Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,565 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,482 μηνύματα σε 76,236 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 303 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχετικά με το 10%

Elkal

Νεοφερμένος

H Elkal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Elkal έγραψε: στις 14:29, 25-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από Christianam23
Στην αρχή εγώ αγχώθηκα γιατί νόμιζα ότι έχω κάνει κάτι λάθος στην διαδικασία του 10% αλλά άμα το σκεφτείς είναι λογικό. Η εφαρμογή έχει ανανεωθεί για να δέχεται κωδικούς με το 18 μπροστά. Εμείς που έχουμε 17 τι θα μπούμε να δούμε;τους βαθμούς μας από πέρσι;Ή την σχολη που εχουμε ηδη περασει; Θα ανοίξει την ημέρα των βάσεων. Καλή σου επιτυχιαα

Επίσης, σε ποια σχολή θέλεις να περάσεις ;

Έχω 14600 με το 6% λέτε να πιάνω δημόσια διοίκηση η κοινωνική πολιτική παντειου η να περιμένω την επιλογή της φιλοσοφίας της Πάτρας;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 25-08-18 στις 15:04. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Christianam23

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Christianam23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H Christianam23 έγραψε: στις 14:29, 25-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από Elkal
Επίσης, σε ποια σχολή θέλεις να περάσεις ;

Νομική Κομοτηνής
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

george777

Νεοφερμένος

Ο george777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O george777 έγραψε: στις 22:20, 25-08-18:

καλησπέρα! εδωσα περυσι κι εβγαλα 15556 στο 5ο πεδιο! τι πιθανότητες εχω για ΛΟΧΡΗ στο ΟΠΑ?
Παράθεση

mairy1999

Νεοφερμένος

H mairy1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H mairy1999 έγραψε: στις 19:09, 18-09-18:

Καλησπέρα! Πέρασα σε μια σχολή με το 10% και έκανα την εγγραφή μου σε αυτήν στέλνοντας ταυτόχρονα αίτηση για να διαγραφώ από την παλιά μου. Θα ήθελα να ρωτήσω πότε θα πρέπει να επιστρέψω το πάσο. Επιπλέον, θα θα χρειαστεί να κανω και κάτι άλλο για να ολοκληρωθεί η εγγραφή μου στη νέα σχολή και να απαλλαχθώ από την παλιά?
Παράθεση

Λένω

Διακεκριμένο μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,161 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 21:07, 18-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από mairy1999
Καλησπέρα! Πέρασα σε μια σχολή με το 10% και έκανα την εγγραφή μου σε αυτήν στέλνοντας ταυτόχρονα αίτηση για να διαγραφώ από την παλιά μου. Θα ήθελα να ρωτήσω πότε θα πρέπει να επιστρέψω το πάσο. Επιπλέον, θα θα χρειαστεί να κανω και κάτι άλλο για να ολοκληρωθεί η εγγραφή μου στη νέα σχολή και να απαλλαχθώ από την παλιά?

Θα πρέπει να παρακολουθείς τις ανακοινώσεις στο σάιτ της νέας σου σχολής. Θα ανακοινώσουν τις ημερομηνίες που θα πρέπει να πας στη γραμματεία καθώς και τα δικαιολογητικά που θα πρέπει να προσκομίσεις για να ολοκληρωθεί η εγγραφή σου. Αν ανατρέξεις στις αντίστοιχες περσινές ημερομηνίες των ανακοινώσεων, πιθανότατα να βρεις περσινή ανακοίνωση εγγραφής πρωτοετών και είναι σχεδόν σίγουρο ότι και φέτος ακριβώς τα ίδια θα ζητάνε.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σχετικά με το ΑΦΜ - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 33 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-06-18 στις 15:25.
    • Σχετικα με το usb 2.0 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-06-06 στις 20:49.
    • σχετικα με το mp3.de - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-05-06 στις 17:49.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα