Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,222 εγγεγραμμένα μέλη και 2,448,199 μηνύματα σε 77,511 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 311 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα φιλούσατε κάποιον άγνωστο;

Θα φιλούσατε κάποιον άγνωστο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
Ναι
21
51,22%
Όχι
16
39,02%
Δεν ξέρω, δεν απαντώ
4
9,76%

Lefteris278 (Λευτέρης)

Φοιτητής

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΑΕΙ/Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

O Lefteris278 δν υπάρχει ευτυχισμένη ζωή, μόνο στιγμές έγραψε: στις 17:29, 08-08-11:

Ετσι στα καλά καθούμενα, ή να πείτε ένα γειά πρώτα πώς σε λένε, και μετά να γίνει η δουλειά ??
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 17:55, 08-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από maria775m
Στα αγόρια: Θα φιλούσατε ποτέ μια άγνωστη;;
Όχι.
Παράθεση

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

H roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 484 μηνύματα.

H roseberry έγραψε: στις 18:20, 08-08-11:

που?
και γιατι?

εαν με γουσταρε και
ηθελα και καλα να τον βοηθησω να ξεμπλοκαρει
γιατι οχι...στον ερωτα ολα επιτρεπονται γαρ
Παράθεση

BLaZy8 (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διδακτικής της Τεχνολογίας και Ψηφιακών Συστημάτων Πειραιά . Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H BLaZy8 Ninja Coder wannabe... έγραψε: στις 18:28, 08-08-11:

Δηλαδη σου έρχεται τώρα ένας τύπος, δεν τον ξέρεις δεν σε ξέρει
-Καλημέρα...
-Καλημέρα...--->Σματς..Σμουτς;

μου φαίνεται κάπως...
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,432 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 18:40, 08-08-11:

Μου αρέσει να δίνω τυπικά φιλιά στο μάγουλο όταν χαιρετάω με την συνθήκη ότι έχουμε ξαναπεί κάποια «γεια» και μόνο αν το άτομο που χαιρετάω είναι μια άγνωστη κοπέλα. Το φιλί στο μάγουλο δεν είναι πρόστυχο. Το μυαλό πολλών ανθρώπων είναι πρόστυχο. Νομίζω ότι ένα απλό φιλί στο μάγουλο μας φέρνει πιο κοντά ως ανθρώπους. Όπως και μια αγκαλιά..Δυστυχώς όλα τα έχετε βαφτίσει: πέσιμο, έρωτα και σεξ..Έλεος.
4
4
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 18:58, 08-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Μου αρέσει να δίνω τυπικά φιλιά στο μάγουλο όταν χαιρετάω με την συνθήκη ότι έχουμε ξαναπεί κάποια «γεια» και μόνο αν το άτομο που χαιρετάω είναι μια άγνωστη κοπέλα. Το φιλί στο μάγουλο δεν είναι πρόστυχο. Το μυαλό πολλών ανθρώπων είναι πρόστυχο. Νομίζω ότι ένα απλό φιλί στο μάγουλο μας φέρνει πιο κοντά ως ανθρώπους. Όπως και μια αγκαλιά..Δυστυχώς όλα τα έχετε βαφτίσει: πέσιμο, έρωτα και σεξ..Έλεος.
ή οι επιλογές:
  1. σχέση για τα μάτια του κόσμου (και των συγγενών ή και των φίλων μας)
  2. σχέση μέσω sms / κλήση με απόκριψη / αναπάντητες κλήσεις
  3. σχέση μέσω facebook ή msn
  4. σχέση αναμονή στο ακουστικό (Μήτσο είμαι κρυωμένη)
  5. σχέση ρουτίνας λόγω ρουτίνας ===> βραδυές μοναξιάς σε ψηφιακά μέσα κοινωνικής δικτύωσης
  6. σχέση-δικαιολογία ή σχέση-ψέμα: σχέση με φαντάρο (μόνο για κοπέλες)
  7. σχέση από αυτή που πουλάει η αγορά (ένας νέος, μια νέα,..και τα υπόλοιπα μέσω συναισθήματος )

ενω εσυ ολες τις σχεσεις τις βαφτιζεις επιφανιακες και για τα ματια του κοσμου
4
Παράθεση

mr.thewritikos (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O mr.thewritikos έγραψε: στις 19:30, 08-08-11:

Θα μιλήσω από προσωπική εμπειρία και θα πω μόνο αυτό...Εάν έχεις πιει λίγο όλα γίνονται....Λίγο να σου χορέψει η άλλη σου φαίνεται τόοοοοσο ωραίααααααα!!! και το ότι δεν την ξέρεις πάβει να αποτελεί πρόβλημααααα!!!!!
4
1
Παράθεση

BLaZy8 (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διδακτικής της Τεχνολογίας και Ψηφιακών Συστημάτων Πειραιά . Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H BLaZy8 Ninja Coder wannabe... έγραψε: στις 19:46, 08-08-11:

Έχω την εντύπωση πως το ερώτημα δεν αναφέρεται σε φιλί στο μάγουλο... και με άτομο τελείως άγνωστο.

