Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,222 εγγεγραμμένα μέλη και 2,448,199 μηνύματα σε 77,511 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 307 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Προεκλογικές καφρίλες.

M@r@ki

Μαθητής Β' γυμνασίου

H M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H M@r@ki έγραψε: στις 17:39, 26-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Νίκος95
κοροιδευτικα και ειρωνικα(γιατι μονο ετσι γινεται) και εγω οταν μιλαω για αυτον λεω ο Αρης και οχι ο υπουργος

Εμείς πάλι τον λέμε Ρούλη.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Crookshanks

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 17:54, 26-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Eruyomo
Πέρα απο τις συνήθεις συζητήσεις περί δημοκρατίας και εκλογικής βούλησης, ας γράψουμε και εδώ τις διάφορες καφρίλες απο τα διάφορα κόμματα/υποψηφίους που έχουμε δει και ακούσει προεκλογικά.

Να αρχίσω εγώ:

1. 3 Σπαμ SMS απο έναν υποψήφιο βουλευτή του ΠΑΣΟΚ (Ήρθε ως A.BGONTZAS)
2. 1 Σπαμ SMS υπότιθεται απο τον Παπαθεμελή που μάλιστα στο τέλος μου συστήνει "να το προωθήσω στους φίλους μου"
3. Κάθε 2 μέτρα στα Χανιά έχει τοποθετηθεί μια τεράστια αφίσα με τον Καραμανλή που λέει για την ομιλία του στο Ηράκλειο. (μάλιστα έίχαν βάλει και σε ένα φανάρι με αποτέλεσμα σαν πεζός να πρέπει να κάνεις μανούβρες για να μπορείς να έχεις ορατότητα)
Όπως κι εδώ. Και να σου ο Καραμανλής πάνω από κάθε στύλο και κάτω από κάθε φανάρι, και γύρω από την κεντρική πλατεία με τις ταβέρνες, να σου ανοίγει την όρεξη πριν το φαγητό. Ψηφίστε Νέα Δημοκρατία. Φάτε χυλόπιτα.

Από την άλλη, στις αφίσες του ΚΚΕ δεν υπάρχει η Παπαρήγα... Είναι κρίμα, γιατί είναι όμορφη.

Αρχική Δημοσίευση από λευτέρης
Ένας του ΛΑΟΣ στην Κατερίνη έχει βάλει δικά του να γεμίζουν τους δρόμους με αφισάκια με τη φάτσα του. Κάθε δρόμος είναι γεμάτος πεταμένα χαρτάκια. Σεβασμός στο περιβάλλον
Ναι, του ΛΑΟΣ και του ΠΑΣΟΚ είδα εγώ. Μάλιστα, αφήνουν και πάνω στα άδεια τραπέζια έξω, για να τα δει ο κόσμος και να του φτιάξει κι άλλο τη διάθεση για φαγητό (δε μας έφτανε η φάτσα του κυρίου Κ.Κ.).
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 17:55, 26-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από argymeg
Εγώ να παρατηρήσω απλά ότι οι εκπρόσωποι των παρατάξεων στα πανεπιστήμια έχουν γίνει έξτρα γλοιώδεις λόγω εκλογών... :no1:Απο κει και πέρα τσαντίζομαι που αυτές τις μέρες δεν έχω τον υπολογιστή μου -> δεν έχω Adblock στο Firefox και αναγκάζομαι να βλέπω τη φάτσα του Κυριάκου και της Ντόρας σε οποιο site μπαίνω...

Επίσης το ΠΑΣΟΚ νομίζω είχε δεσμευτεί ότι θα κάνει οικολογική προεκλογική εκστρατεία χωρίς φυλλάδια... Προφανώς στην Α' Αθηνών δεν έφτασε το μήνυμα
Χωρίς αφίσες είχε πει, όχι χωρίς φυλλάδια. Γιατί δόξα τω Θεώ, σε μένα έχουν στείλει οι μισοί βουλευτές της Β' Αθήνας, έχει λάβει σταυρωμένο ψηφοδέλτιο μέχρι και ο παππούς μου, ο οποίος ψηφίζει εδώ και δέκα χρόνια στη Β' Αγίου Πέτρου...Πάντως απο άποψη οδικής ασφάλειας, οι αφίσες στις κολώνες ειναι ό,τι χειρότερο. Στο εξής θα κατεβάζω όποια βρω μπροστά μου.
Παράθεση

marooo (μαρω)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H μαρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H marooo έγραψε: στις 00:04, 29-09-09:

η πλακα θα ναι στο μνμ του παπαθεμελη στο τελ0ς να λεει οτι αν δεν το προωθησεις θα εχεισ γρουσουζια στον ερωτα 10 χρονια
Παράθεση

m3Lt3D (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O m3Lt3D έγραψε: στις 00:54, 29-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από marooo
η πλακα θα ναι στο μνμ του παπαθεμελη στο τελ0ς να λεει οτι αν δεν το προωθησεις θα εχεισ γρουσουζια στον ερωτα 10 χρονια
Ο χαζος δεν ειναι ο παπαθεμελης, αλλα αυτος που ξοδεψε χρονο/χρημα για να σου στειλει το μηνυμα αυτο, και εσυ αν πιστευεις πως εχει την εγκριση του παπαθεμελη.
Παράθεση

argymeg (Αργύρης)

