Eυρωπαϊκό Πανεπιστήμιο Κύπρου

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Ενδιαφέρεται μια φίλη μου για ψυχολογία η νομική.Οτι γνωρίζεται για το συγκεκριμένο πανεπιστήμιο αν είναι καλό,εγκαταστάσεις κτλ πείτε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Με το δοαταπ κάτι είχα ακούσει, οτι υπήρχε πρόβλημα με την αναγνώριση πτυχίων απο Κυπρο...Μπορεί όμως να κάνω και λάθος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Απο ότι ξέρω αναγνωρίζονται κανονικά απο τον ΔΟΑΤΑΠ ως ισότιμα των Ελληνικών ΑΕΙ.Αυτό ίσως να μην λέει και πολλά όμως κατα την γνώμη μου,αν κάποιος έχει εμπειρία απο το συγκεκριμένο πανεπιστήμιο να μας διαφωτίσει,αν στην πράξη αναγνωρίζονται χωρίς πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Το τμήμα Νομικής είναι "Αναγνωρισμένο από 1/10/2010 (πρακτικό 100 Α') ως ομοταγές προς τα Ελληνικά ΑΕ", σύμφωνα με το επίσημο site του Δ.Ο.Α.Τ.Α.Π..
Για γενικές πληροφορίες μπορεί να συμβουλευτεί την ιστοσελίδα του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου (https://www.euc.ac.cy/), εφόσον δεν το έχει κάνει ήδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalEdu.gr

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Παπαδάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ενδιαφέρεται μια φίλη μου για ψυχολογία η νομική.Οτι γνωρίζεται για το συγκεκριμένο πανεπιστήμιο αν είναι καλό,εγκαταστάσεις κτλ πείτε.:)

Το συγκεκριμένο Πανεπιστήμιο είναι ιδιωτικό και έχει αναγνωριστεί από τον ΔΟΑΤΑΠ από το 2010. Προσφέρει σπουδές στα παρακάτω πεδία και έχει δίκδακτρα 6.200 ευρώ το χρόνο για τους Έλληνες φοιτητές.
Φυσικοθεραπεία | Νοσηλευτική | Διαιτολογία | Πληροφορική | Οικονομικά-Χρημ/κά | Διοίκηση Επιχειρήσεων | Προσχολική Εκπαίδευση | Δημοτική Εκπαίδευση | Ειδική Αγωγή | Ψυχολογία | Λογοθεραπεία | Νομική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδωνης

Νεοφερμένος

Ο αδωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα σας φιλοι και φιλες τι αποψη εχετε για το ευρωπαικο πανεπιστημιο κυπρου και σε μια κλιμακα απο το 1 εως το 10 τι βαθμο θα του βαζατε και επισης τι λετε για την ζωη ενος φοιτητη στην κυπρο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδωνης

Νεοφερμένος

Ο αδωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
φιλε το ευρωπαικο πανεπιστημιο κυπρου ειναι ενα πληρως εξοπλισμενο πανεπιστημιο καινουργιας τεχνολογιας τα εργαστηρια του δεν εχεις κανενα προβλημα απο το δοαταπ με καλους καθηγητες και πανω απο ολα ενα καλο και δυνατο πανεπιστημιο με σιγουρη επαγγελματικη αποκατασταση και σιγουρη μαθηση τωρα επειδη και εγω ειμαι φοιτητης στο ευρωπαικο και με ευκαιρια την αναρτηση μου θελω να σας πω οτι οσους ελλαδιτες γνωριζεται στο ευρωπαικο η ενδιαφερονται να πανε και επειδη ειναι κυπρος και δν ειναι ελλαδα να φτιαξουμε ομαδες φοιτητων ετσι ωστε να μπορουν οι ελλαδιτες φοιτητες να νιωθουν πιο ευχαριστα και κοντα στην πατριδα ελλαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
μόνος σου ρωτας, μόνο σου απαντας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Προφανώς απαντά σε παραπάνω μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

bones

Νεοφερμένος

Ο bones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιά είμαι νέος φοιτητής στο ευρωπαϊκό πανεπιστήμιο στο τμήμα νομικής και θα ήθελα να ρωτήσω όποιον ξέρει για το επίπεδο σπουδών εκεί , τη ζωή γενικά στη Λευκωσία και στο campus καθώς δεν έχω κάποιον γνωστό να με πληροφορήσει...

Συμείωση συντονιστή: Tα μηνύματα 11 και 12 προήλθε από νήμα με παρόμοιο θέμα με το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κυνικός

Νεοφερμένος

Ο Κυνικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Θα τα δεις ολα αυτα μολις πας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top