Ομορφότερη και ασχημότερη ελληνική πόλη

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εγώ πάντως δε καταλαβαίνω γιατί τόσο μίσος για περιοχές του κέντρου Αθήνας όπως Ομόνοια, πανεπιστήμιο, Βικτώρια, Παγκράτι κλπ. Οκ δεν έχουν το πράσινο που έχει η Βούλα προφανώς αλλά είναι πόλη. :P Προσωπικά μ' αρέσει να κάνω βόλτες στην Ιπποκράτους πχ με όλα τα μαγαζάκια και τους ανθρώπους είναι κάπως πιο κοσμικά μέρη. Στην τελική αν απλά ήθελα να δω πράσινο να καθόμουν και στο χωριό μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
ολες οι ελληνικες πολεις το χουν αυτο

για τον πληθυσμο τους θα πρεπε να χουν πολλαπλασια εκταση...βλεπεις και το τραγελαφικο ακομα και σε μικρες πολεις που ζηλεψαν την βλακεια/διαφθορα ( ; ) των μεγαλων να στοιβαζονται πολυκατοικιες στο κεντρο και ξαφνικα πενηντα,εκατο μετρα παρα εξω χωρια!
και αντε να ηταν γραφεια αυτα στην πολη..κατοικιες ειναι
η θεσσαλονικη δεν νομιζω πως εχει μικρη εκταση για τα ελληνικα δεδομενα..το αντιθετο,η οριοθετηση που εχει και η καλη ρυμοτομια της,αλλα και ο μικρος σχετικα πληθυσμος,ισως το σειχ σου και φυσικα πανω απ ολα η θαλασσα δινουν την αισθηση απλας,ενταξει για τα ευρωπαικα δεδομενα ας μην το συζηταμε

το μεγαλυτερο μειονεκτημα στην θεσσαλονικη ειναι ο καιρος του χειμωνα,με τις ομιχλες,τα κρυα ,την υγρασια κ.λπ
επισης και το αεροδρομιο της ειναι μειονεκτημα,πολυ μικρο για τα καλοκαιρια οπου γινεται το ελα να δεις,αλλα απορω και με αυτον που το εστησε σε μερος οπου πλακωνουν και οι περισσοτερες ομιχλες!
επισης η θεσσαλονικη πιστευω εχει ακομα και ετσι οπως ειναι μεγαλες δυνατοτητες να αλλαξει στο μελλον,το μετρο θα την αλλαξει πολυ δραστικα,μια πεζοδρομηση της παλαιας παραλιας επισης,ηδη η νεα παραλια που ανανεωθηκε προσφατα της προσθεσε σημαντικα στοιχεια,επισης μια αξιοποιηση πλατειων οπως η ελευθεριας π.χ που ειναι παρκιν και ειναισ το κεντρο της θα δωσει αλλο χαρακτηρα,ενα τελεφερικ που και φτηνο ειναι μαλιστα σαν εργο,απο παραλια ψηλα για ανω πολη/καστρα , ξερω γω στο σειχ σου θα ναι επισης μια ατραξιον σημαντικη.
αντιθετα αυτα που συζητανε υποθαλασσιες και τα λοιπα ειναι παραμυθια της χαλιμας και αχρειαστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Θεσσαλονίκη και Ναύπλιο μου αρέσουν πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΩΤΗΡΗΣ_14

Νεοφερμένος

Ο ΣΩΤΗΡΗΣ_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Εντάξει ηρέμησε.:P
Δεν μένω στην Αθήνα και την έχω επισκεφτεί ελάχιστες φορές... Δεν μου έχει δώσει και την καλύτερη εντύπωση η αλήθεια είναι. Ωραία θέα από την Ακρόπολη ναι, περιοχές που αποτελούν τις εξαιρέσεις ναι. Όμως κατά κύριο λόγο δεν είναι όμορφη πόλη. Αντιθέτως εμένα με τρομάζει... Έχω επισκεφτεί μεγαλύτερες πόλεις από την Αθήνα και όμως δεν με τρόμαξαν ποτέ τόσο.
Αυτό που τρομάζετε όλοι τόσο πολύ, δεν το καταλαβαίνω εκτός να κατέβηκες στο κέντρο,νύχτα, μόνη σου. Ήθελα να ξερά τι σας λένε στα χωριά σας. Λύσε μου μια απορία, είσαι από λάρισα,πάτρα,θεσσαλονίκη ή κρήτη; Από την σχολή που είδα άτομα από όλη την χώρα,συνήθως αυτοί έχουν το μεγαλύτερο κόμπλεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
μπαστα ολη την ελλαδα κομπλεξικη την εβγαλες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αυτό που τρομάζετε όλοι τόσο πολύ, δεν το καταλαβαίνω εκτός να κατέβηκες στο κέντρο,νύχτα, μόνη σου. Ήθελα να ξερά τι σας λένε στα χωριά σας. Λύσε μου μια απορία, είσαι από λάρισα,πάτρα,θεσσαλονίκη ή κρήτη; Από την σχολή που είδα άτομα από όλη την χώρα,συνήθως αυτοί έχουν το μεγαλύτερο κόμπλεξ.

