Πόσο κοστίζουν οι φοιτητές ανά πανεπιστήμιο;

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Να τονίσω επίσης ότι για τα έξοδα ανά φοιτητή στο ΕΚΠΑ έχουν συμπεριληφθεί μέσα και τα έξοδα του Αιγινήτειου και του Αρεταίειου Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Αυτά είναι τα έξοδα του ιδρύματος(μείον τα κονδύλια για έρευνα) δια τον αριθμό των φοιτητών,or what?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Στην ΑΔΙΠ υπάρχει η έρευνα αλλά εμένα για κάποιο λόγο δεν μου ανοίγει το site, βγάζει error όπως και το λινκ που μου έδωσαν τα φυντάνια από το neolaia.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Αυτά είναι τα έξοδα του ιδρύματος(μείον τα κονδύλια για έρευνα) δια τον αριθμό των φοιτητών,or what?
Είναι τα συνολικά έξοδα του ιδρύματος διαιρεμένα με τον συνολικό αριθμό των φοιτητών του ιδρύματος που βρίσκονται στην κανονική διάρκεια φοίτησης.
Στην ΑΔΙΠ υπάρχει η έρευνα αλλά εμένα για κάποιο λόγο δεν μου ανοίγει το site, βγάζει error όπως και το λινκ που μου έδωσαν τα φυντάνια από το neolaia.gr
https://www.adip.gr/data1/%CE%91%CE%94%CE%99%CE%A0_%CE%95%CE%9A%CE%98%CE%95%CE%A3%CE%97_%CE%A0%CE%9F%CE%99%CE%9F%CE%A4%CE%97%CE%A4%CE%91%CE%A3_%CE%95%CE%9A%CE%A0%CE%91%CE%99%CE%94%CE%95%CE%A5%CE%A3%CE%97%CE%A3_2011.pdf
Αυτό εν τω μεταξύ υπάρχει από πέρυσι... Τώρα το ανακάλυψαν;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.

Ευχαριστώ πολύ για το λινκ!
Καλά τους κράζω εγώ και λάιβ αυτούς...Αν και βγήκε από πολλά διαδικτυακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top