Θάνατος καθηγητή ΕΜΠ

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μπροστα στους μαθητες του κιολας...πωω
Ρ.Ι.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ειλικρινα απο τα πιο σοκαριστικα πραγματα που εχω ακουσει...


και ας ειμαστε λιγο προσεκτικοι με την υγεια μας...
-----------------------------------------
https://semfe.gr/forum/viewtopic.php?p=47452#p47452


αληθευει???

αν ναι εκανα 10% και εφυγα....!!!ελεος,τι να πω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Καταρχας rest in peace.
Ηταν καθηγητης της σχολης μας και μαλιστα πολυ καλος.Εχει γραψει καποια συγγραμματα που ειναι στην λιστα των προτεινομενων.Δυστυχως δεν ειχα την τυχη να μου κανει μαθημα γιατι εδω και 2-3 χρονια(νομιζω) αναλυση Ι κανει στους ηλεκτρολογους.Πολλοι φοιτητες που τον ειχανε σε καποιο μαθημα λενε τα καλυτερα πραγματα για την οικιοτητα που ειχαν μαζι του, τη μεταδοτικοτητα κτλ (τωρα θα μου πεις, οταν πεθαινει καποιος παντα τα καλα ακουγονται...:P)

@μιχαλης-ναξος
Οχι δεν αληθευει. διαβασε στο λινκ που ανεβασες για περισσοτερες πληροφοριες.Αμα ισχυε ομως, θα αλλαζες σχολη; Εγω προσωπικα και 20 να πεθαιναν δεν θα αλλαζα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Στοιχειωμένοι ΣΕΜΦίτες. :D

Ανάπαυση στον καθηγητή να πούμε, τίποτα άλλο...Μακάρι να ήθελε κι ο ίδιος να φύγει στο αμφιθέατρο...ορισμένοι καθηγητές θα το θεωρούσαν τιμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Καταρχας rest in peace.
Ηταν καθηγητης της σχολης μας και μαλιστα πολυ καλος.Εχει γραψει καποια συγγραμματα που ειναι στην λιστα των προτεινομενων.Δυστυχως δεν ειχα την τυχη να μου κανει μαθημα γιατι εδω και 2-3 χρονια(νομιζω) αναλυση Ι κανει στους ηλεκτρολογους.Πολλοι φοιτητες που τον ειχανε σε καποιο μαθημα λενε τα καλυτερα πραγματα για την οικιοτητα που ειχαν μαζι του, τη μεταδοτικοτητα κτλ (τωρα θα μου πεις, οταν πεθαινει καποιος παντα τα καλα ακουγονται...:P)

@μιχαλης-ναξος
Οχι δεν αληθευει. διαβασε στο λινκ που ανεβασες για περισσοτερες πληροφοριες.Αμα ισχυε ομως, θα αλλαζες σχολη; Εγω προσωπικα και 20 να πεθαιναν δεν θα αλλαζα ;)

αναλυση 1 εκανε φετος. περσυ ηταν η ανυπερβλητη μορφη του Αγγελοπουλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
κρίμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
πωπωπω....μπροστα στους φοιτητες! αυτο ειναι πραγματικα φριχτο δε θα το αντεχα!!
:'(τι να πω....ας ειναι καλα εκει που ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
αναλυση 1 εκανε φετος. περσυ ηταν η ανυπερβλητη μορφη του Αγγελοπουλου
ναι τι ειπα εγω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
μπροστά στο αμφιθέατρο...
τί να πώ...
κρίμα...

το διάβασα και ανατρίχιασα....

συλλυπητήρια στους δικούς του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Την επόμενη μέρα μίλησα με έναν από τους φοιτητές που ήταν στο αμφιθέατρο(ΗΜΜΥ κι έκαναν ανάλυση1)και μου είπε αυτολεξεί:εκείνη την ώρα σκέφτεσαι πως μπορείς να βοηθήσεις τον άθρωπο αλλά δεν προλάβαμε.
Πραγματικά δε μπορώ να σκεφτώ πως θα ήμουν στη θέση του.Συλλυπητήρια.
Εκείνες τις μέρες πέθανε κι ένας καθηγητής της Νομικής και αρρώστησε,άκουσα,κι ένας άλλος καθηγητής της Σ.Ε.Μ.Φ.Ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Την επόμενη μέρα μίλησα με έναν από τους φοιτητές που ήταν στο αμφιθέατρο(ΗΜΜΥ κι έκαναν ανάλυση1)και μου είπε αυτολεξεί:εκείνη την ώρα σκέφτεσαι πως μπορείς να βοηθήσεις τον άθρωπο αλλά δεν προλάβαμε.
Πραγματικά δε μπορώ να σκεφτώ πως θα ήμουν στη θέση του.Συλλυπητήρια.
Εκείνες τις μέρες πέθανε κι ένας καθηγητής της Νομικής και αρρώστησε,άκουσα,κι ένας άλλος καθηγητής της Σ.Ε.Μ.Φ.Ε.

ο καθηγητες της σεμφε πεθανε αρκετο καιρο πιο πριν.
by the way ο Τσεκρεκος ηταν και αυτος καθηγητης ΣΕΜΦΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Ξέρω ότι πέθανε αρκετό καιρό πριν και ξέρω ότι κι ο Τσεκρεκος ήταν της ΣΕΜΦΕ,τον είχα δει κιόλας νομίζω.Πιο πολύ χρόνο είμαι στην Πολυτεχνειούπολη παρά στη Σόλωνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top