ΟΕΦΕ: Χημεία κατεύθυνσης Γ' Λυκείου

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ωραια.Εγω βασικα βρηκα 0,042μολ αλλα ολο και καποια μ...κια θα εκανα.

Τόσο νομίζω πως βγαίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Saloniki0s

Νεοφερμένος

Ο Saloniki0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδες αν τα εχεις καποιος ας τα ανεβασει σε spoiler..καιγομαι να δω το Γ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Τελικά 0,042 είναι. Πώς τα κατάφερα και το HCl το έκανα NaA και το έλυσα σαν να είχαμε ρυθμιστικό διάλυμα μόνο εγώ ξέρω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Καλα εγω εκανα ολες τις μαλακιες μαζεμενες στη φυσικη.Αλλες εκφωνησεις διαβαζα την ωρα που εγραφα:P
Χημεια εχασα ενα πολλαπλης γαμωτο,ενα lewis και αυτο με τους ανθρακες στο Β3 αν ειναι σε σειρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒλασίαΚ.

Νεοφερμένος

Η ΒλασίαΚ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
παιδιά έγραψε κανείς απο εσάς σήμερα χημεία οεφε...? γράψαμε εμείς και έχω ψιλοφρικάρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel07

Νεοφερμένος

Η angel07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
παιδιά έγραψε κανείς απο εσάς σήμερα χημεία οεφε...? γράψαμε εμείς και έχω ψιλοφρικάρει...

Εγραψα εγω...λογικό να φρικάρεις ήτανε τόσα πολλα!!!!!! Και στο τεταρτο θέμα διαιθυλαμίνη? Δεν μπορούσαν να βάλουν μια απλή αμίνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piranxas

Νεοφερμένος

Ο piranxas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδιά έγραψε κανείς απο εσάς σήμερα χημεία οεφε...? γράψαμε εμείς και έχω ψιλοφρικάρει...
ναι εγραψα κι εγω!δεν εβγαιναν με τιποτα σε 3 ωρες!και στα επιλογης τα εβαλα ολα β!:-/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Στο τελευταίο θέμα τα νούμερα σας έβγαιναν καλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Στο τελευταίο θέμα τα νούμερα σας έβγαιναν καλά?
Μονο στον ογκο στο βi βγαινει καπως παραξενο νουμερο(31,25ml). Kατα τα αλλα καλα νουμερα βγαινουν μετα( 1 ο λογος στο βii, ph=6 στο ισοδυναμο σημειο στο βiii και 0,02 mol στο γ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top