Υπάρχει περίπτωση να με έχουν διαγράψει;

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
για διαφορους λογους ειχα παρατησει σχεδον τελειως την σχολη μου περσι με αποτελεσμα να μην ανανεωσω το 3ο και 4ο εξαμηνο στην φοιτητικη μου ταυτοτητα.ομως μπορουσα να γραψω κανονικα στις εξεταστικες και στο σαιτ της σχολης οταν μπαινω με τον λογαριασμο μου με εχει κανονικα στο 4ο εξαμηνο.θα παρω και την γραμματεια τηλεφωνο γιατι εχω αγχωθει λιγο.υπαρχει ομως περιπτωση να εχω διαγραφτει απο την σχολη γιατι διαβασα στον καινουριο νομοσχεδιο οτι οποιος δεν εγγραφεται σε 2 διαδοχικα εξαμηνα τον διαγραφουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τι έγινε τελικά;
Δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς αλλά, λογικά, είσαι με το παλιό νομοσχέδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Το νομοσχέδιο δεν έχει εφαρμοστεί. Απομένουν γραφειοκρατικές διαδικασίες με σφράγισμα στην πρυτανεία τις οποίες θα παρεμποδίσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top