Μου διαφεύγει κάτι;
4
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 20:14, 08-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από mr.thewritikos
Θα μιλήσω από προσωπική εμπειρία και θα πω μόνο αυτό...Εάν έχεις πιει λίγο όλα γίνονται....Λίγο να σου χορέψει η άλλη σου φαίνεται τόοοοοσο ωραίααααααα!!! και το ότι δεν την ξέρεις πάβει να αποτελεί πρόβλημααααα!!!!!
Εμένα μου άρεσε το "αν έχεις πιει λίγο!!" Το λίγο δλδ...
1
Παράθεση

mr.thewritikos (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O mr.thewritikos έγραψε: στις 20:18, 08-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από maria775m
Εμένα μου άρεσε το "αν έχεις πιει λίγο!!" Το λίγο δλδ...
Αυτή με προσέγγισε....!!! άρα δεν ήμουνα και πίτα!!! απλά είχα όπως λέμε ''βγει στο κέφιι''!! άμα ήμουνα πίτα υποθέτω δεν θα έμπαινε καν στον κόπο να με αρπάξει χωρίς να την ξέρω καν και να χορεύουμε!!!!
1
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,467 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 20:23, 08-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από mr.thewritikos
Ζημιά έπαθες θεωρητικέ
3
Παράθεση

Kossal (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 729 μηνύματα.

O Kossal Quality. Not quantity. - Έμμα έγραψε: στις 20:31, 08-08-11:

Nαι, γιατί όχι;
1
Παράθεση

toumilo

Φοιτητής

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O toumilo έγραψε: στις 20:39, 08-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Guest854551*
παρότι δεν ειμαι αγόρι...όχι
σποντααααααααααααααααα.....................
Παράθεση

Athinoul@91 (Αθηνά)

Φοιτητής

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιόνιο Ειδίκευση Μετάφρασης ή Διερμηνείας (Κέρκυρα) . Έχει γράψει 622 μηνύματα.

H Athinoul@91 Lost In Translation...:DD έγραψε: στις 21:23, 08-08-11:

είμαι πολύ ευχαριστημένη που δεν ενέδωσα όταν μου συνέβη αυτό με έναν πραγματικά άγνωστο... δεν θέλω ρε παιδί μου! για εμένα το φιλί είναι κάτι ξεχωριστό και γλυκούλι...
ευχαριστώ!
1
Παράθεση

Fenia:)

Νεοφερμένος

H Fenia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Fenia:) έγραψε: στις 21:40, 09-08-11:

Ναι, θα το εκανα. Αν ειχε προηγηθει ενα εντονο φλερτ, και εβλεπα οτι ειναι ωραιος και του αρεσω ναι. Σιγα. Ολα απο ενα φιλι αρχιζουν.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 16:25, 24-03-14:

Αν το καλοσκεφτεί κανείς όλοι άγνωστοι είμαστε που με μικρές παρεμβάσεις που κάνουμε γνωριζόμαστε λίγο περισσότερο. Επομένως όλοι έχουμε φιλήσει κάποιον άγνωστο που με τον καιρό έγινε και κομμάτι από την ζωή μας.
Παράθεση

GiorgosAsi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 16:37, 24-03-14:

Το θρυλικο φιλι της times square απο εναν ναυτη και μια νεαρα,μετα τη ληξη του πολεμου με το βιετναμ.
Τι της ειπε και τη φιλησε?
Θα σας πω εγω!Τιποτα!

http://en.wikipedia.org/wiki/V-J_Day_in_Times_Square
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,464 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 19:36, 24-03-14:

Σιγά βρε παιδιά! Μπουκάλα δεν έχετε παίξει; Δεν σας έτυχε ποτέ πάνω στο παιχνίδι, να φιληθείτε με έναν άγνωστο ή μια άγνωστη;

Παράθεση

Mariaal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 136 μηνύματα.

H Mariaal έγραψε: στις 20:36, 24-03-14:

Συγγνώμη αλλα το αν θα φιλήσεις κάποιον ειναι θέμα "γνωριμίας" ή όχι; Και αν ναι, πώς προσδιορίζει ο καθένας τη γνωριμία; Φαντάζομαι πως ουκ ολίγοι δεν θα είχαν συστολή να φιλήσουν κάποιον ή ακομα περισσότερο να συνάψουν και σχέση μαζί του ύστερα από λίγες εβδομάδες γνωριμίας, 2-3 συνομιλίες στο fb και ένα τηλεφώνημα στο πρόσχημα ότι " Τώρα πια , ναι , τον ξέρω". Για να γίνει ένα άτομο πραγματικά γνωστός σε κάποιον άλλον πρέπει να περάσει αμέτρητος καιρός. Όλοι από άγνωστοι ξεκινάμε και ύστερα προσπαθούμε να έρθουμε πιο κοντά. Το συναίσθημα ή έστω η παρορμητικότητα και η ορμή του ανθρώπου δεν προσκρούουν σε τέτοιου είδους στεγανά και καλά κάνουν. Οπότε αν γουστάρεις να φιλήσεις έναν άγνωστο - όχι γιατί είσαι τρελός και φιλάς όποιον βλέπεις ή βιαστής αλλα προφανώς γιατί κάτι παίζεται- και γουστάρει και αυτός τότε ποιο είναι το πρόβλημα;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βοήθεια/Απορίες στο Άγνωστο - Από Kotatsuneko
      Το θέμα έχει λάβει 48 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-01-19 στις 15:56.
    • Πώς σας φαίνεται το Άγνωστο; - Από liaki
      Το θέμα έχει λάβει 126 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-15 στις 21:48.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα