Piercing στο φρύδι

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Χαχαχαχ όχι δεν μ λύθηκε η απορια γιατι το έψαξα κ άλλο στο ιντερνετ κ κυριολεκτικά οι μισοι λενε ότι παίζει να σ πέσει το φρύδι κ οι άλλοι μισοι όχι (κ αυτός είναι ο λόγος που διστάζω τοσο)


Όπως ειπα και χθες αν θέλεις τόσο πολύ να κανείς μπορείς να κανείς μια έρευνα αγοράς,να δεις κριτικές και να αποφασισεις.Επισης θα ήταν καλό μόλις βρεις τον κατάλληλο piercer να συζητήσεις μαζί του ώστε να σου πει ο ίδιος τους κινδύνους που μπορεί να υπάρχουν.Αλλα λογικά αν κάποιος είναι έμπειρος δεν θα έχεις πρόβλημα.Τελος μόλις το κανείς θα πρέπει να ακολουθήσεις πίστα τις οδηγίες που θα σου δώσει ώστε να μη υπάρξει καμία μόλυνση κτλ.
 

globglogabgalab

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αποστολία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Θέλω να κάνω κι εγώ τρύπα στο φρύδι αλλά δεν ξέρω σε ποιο από τα δύο. Το αριστερό φρύδι το καλύπτει η πλαϊνή φράντζα μου αλλά στο δεξί δεν ξέρω κατά πόσο θα φαίνεται καλό... Τι μου προτείνετε;
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω να κάνω κι εγώ τρύπα στο φρύδι αλλά δεν ξέρω σε ποιο από τα δύο. Το αριστερό φρύδι το καλύπτει η πλαϊνή φράντζα μου αλλά στο δεξί δεν ξέρω κατά πόσο θα φαίνεται καλό... Τι μου προτείνετε;
Πάντα ήθελα piercing στο φρύδι... Αλλά επειδή ασχολούμαι με το θέατρο δεν φαίνεται ωραίο, θέλουν καθαρό πρόσωπο
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Πάντα ήθελα piercing στο φρύδι... Αλλά επειδή ασχολούμαι με το θέατρο δεν φαίνεται ωραίο, θέλουν καθαρό πρόσωπο

Noμίζω ότι το καθαρό πρόσωπο γενικά είναι πιο όμορφο και εκφραστικό για το επάγγελμα του ηθοποιού σε σχέση με ένα "σημαδεμένο" πρόσωπο με τρύπες και σκαλίσματα, όπως το ορίζει η εποχή του σέξυ (για όσους θέλουν να είναι της γραμμής παραγωγής σέξυ). Βέβαια ο καθένας ορίζει την ομορφιά όπως θέλει, οπότε και το σημαδεμένο πρόσωπο μπορεί να θεωρείται όμορφο για κάποιους. Για παράδειγμα η ηθοποιός Μέριλ Στριπ στα νιάτα της είχε πολύ όμορφο και καθαρό πρόσωπο, ήταν και είναι πολύ όμορφη γυναίκα αντικειμενικά χωρίς να έχει κάνει πρόσθετες "επεμβάσεις".
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Noμίζω ότι το καθαρό πρόσωπο γενικά είναι πιο όμορφο και εκφραστικό για το επάγγελμα του ηθοποιού σε σχέση με ένα "σημαδεμένο" πρόσωπο με τρύπες και σκαλίσματα, όπως το ορίζει η εποχή του σέξυ (για όσους θέλουν να είναι της γραμμής παραγωγής σέξυ). Βέβαια ο καθένας ορίζει την ομορφιά όπως θέλει, οπότε και το σημαδεμένο πρόσωπο μπορεί να θεωρείται όμορφο για κάποιους. Για παράδειγμα η ηθοποιός Μέριλ Στριπ στα νιάτα της είχε πολύ όμορφο και καθαρό πρόσωπο, ήταν και είναι πολύ όμορφη γυναίκα αντικειμενικά χωρίς να έχει κάνει πρόσθετες "επεμβάσεις".
Συμφωνώ! Σιχαίνομαι τις επεμβάσεις στο πρόσωπο:)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top