Πώς σας φαίνονται οι καθηγητές σας; Βαθμολογήστε τους!

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

Γερμανικης φιλολογιας 1: :inlove: η αλλη μου συμπαθεια! Παλι 3η χρονια μαζι! ΥΠΕΡΟΧΗ στο μαθημα, ΤΕΛΕΙΑ στον χαρακτηρα 10/10 δυστυχως εφυγε :'(
Γερμανικης φιλολογιας 2: Πηρε την θεση της προηγουμενης μου γερμανικων.... Τον χαρακτηρα δεν τον χαρακτηριζω... Ως προς το μαθημα μετρια... 6/10


Χαχαχα, μου φαίνεται λογικό που η δεύτερη καθηγήτρια σου,σου φαίνεται μέτρια... αφού είχες τόση αγάπη για την πρώτη! Αλλά μην κάνεις την σύγκριση... γιατί για να έφυγε η καθηγήτρια δεν θα γυρίσει, και αυτή που είναι τώρα μπορεί να μην είναι στο ίδιο επίπεδο με την προηγούμενη, αλλά αξίζει να της δώσεις μια ευκαιρία! :D

Γυμναστης ( + ΣΕΠ): 3η χρονια που τον εχω καλος... ΣΕΠ δεν κανουμε... Γυμναστικη μας κανει στην ωρα του... 7/10

Σας κάνει ΣΕΠ ο γυμναστής; :hehe: Κρίμα πάντως, αυτό το μάθημα μπορεί να προσφέρει πολλά και είναι εξαιρετικά παραγκωνισμένο.

Αγγλικων: no comment 5/10
Γιατί καλέ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Σχολείο; Φροντιστήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χαχαχα, μου φαίνεται λογικό που η δεύτερη καθηγήτρια σου,σου φαίνεται μέτρια... αφού είχες τόση αγάπη για την πρώτη! Αλλά μην κάνεις την σύγκριση... γιατί για να έφυγε η καθηγήτρια δεν θα γυρίσει, και αυτή που είναι τώρα μπορεί να μην είναι στο ίδιο επίπεδο με την προηγούμενη, αλλά αξίζει να της δώσεις μια ευκαιρία! :D



Σας κάνει ΣΕΠ ο γυμναστής; :hehe: Κρίμα πάντως, αυτό το μάθημα μπορεί να προσφέρει πολλά και είναι εξαιρετικά παραγκωνισμένο.


Γιατί καλέ; :P

στο πρωτο: χαχα:redface::redface:... Και ευκαιρια της εδωσα... αλλα με μισει... δεν πειραζει... δεν θα κατσω να χαλαστω κι αλλο εξ αιτιας της.... Γενικα δεν ασχολειται μαζι μου ποτε μεσα στο μαθημα... Εχω κανει 3 προσπαθειες να της δωσω να καταλαβει αλλα τπτ... nevemind..
στο δευτερο: ναι ρε φιλε ναι -_-.... Το ξερω... Στην αρχη μας εκανε ο μαθηματικος αλλα τωρα.... Κανουμε γυμναστικη στην ωρα του απφφφ....
στο τριτο: η γυναικα βαριεται να μιλησει -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
στο πρωτο: χαχα:redface::redface:... Και ευκαιρια της εδωσα... αλλα με μισει... δεν πειραζει... δεν θα κατσω να χαλαστω κι αλλο εξ αιτιας της.... Γενικα δεν ασχολειται μαζι μου ποτε μεσα στο μαθημα... Εχω κανει 3 προσπαθειες να της δωσω να καταλαβει αλλα τπτ... nevemind..


Σε μισεί; :confused:

στο δευτερο: ναι ρε φιλε ναι -_-.... Το ξερω... Στην αρχη μας εκανε ο μαθηματικος αλλα τωρα.... Κανουμε γυμναστικη στην ωρα του απφφφ....

:hehe: Τι περίπτωση κι αυτή!

στο τριτο: η γυναικα βαριεται να μιλησει -_-
Και τι κάνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε μισεί; :confused:



:hehe: Τι περίπτωση κι αυτή!


Και τι κάνετε;

Με μισει ναι... Αλλα δικαιωμα της... Της την μπηκα απο την αρχη:redface: αλλα μια απαθεια, μια ξινιλα... Γενικα εχουν γινει πολλα..
Περιπτωση! Αλλα δεν τον αλλαζω με κανεναν γυμναστη!
Γραφει μονο στον πινακα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Χμμμ..συμπαθώ πάρα πολύ 2..Φιλόλογους..Γενικής μας κάνουν φέτος. Ο ένας ειδικά κάνει πολύ ενδιαφέρον μάθημα.Πέρυσι μας έκανε φιλοσοφία στην κατεύθυνση.
Είναι μια συγκεκριμένη καθηγήτρια που επί του μαθήματος είναι πάρα πολύ καλή..Αλλά σαν χαρακτήρας ας μην το σχολιάσω...Σκάνδαλα στο σχολείο με την συγκεκριμένη και με μαθητή.
Από τους υπόλοιπους καθηγητές θα έλεγα είμαι ευχαριστημένη.Ο γυμναστής είναι απλά δε παίζεταιι.Πολύ γέλιο ο τύπος.
Η αγγλικού και η κοινωνιολόγος έχουν φάση γιατί είναι φευγάτες,στον κόσμο τους. Καλά είμαστε και φέτος πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
αρχαία-έκφραση έκθεση -κείμενα :17
μαθηματικά :18
χημεία :18
Βιολογία:19
φυσική:14
ιστορία:20
θρησκευτικά:15
Αγγλικά:15
πολιτική παιδεία :19
Γυμναστική :17
Πληροφορική :20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Με μισει ναι... Αλλα δικαιωμα της... Της την μπηκα απο την αρχη:redface: αλλα μια απαθεια, μια ξινιλα... Γενικα εχουν γινει πολλα..


