παίρνει για "γουρουνιές" με τα γλυκά, νομίζω δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,809 μηνύματα.
Χρόνια πολλά γλυκουλινομωρακι μου, σου εύχομαι να κάνεις πραγματικότητα όλα όσα χωρούν στα όνειρα σου.
Να είσαι πάντα ευτυχισμένος. :)

Χρόνια Πολλά βρε! Να είσαι χαρούμενος, να διασκεδάζεις και να έχεις δίπλα σου άτομα που αγαπάς και σε αγαπούν.:birthday:
Πέτρο μου, σου εύχομαι εσωτερική γαλήνη, αυτοεκτίμηση και γνήσια ευτυχία, όπως εσύ την ορίζεις. Μη μασάς με την τρίτη σου δεκαετία που μόλις άρχισε, θα έχεις ακόμη πολλές από αυτές να εξερευνήσεις. Τέλος, φάε και λίγο από τις τούρτες που σου φέραν τα άλλα παιδιά, μάλλον σου χρειάζονται λίγες θερμίδες και σε παίρνει για "γουρουνιές" με τα γλυκά, νομίζω δηλαδή...
Ευχαριστώ για τις Ευχές! :D

Χάος, θα κάνω μια προσπάθεια να βάλω μυική μάζα αντί για ξίγκι :P

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Θωμά, χρόνια σου πολλά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πέτρο!!! Με καθυστέρηση χρόνια καλά και πολλά κι από μένα!!! :) Πάντα χαμογελαστός και αισιόδοξος, ναι; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πετράν χρόνια καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ευχομαι χρονια πολλα στονflocki-@#!@$* και ότι επιθυμει!
Το δωρο μου φυσικα είναι ένα






Βρακι!:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πέτρο μου με μάλλον μεγάλη καθυστέρηση :$, δέξου και τις δικές μου ευχές για χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! Σου εύχομαι ό,τι θελήσεις στη ζωή σου να το αποκτήσεις... Να είσαι πάντα καλά και η ζωή σου να είναι γεμάτη από αγάπη και όμορφες στιγμές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Πέτρο θα δεχτείς κ της δικές μου ευχές νι?
Να είσαι πάντα καλά με δίπλα σου ανθρώπους που σε αγαπούν και σε σέβονται, πάντα ευτυχισμένος.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,809 μηνύματα.
Πέτρο!!! Με καθυστέρηση χρόνια καλά και πολλά κι από μένα!!! :) Πάντα χαμογελαστός και αισιόδοξος, ναι; ;)
Πετράν χρόνια καλά!
Πέτρο μου με μάλλον μεγάλη καθυστέρηση :$, δέξου και τις δικές μου ευχές για χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! Σου εύχομαι ό,τι θελήσεις στη ζωή σου να το αποκτήσεις... Να είσαι πάντα καλά και η ζωή σου να είναι γεμάτη από αγάπη και όμορφες στιγμές :)
Πέτρο θα δεχτείς κ της δικές μου ευχές νι?
Να είσαι πάντα καλά με δίπλα σου ανθρώπους που σε αγαπούν και σε σέβονται, πάντα ευτυχισμένος.
:D
Φυσικά να τις δεχτώ! :clapup:

:bigarmhug

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
flocki χρονια πολλα για χθες και χρονια πολλα στους εορταζοντες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top