Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,110 εγγεγραμμένα μέλη και 2,483,133 μηνύματα σε 79,161 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 297 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κατάλληλο μεταπτυχιακό για Μηχανολόγο

Con94

Νεοφερμένος

Ο Con94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Con94 έγραψε: στις 20:29, 28-09-18:

Καλησπέρα, έχω τελειώσει Μηχανολόγος Μηχανικός και σκεφτομαι να πραγματοποιήσω και ένα μεταπτυχιακό. Το θέμα είναι ποιο; είμαι ανάμεσα στο ΠΜΣ Ενεργειακών Συστημάτων του Π.Α.Δ.Α με heriot watt, και στο ΠΜΣ Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας του ΟΠΑ. Εσείς ποιο θα μου προτείνατε;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,741 μηνύματα.

O Lancelot Alejandro έγραψε: στις 00:49, 29-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από Con94
Καλησπέρα, έχω τελειώσει Μηχανολόγος Μηχανικός και σκεφτομαι να πραγματοποιήσω και ένα μεταπτυχιακό. Το θέμα είναι ποιο; είμαι ανάμεσα στο ΠΜΣ Ενεργειακών Συστημάτων του Π.Α.Δ.Α με heriot watt, και στο ΠΜΣ Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας του ΟΠΑ. Εσείς ποιο θα μου προτείνατε;

Αει ή τει;
οταν λες μες heriot wattt θα εχει μαθήματα σκωτια, μαλαισια ;
1
Παράθεση

Con94

Νεοφερμένος

O Con94 έγραψε: στις 02:22, 29-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από Lancelot
Αει ή τει;
οταν λες μες heriot wattt θα εχει μαθήματα σκωτια, μαλαισια ;
Τα μαθήματα γίνονται στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής αλλα ειναι διακρατικό, ολα στην αγγλική και το κομματι του heriot watt σε εξετάζουν αυτοί οπως και σε αξιολογούν.
Παράθεση

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,741 μηνύματα.

O Lancelot Alejandro έγραψε: στις 11:09, 29-09-18:

Ειναι δυο εντελώς διαφορετικα προγράμματα. Εσυ με τι θα ηθελες να ασχοληθεις ;
Βασικα το κανεις για να βρεις εργασια; Εχεις στειλει καποιο βιογραφικο.

Στο ενα εχεις ενα νεοσύστατο πανεπιστήμιο στο αλλο οχι. Απο την αλλη ομως εχεις ενα πιο ενδιαφερων πμσ ( του παδα) . Μαλλον θα επελεγα παδα χωρις ωστοσο να αποκλεισω το οπα. Εχεις μηπως κάποιο συμφοιτητη / τρια που πηγε σε καποιο ή θελει να επιλεξει ενα απο τα δυο;

Μηχανολογος απο ΕΜΠ;
1
Παράθεση

Con94

Νεοφερμένος

O Con94 έγραψε: στις 23:29, 29-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από Lancelot
Ειναι δυο εντελώς διαφορετικα προγράμματα. Εσυ με τι θα ηθελες να ασχοληθεις ;
Βασικα το κανεις για να βρεις εργασια; Εχεις στειλει καποιο βιογραφικο.

Στο ενα εχεις ενα νεοσύστατο πανεπιστήμιο στο αλλο οχι. Απο την αλλη ομως εχεις ενα πιο ενδιαφερων πμσ ( του παδα) . Μαλλον θα επελεγα παδα χωρις ωστοσο να αποκλεισω το οπα. Εχεις μηπως κάποιο συμφοιτητη / τρια που πηγε σε καποιο ή θελει να επιλεξει ενα απο τα δυο;

Μηχανολογος απο ΕΜΠ;
Έχω κάνει αίτηση και στα 2. Παδα που βγήκαν με δέχτηκαν, Οπα ακόμα περιμένω αλλα πρέπει να απαντήσω ηδη στο Παδα και στο Οπα καθυστερούν πολύ και δεν σηκώνουν τηλέφωνα ώστε να ξερω αν βγήκαν και αν με δέχθηκαν. Η αλήθεια ειναι πως ηθελα κατι κοντα σε διοίκηση. Βεβαια και του Παδα είναι αρκετά ενδιαφέρον. Απο Τει είμαι, και εργάζομαι ήδη σε μια εταιρία αυτό το διάστημα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια