Ανταλλαγή Φοιτητών

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

LDM

Νεοφερμένος

Ο LDM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
παιδια ξερετε αν γινετε 2 φοιτητες να ανταλλαξουν τις σχολες τους? τι ορια υπαρχουν? σπουδαζω Πολιτικες Επιστημες θεσσαλονικη και φετος θα ειμαι στο 2 ετος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
όχι δε γίνεται :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
παιδια ξερετε αν γινετε 2 φοιτητες να ανταλλαξουν τις σχολες τους? τι ορια υπαρχουν? σπουδαζω Πολιτικες Επιστημες θεσσαλονικη και φετος θα ειμαι στο 2 ετος!

Μπορούν ν'ανταλλάξουν γκόμενες,μπορούν αμάξια,για σχολές λίγο δύσκολο το κόβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpempeka93

Νεοφερμένος

Η mpempeka93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδιά γεια σας! Έχω περάσει στο τμήμα γερμανικής γλώσσας κι φιλολογίας αθηνας!! Ενδιαφέρομαι για ανταλλαγή στην θεσσαλονίκη! αν κάποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου: mpempeka93 [at] yahoo.gr ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dante38245

Νεοφερμένος

Ο dante38245 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Δεν μπορούσες να διαβάσεις τα δύο μηνύματα πιο πάνω πριν γράψεις το δικό σου;Λέμε ότι οι ανταλλαγές φοιτητών έχουν καταργηθεί.Αν είναι δυνατόν να μπορεί να γίνει ανταλλαγή σχολής.ΕΛΕΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top