Ιατρικές εξετάσεις για εγγραφή

Huntress

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Να σε ρωτησω κατι; πηρες κανενα χαρτι απ'τη γραμματεια της σχολης σου η πηγες κατευθειαν στο νοσοκομειο?
Πήγα κατευθείαν στο νοσοκομείο και στην υποδοχή είπα ότι έχω έρθει για τις εξετάσεις για την εγγραφή στα Α.Ε.Ι.Μου έδωσαν εκεί τα παραπεμπτικά για παθολόγο,δερματολόγο και ακτινογραφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
στο δερματολογο τι ακριβως θα κανουμε;;;!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Θα σου δωσει ενα χαρτι οτι δεν εχεις κατι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Huntress

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
στο δερματολογο τι ακριβως θα κανουμε;;;!!!
Μη φρικάρεις βρε δε σε εξετάζει καθόλου ένα χαρτάκι κατευθείαν θα σου δώσει...:D
Η ακμή δε μετράει,οπότε μην ανησυχείς...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apina144

Νεοφερμένος

Η apina144 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
αν πασ τει ιΩανινα τι εξετασεισ πρεπει κανεισ΄?στιλτε μ .m
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια γεια σας θα ηθελα να ρωτησω στα περισσοτερα τει χρειαζονται και ιατρικες εξετασεις μαζι με τα χαρτια της εγγραφης....οι εξετασεις πρεπει να γινουν στην περιοχη των τει??? ή μπορει να γινουν και απο την περιοχη που καταγομαι??????? θα με βοηθουσατε πολυ αν μου απαντουσατε........;);););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Tις ιατρικές εξετάσεις νομίζω μπορείς να τις κάνεις όπου θες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Φυσικα και μπορουν να γινουν και απο την περιοχη σου αυτες οι εξετασεις..Εννοειτε πως δεν θα πας στην πολη οπου ειναι και το τει σου ..Που να τρεχεις σε νοσοκομεια σε μια πολη που δεν γνωριζεις ?
Ναι χρειαζονται αυτες οι εξετασεις αλλα μη νομισεις κατι τρελο, οι περισσοτερες σχολες μια ακτινογραφια θωρακα χρειαζοναται μονο..:P
Αυτα..κατι αλλο θες να ρωτησεις ?? :what:
Και εγω σε τει περασα..:D
Αρα αν καταλαβες μπορεις να πας και στο νοσοκομειο της περιχης σου φυσικα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepBreathing

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Στην Πάτρα πώς και δεν θέλει ιατρικές εξετάσεις; Στην ιατρική δεν ζητάνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω εχω κανει στο σωτηρια ακτινογραφια θωρακα και στον ευαγγελισμο πηγα σε παθολογο.δεν αργησα καθολου.μολις πηγα με εξετασανε αμεσως.μια χαρα.τωρα μου μενει ο παθολογος που εχω κλεισει ραντεβου την τριτη στο σωτηρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
παιδια εκανε κανενα τωρα εξετασεις?μιλαω για παιδια που εγκριθικε η μεταγραφη τους και τωρα πρεπει να ξαναεγγραφουν!!!εκανες κανεις τωρα τις εξετασεις και αν ναι που και ποσο του πηρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Επειδή έχω προβληματιστεί και στο σάιτ του μαθηματικού δε βρήκα κάποια αναφορά, χρειάζεται ιατρικές εξετάσεις;;; Ποιές σχολές χρειάζονται;;;

Ρε παιδιά που βλέπουμε αν χρειάζεται η σχολή μας ιατρικές εξετάσεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όταν μπήκα εγώ, 2009-2010, είχαν καταργηθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
ναι και εγω το ιδιο εχω ακουσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Oντως,πλεον δεν ειναι απαραιτητες οι ιατρικες εξετασεις!!;)
Αληθεια, σε τι αποσκοπουσαν....?????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Απ' ότι άκουγα για μια ασθένεια, φυματίωση νομίζω.
Δεν ξέρω αν είναι έγκυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top