Ηρέμισε ηρέμισε... Στα χωριά μας δεν μας λένε άσχημα λόγια για την Αθήνα. Και όχι δεν κατέβηκα στο κέντρο μόνη μου... Και δεν είμαι από καμία πόλη από όσες ανέφερες...
Και για λύσε μου κι εσύ μια απορία.... Πως γίνεται σε μια πόλη με πληθυσμό 1.380.000 κόσμο, να περπατάς άνετος, να μην φοβάσαι μην σε πατήσει αυτοκίνητο να ΧΑΙΡΕΣΑΙ. Να είσαι στο κέντρο και στην Αθήνα να σκέφτεσαι πως θα βγάλεις το πορτοφόλι σου από την τσέπη για να πάρεις νερό από το περίπτερο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΩΤΗΡΗΣ_14

Νεοφερμένος

Ο ΣΩΤΗΡΗΣ_14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ηρέμισε ηρέμισε... Στα χωριά μας δεν μας λένε άσχημα λόγια για την Αθήνα. Και όχι δεν κατέβηκα στο κέντρο μόνη μου... Και δεν είμαι από καμία πόλη από όσες ανέφερες...
Και για λύσε μου κι εσύ μια απορία.... Πως γίνεται σε μια πόλη με πληθυσμό 1.380.000 κόσμο, να περπατάς άνετος, να μην φοβάσαι μην σε πατήσει αυτοκίνητο να ΧΑΙΡΕΣΑΙ. Να είσαι στο κέντρο και στην Αθήνα να σκέφτεσαι πως θα βγάλεις το πορτοφόλι σου από την τσέπη για να πάρεις νερό από το περίπτερο;:hmm:

θα σε εκπλήξω όταν σου πω ότι δεν ζω συνεχώς με τον φόβο του να με πατήσει αυτοκίνητο. Ειλικρίνα πιο πολύ φοβάμαι όταν πηγαίνω στο χωρίο της γιαγιάς μου και βλέπω κάτι 14χρονα κωλόπαιδα με κάτι σάξο να τρέχουν στους χωματόδρομους. Και σε διαβεβαίω και σου δίνω τον λόγο μου ότι κανείς δεν σκέφτεται πως θα βγάλει το πορτοφόλι του στο κέντρο. Εγώ δεν μένω κέντρο και όυτε μου αρέσει ιδιαίτερα η περιοχή αλλά δεν είναι και σικάγο,αράξε λίγο. Αν επιτρέπεις, μπορέις να μου πεις σε ποιά πολή μένεις(έτσι για να δω κάτι);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
θα σε εκπλήξω όταν σου πω ότι δεν ζω συνεχώς με τον φόβο του να με πατήσει αυτοκίνητο. Ειλικρίνα πιο πολύ φοβάμαι όταν πηγαίνω στο χωρίο της γιαγιάς μου και βλέπω κάτι 14χρονα κωλόπαιδα με κάτι σάξο να τρέχουν στους χωματόδρομους. Και σε διαβεβαίω και σου δίνω τον λόγο μου ότι κανείς δεν σκέφτεται πως θα βγάλει το πορτοφόλι του στο κέντρο. Εγώ δεν μένω κέντρο και όυτε μου αρέσει ιδιαίτερα η περιοχή αλλά δεν είναι και σικάγο,αράξε λίγο. Αν επιτρέπεις, μπορέις να μου πεις σε ποιά πολή μένεις(έτσι για να δω κάτι);

Εντάξει. Δεν θα συνεχίσω άλλο... Εξάλλου δεν θα καταλήξουμε και πουθενά... Ist egal... Εμένα πάντως δεν μου άρεσε και δεν θα μου αρέσει ποτέ:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mike Wazowski