Φοιτητής

Ο Αργύρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O argymeg έγραψε: στις 01:34, 29-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Χωρίς αφίσες είχε πει, όχι χωρίς φυλλάδια. Γιατί δόξα τω Θεώ, σε μένα έχουν στείλει οι μισοί βουλευτές της Β' Αθήνας, έχει λάβει σταυρωμένο ψηφοδέλτιο μέχρι και ο παππούς μου, ο οποίος ψηφίζει εδώ και δέκα χρόνια στη Β' Αγίου Πέτρου...Πάντως απο άποψη οδικής ασφάλειας, οι αφίσες στις κολώνες ειναι ό,τι χειρότερο. Στο εξής θα κατεβάζω όποια βρω μπροστά μου.
My bad τότε, γιατί αφίσες όντως δεν έχω δει... Αν και δε νομίζω ότι τα φυλλάδια κάνουν μικρότερη ζημιά... Εγώ ευτυχώς ως καινούριος εδώ δεν έχω θέμα, τώρα τι παίζει στο πατρικό δεν έχω ρωτήσει
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Φοιτητής

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ . Έχει γράψει 2,977 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 03:51, 29-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από m3Lt3D
Ο χαζος δεν ειναι ο παπαθεμελης, αλλα αυτος που ξοδεψε χρονο/χρημα για να σου στειλει το μηνυμα αυτο, και εσυ αν πιστευεις πως εχει την εγκριση του παπαθεμελη.
"η πλακα θα ειναι" ειπε το κοριτσι
Παράθεση

m3Lt3D (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O m3Lt3D έγραψε: στις 13:25, 29-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από fasdag
"η πλακα θα ειναι" ειπε το κοριτσι
ΑΑΑΑΑαα δεν ειδα το 'θα'.σορρυ!
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου του τμήματος --- . Έχει γράψει 769 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 13:37, 29-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Crookshanks
Όπως κι εδώ. Και να σου ο Καραμανλής πάνω από κάθε στύλο και κάτω από κάθε φανάρι, και γύρω από την κεντρική πλατεία με τις ταβέρνες, να σου ανοίγει την όρεξη πριν το φαγητό. Ψηφίστε Νέα Δημοκρατία. Φάτε χυλόπιτα.

Από την άλλη, στις αφίσες του ΚΚΕ δεν υπάρχει η Παπαρήγα... Είναι κρίμα, γιατί είναι όμορφη.

Ναι, του ΛΑΟΣ και του ΠΑΣΟΚ είδα εγώ. Μάλιστα, αφήνουν και πάνω στα άδεια τραπέζια έξω, για να τα δει ο κόσμος και να του φτιάξει κι άλλο τη διάθεση για φαγητό (δε μας έφτανε η φάτσα του κυρίου Κ.Κ.).
Και στις στασεις για τα λεωφορεια ρε συ!
Παντου!
Δεν μπορω αλλο Κωστακη γαμωτο.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,227 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 13:56, 29-09-09:

Σε αυτη την αφησα με τη μουρη του καραμανλη φαινεται ξεκαθαρα το photoshop που του εχουν κανει, σαν μπουλης ειναι τελειως, -10 χρονια και κιλα δλδ ελεος.
Παράθεση

seize the day

Φοιτητής

H seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H seize the day έγραψε: στις 14:26, 29-09-09:

^^Χαχα...Όντως!Και πολύ βαθυστόχαστο βλέμμα...
Στην πόλη μου,το κέντρο έχει γεμίσει με εκλογικά περίπτερα πολύ κοντά το ένα στο άλλο και το αστείο είναι ότι όταν κάποιος περνά,τρέχουν από όλες τις κατευθύνσεις για να προλάβουν να δώσουν τα φυλλάδια.Πρέπει να μου έχουν δώσει μέχρι στιγμής γύρω στα 15 ο καθένας...
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 15:23, 29-09-09:

Εχω λαβει:

1)μηνυμα στο κινητο απο καποιον κυριο Αιβαλιωτη υποψηφιο με το ΛΑΟΣ και μαλιστα στα εισερχομενα δεν εγραφε αριθμο αλλα το ονομα AIVALIOTIS.

2)πριν 2 χρονια παλι στις εκλογες που ειχαν γινει Σεπτεμβρη αν θυμαμαι καλα,ελαβα εναν φακελο που ειχε και το ονοματεπωνυμο μου απ εξω απο τη ΝΔ που ανεφερε συγχαρητηρια και καλες σπουδες στους τοτε πρωτοετεις.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NikosM.5