Ε, αν της την μπαίνεις κι εσύ :P.

Περιπτωση! Αλλα δεν τον αλλαζω με κανεναν γυμναστη!

Άμα σου έκαναν σωστά ΣΕΠ, θα σου έλεγα αν θα προτιμούσες τον γυμναστή ;).

Γραφει μονο στον πινακα :hehe:

:hehe: Τουλάχιστον σας κάνει καλό μάθημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Με μισει ναι... Αλλα δικαιωμα της... Της την μπηκα απο την αρχη:redface: αλλα μια απαθεια, μια ξινιλα...

Εγώ έχω μαλώσει με πολλούς καθηγητές,αλλά σε σχέση με το μάθημα,φέτος έκανα ρεκόρ μόνο 3 εβδομάδες στο σχολείο και μάλωσα με τον καθηγητή της φυσικής :P ,αλλά δεν με κρατούσαν κακία γιατί όποτε μάλωνα με καθηγητή ήταν για το πως κάνει μάθημα ή για κάποιο ερώτημα στα διαγωνίσματα (π.χ. στην φυσική πέρσι που τον έλεγα ότι έχει θέσει λάθος το ερώτημα και είχα και δίκιο :rtfm: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
βασικα δεν με νοιαζει εμενα τι σκεφτονται η καθηγητες για μενα
1 μηνας εχει περασει και πολλοι καθηγητες λενε οτι εχω ξεσαλωσει παρα πολυ κια μου ειπαν να χαλαρωσω
αλλα αν εχω δικιο γτ να μην φωναξω με το λαθος του καθηγητη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
βασικα δεν με νοιαζει εμενα τι σκεφτονται η καθηγητες για μενα
1 μηνας εχει περασει και πολλοι καθηγητες λενε οτι εχω ξεσαλωσει παρα πολυ κια μου ειπαν να χαλαρωσω
αλλα αν εχω δικιο γτ να μην φωναξω με το λαθος του καθηγητη?

Άααα τον Γιάννη που ξεσάλωσε :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Άααα τον Γιάννη που ξεσάλωσε :P.

δεν εχω απαντηση σε αυτο :P
σκεφτομαι απλα.....γτ να κανω οτι θελουν οι αλλοι εν δικια μου ειναι η ζωη :P αν πουν κατι που δεν με βαζει σωστο φσκ και θα αντιρηθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ε, αν της την μπαίνεις κι εσύ :P.



Άμα σου έκαναν σωστά ΣΕΠ, θα σου έλεγα αν θα προτιμούσες τον γυμναστή ;).



:hehe: Τουλάχιστον σας κάνει καλό μάθημα;
Μελανια εχουν προηγηθει πολλα με αυτη... και παμε απο το κακο στο χειροτερο!
Δεν κανει καλο μαθημα η αγγλικων οχι

Δημητρη: αυτη δεν τρωγεται με τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
δεν εχω απαντηση σε αυτο :P
σκεφτομαι απλα.....γτ να κανω οτι θελουν οι αλλοι εν δικια μου ειναι η ζωη :P αν πουν κατι που δεν με βαζει σωστο φσκ και θα αντιρηθω

Έτσι σε θέλω! :clapping: Δυναμικό.

Μελανια εχουν προηγηθει πολλα με αυτη... και παμε απο το κακο στο χειροτερο!
Δεν κανει καλο μαθημα η αγγλικων οχι
Το μόνο που μπορώ να ευχηθώ τότε είναι καλή υπομονή... :/: :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Παπάρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ισως εσύ δεν ανοίγεις κανένα βιβλίο και σου φαίνονται "παπάρες". :)

Δεν ανοίγω βιβλίο γιατί δεν έχω πάρει ακόμα βιβλία. Σε πανεπιστήμιο είμαι. Δεν είπα ότι η επιστήμη που σπουδάζω είναι παπάρα. Οι καθηγητές είναι κάπως....... παπάρες. Ελπίζω αν έρθεις ποτέ στη θέση μου να το διαπιστώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ανοίγω βιβλίο γιατί δεν έχω πάρει ακόμα βιβλία. Σε πανεπιστήμιο είμαι. Δεν είπα ότι η επιστήμη που σπουδάζω είναι παπάρα. Οι καθηγητές είναι κάπως....... παπάρες. Ελπίζω αν έρθεις ποτέ στη θέση μου να το διαπιστώσεις.

Oύτε και εγώ είπα ότι η επιστήμη που σπουδάζεις είναι "παπάρα". :confused:

Τέσπα, αυτό που ήθελα να πω είναι ότι αποκλείεται όλοι οι καθηγητές να είναι έτσι. Πάντα υπάρχει τουλάχιστον ένας που θα ξεχωρίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top