Νεοφερμένος

Ο Mike Wazowski αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ομορφότερη η Θεσσαλονίκη και ασχημότερη δεν γνωρίζω. Δεν έχει άσχημες πόλεις η Ελλάδα. Λιγότερη όμορφη θα έλεγα ίσως η Λάρισα ή ο Βόλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memento_mori

Νεοφερμένος

Η memento_mori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ηρέμισε ηρέμισε... Στα χωριά μας δεν μας λένε άσχημα λόγια για την Αθήνα. Και όχι δεν κατέβηκα στο κέντρο μόνη μου... Και δεν είμαι από καμία πόλη από όσες ανέφερες...
Και για λύσε μου κι εσύ μια απορία.... Πως γίνεται σε μια πόλη με πληθυσμό 1.380.000 κόσμο, να περπατάς άνετος, να μην φοβάσαι μην σε πατήσει αυτοκίνητο να ΧΑΙΡΕΣΑΙ. Να είσαι στο κέντρο και στην Αθήνα να σκέφτεσαι πως θα βγάλεις το πορτοφόλι σου από την τσέπη για να πάρεις νερό από το περίπτερο;:hmm:

Ρε παιδί μου όμορφο,περισσότερες οι πιθανότητες να σε κλέψουν εδώ στην Γερμανία σε πόλη με πληθυσμό 100 000,παρά στην Αθήνα. Τραστ μι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
Ομορφότερη η Θεσσαλονίκη και ασχημότερη δεν γνωρίζω. Δεν έχει άσχημες πόλεις η Ελλάδα. Λιγότερη όμορφη θα έλεγα ίσως η Λάρισα ή ο Βόλος.


o βολος γιατι ρε συ; κανεις δεν μιλησε για κιλκις,κοζανη,αιγιο,πυργο
τετοια περιμενα να ακουσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Οχι, εμένα ο Βολος μου αρέσει πολυ! Έχω παει λίγες φορές εκει και έχει πολλά μέρη να δεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
Ρε παιδί μου όμορφο,περισσότερες οι πιθανότητες να σε κλέψουν εδώ στην Γερμανία σε πόλη με πληθυσμό 100 000,παρά στην Αθήνα. Τραστ μι. :P

αν συγκρινεις την τωρινη Αθηνα με εκεινη των 80ς ειναι Σικαγο της παλιας εποχης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Αυτό που τρομάζετε όλοι τόσο πολύ, δεν το καταλαβαίνω εκτός να κατέβηκες στο κέντρο,νύχτα, μόνη σου. Ήθελα να ξερά τι σας λένε στα χωριά σας. Λύσε μου μια απορία, είσαι από λάρισα,πάτρα,θεσσαλονίκη ή κρήτη; Από την σχολή που είδα άτομα από όλη την χώρα,συνήθως αυτοί έχουν το μεγαλύτερο κόμπλεξ.
Παρ' ότι συμφωνώ μαζί σου (έχω περάσει 2 η ώρα το βράδυ μόνος μου από Ομόνοια και δεν είδα κάτι τρομακτικό) και είπα ότι για μένα η Αθήνα είναι η πιο όμορφη πόλη στην Ελλάδα,εμένα μου έχει διαμορφωθεί η αίσθηση ότι οι πιο κομπλεξικοί είναι οι Αθηναίοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Παρ' ότι συμφωνώ μαζί σου (έχω περάσει 2 η ώρα το βράδυ μόνος μου από Ομόνοια και δεν είδα κάτι τρομακτικό) και είπα ότι για μένα η Αθήνα είναι η πιο όμορφη πόλη στην Ελλάδα,εμένα μου έχει διαμορφωθεί η αίσθηση ότι οι πιο κομπλεξικοί είναι οι Αθηναίοι.

Παντού πιστεύω θα συναντήσεις κόμπλεξ ... Σίγουρα υπάρχουν πολλοί Αθηναίοι που θεωρούν ανώτερους τους εαυτους τους απο τους επαρχιωτες, αλλα νομίζω οτι και πολλοί απο την επαρχία μπορεί να ειναι λίγο σνομπ με τους Αθηναίους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
καλα ειναι αρκετα υπερβολικο να λεγεται επαρχια η Θεσσαλονικη π.χ αλλα ισως και αλλες πολεις απο καποιον κατοικο της Αθηνας
δεδομενου πως η Αθηνα εχει πολυ μικροτερη διαδρομη ως πολη,αλλα και του πληθυσμου της θεσσαλονικης

αν ακουσει σαλονικιος π.χ αθηναιο να μιλα ετσι λογικο ειναι να του κανει εντυπωση(γενικα μιλωντας )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nina-nana

Διάσημο μέλος

Η Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,536 μηνύματα.
o βολος γιατι ρε συ; κανεις δεν μιλησε για κιλκις,κοζανη,αιγιο,πυργο
τετοια περιμενα να ακουσω
Μάλλον γιατί οι περισσότεροι δεν έχουν πάει σε αυτά τα μέρη, άρα πώς να ξέρουν αν είναι όμορφα ή άσχημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Συμφωνώ, γιατί πραγματικά ο Βολος ειναι πανέμορφος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ο Βόλος είναι πολύ ωραία (και καθαρή) πόλη, και η περιοχή στο λιμάνι είναι μακράν το καλύτερο κομμάτι πιστεύω.

Πήγαμε μια φορά με το σχολείο και δεν είδα πολλά βέβαια, αλλά όταν πάω πάλι ορκίζομαι, θα μείνω στο λιμάνι.:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
ολες οι ελληνικες πολεις το χουν αυτο

για τον πληθυσμο τους θα πρεπε να χουν πολλαπλασια εκταση...βλεπεις και το τραγελαφικο ακομα και σε μικρες πολεις που ζηλεψαν την βλακεια/διαφθορα ( ; ) των μεγαλων να στοιβαζονται πολυκατοικιες στο κεντρο και ξαφνικα πενηντα,εκατο μετρα παρα εξω χωρια!
και αντε να ηταν γραφεια αυτα στην πολη..κατοικιες ειναι
η θεσσαλονικη δεν νομιζω πως εχει μικρη εκταση για τα ελληνικα δεδομενα..το αντιθετο,η οριοθετηση που εχει και η καλη ρυμοτομια της,αλλα και ο μικρος σχετικα πληθυσμος,ισως το σειχ σου και φυσικα πανω απ ολα η θαλασσα δινουν την αισθηση απλας,ενταξει για τα ευρωπαικα δεδομενα ας μην το συζηταμε

το μεγαλυτερο μειονεκτημα στην θεσσαλονικη ειναι ο καιρος του χειμωνα,με τις ομιχλες,τα κρυα ,την υγρασια κ.λπ
επισης και το αεροδρομιο της ειναι μειονεκτημα,πολυ μικρο για τα καλοκαιρια οπου γινεται το ελα να δεις,αλλα απορω και με αυτον που το εστησε σε μερος οπου πλακωνουν και οι περισσοτερες ομιχλες!
επισης η θεσσαλονικη πιστευω εχει ακομα και ετσι οπως ειναι μεγαλες δυνατοτητες να αλλαξει στο μελλον,το μετρο θα την αλλαξει πολυ δραστικα,μια πεζοδρομηση της παλαιας παραλιας επισης,ηδη η νεα παραλια που ανανεωθηκε προσφατα της προσθεσε σημαντικα στοιχεια,επισης μια αξιοποιηση πλατειων οπως η ελευθεριας π.χ που ειναι παρκιν και ειναισ το κεντρο της θα δωσει αλλο χαρακτηρα,ενα τελεφερικ που και φτηνο ειναι μαλιστα σαν εργο,απο παραλια ψηλα για ανω πολη/καστρα , ξερω γω στο σειχ σου θα ναι επισης μια ατραξιον σημαντικη.
αντιθετα αυτα που συζητανε υποθαλασσιες και τα λοιπα ειναι παραμυθια της χαλιμας και αχρειαστα

Το ειπες μονος σου, για τα ελληνικα δεδομενα. Δεν μπορει ομως η Θεσσαλονικη να μπει σε αυτα τα ελληνικα δεδομενα καθως η επομενη πολη πληθυσμιακα, η Πατρα δεν εχει ουτε το 20% του πληθυσμου της . Ή η Λαρισα ειναι μεγαλυτερη σε εκταση αν δεν κανω λαθος και εχει το 1/8 του πληθυσμου, μπορει και λιγοτερο.

Αυτο για τις πολυκατοικιες το παρατηρησα προσφατα. Ειχα παει για ασχετο λογο εξω απο τη Θεσσαλονικη, πιο περα απο τα ΤΕΙ και ηταν χωρια που ειχαν πολυκατοικιες, ενταξει οχι 6οροφες οπως μεσα στην πολη, αλλα 4οροφες πολυκατοικιες και διπλα ηταν χωραφια. :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top