[Αγόρια] Πώς πρέπει να συμπεριφέρεται μια κοπέλα για να σας κερδίσει;

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
4)Να είναι μορφωμένη


Ισχύει. Πολύ συχνά νιώθω ότι οι γυναίκες μας θέλουν μόνο για το σεξ και πως δεν έχουν ενδιαφέροντα πέραν του ινσταγκραμ και των καμμένων τηγανίτων που τρώνε για branch!

Πολύ συχνά, πιάνω τον εαυτό μου να τις βάζω να μελετήσουν σημαντικά ιστορικά γεγονότα π.χ. τη μάχη στο Ελ Αλαμέιν το 1942 ή τη μάχη του Στάλινγκραντ(που δεν ξέρουν και τι είναι). Την επόμενη μέρα έχει διαγώνισμα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,987 μηνύματα.
Ισχύει. Πολύ συχνά νιώθω ότι οι γυναίκες μας θέλουν μόνο για το σεξ και πως δεν έχουν ενδιαφέροντα πέραν του ινσταγκραμ και των καμμένων τηγανίτων που τρώνε για branch!

Πολύ συχνά, πιάνω τον εαυτό μου να τις βάζω να μελετήσουν σημαντικά ιστορικά γεγονότα π.χ. τη μάχη στο Ελ Αλαμέιν το 1942 ή τη μάχη του Στάλινγκραντ(που δεν ξέρουν και τι είναι). Την επόμενη μέρα έχει διαγώνισμα.


Ε εσυ το παρακανες λίγο!
 

Guest 468119

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

  • Να είναι σεμνές

  • Να είναι τίμιες

  • Μη βρίζουν

  • Να ξέρουν από νοικοκυριό( εκτός αν είναι από μεγάλο τζάκι έτσι θα υπάρχει υπηρέτρια και δικαιολογείται)

  • Να είναι πιστές

  • Να περιποιούνται τον εαυτό τους

  • Να μη γυρίζουν με τον έναν και με τον άλλον

  • Να μην ζητούν δώρα ούτε επι της πλαγιάς οδού

  • Να μην φορούν παντελόνια αλλά φούστες και φορέματα ( έλεος σε λίγο θα βγούμε και εμείς με φούστα)

 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Griff

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Πολύ συχνά, πιάνω τον εαυτό μου να τις βάζω να μελετήσουν σημαντικά ιστορικά γεγονότα π.χ. τη μάχη στο Ελ Αλαμέιν το 1942 ή τη μάχη του Στάλινγκραντ(που δεν ξέρουν και τι είναι). Την επόμενη μέρα έχει διαγώνισμα.

Επιτέλους ένας φυσιολογικός άνθρωπος! Ξέρεις φίλε Fast πόσα Χ έχω ρίξει επειδή δεν ήξεραν να μου πουν τα νούμερα, έστω και κατά προσέγγιση, των γερμανικών μεραρχιών κατά τη μάχη της Γαλλίας ή της ξένης συμμετοχής στη μάχη της Βρετανίας;

Αν εξαιρέσω φυσικά αυτές τις σημαντικότατες προϋποθέσεις, υποθέτω παίζει και κάποιο ρόλο να είναι ειλικρινείς. Αλλά τι να την κάνεις την ειλικρίνεια όταν δεν ξέρουν να αναλύσουν τις γερμανοσοβιετικές κινήσεις στο ανατολικό μέτωπο;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Holy Trinity

  • Ειλικρίνεια.

  • Γνώση πολεμικής ιστορίας

  • Προετοιμασία νόστιμων κέικ και μουσακά.

 

Jowanna

Νεοφερμένος

Η Jowanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Νίκος999:

  • Να ξέρουν από νοικοκυριό( εκτός αν είναι από μεγάλο τζάκι έτσι θα υπάρχει υπηρέτρια και δικαιολογείται)

  • Να σε αγαπάει για την προσωπικότητά σου και όχι για αυτό που νομίζει ότι μπορείς να γίνεις (αυτό το πρόσθεσα εγώ :give_rose:)

  • Να μην ζητούν δώρα ούτε επι της πλαγιάς οδού

  • Να μην φορούν παντελόνια αλλά φούστες και φορέματα ( έλεος σε λίγο θα βγούμε και εμείς με φούστα)

Συμφωνώ με τα περισσότερα αλλά διαφωνώ κυρίως με το τελευταίο :dance3:

-Γιατί να μην φοράμε παντελόνια;Εγώ προσωπικά νιώθω κάπως άβολα όταν φοράω φούστες (και λίγο λιγότερο και με τα φορέματα).Και τι εννοείς με τα παντελόνια; Εννοείς τα τζιν,τα κολάν,τις φόρμες,τις βερμούδες,ολα,κάτι συγκεκριμένο;
Προσωπικά μου αρέσουν πολύ και νιώθω άνετα με τις φόρμες γυμναστικής /βερμούδες και δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου να μην φορέσω μια φόρμα μέσα στην εβδομάδα...
-Όσο για τα δώρα εγώ προσωπικά δεν θα ζητούσα δώρο από το αγόρι μου σε καμία περίπτωση...Η ουσία είναι να σου κάνει ο άλλος δώρο επειδή το νιώθει και επειδή σε αγαπάει.Οσο για την αξία του δώρου (άμα είναι ακριβό ή όχι) για εμένα ούτε αυτό μετράει αλλά η χειρονομία και το τι μπορεί να συμβολίζει το συγκεκριμένο δώρο.
-Όσο το να ξέρει από νοικοκυριό η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρουν όλες (ούτε εγώ) αλλά πιστεύω με τον καιρό όλα μαθαίνονται!

Πιστεύω ότι και αν γράψετε σε αυτό το θέμα έχει να κάνει με κάθε άνθρωπο ξεχωριστά (δηλαδή κάθε κοπέλα-γυναικα ξεχωριστά). Δυστυχώς πολλές κοπέλες προσπαθούν να μιμηθούν η μία την άλλη ή τις άλλες αλλά δεν σημαίνει ότι όλες οι κοπέλες είναι έτσι.
Σε εμένα πολλές γυναίκες έχουν πει το κλασικό "όλοι οι άντρες είναι οι ίδιοι" (κλπ.) αλλά αυτό δεν ισχύει καν γιατί όλοι είμαστε διαφορετικοί όσο και αν προσπαθούμε να ενταχθούμε σε μια κατηγορία!

Υ.Γ.1)Δεν ξέρω άμα αυτό το φόρουμ είναι μόνο για τα αγόρια απλά ήθελα να σας πω την προσωπική μου γνώμη για δύο-τρια πράγματα.Ζητώ συγγνώμη άμα θέλατε να μιλησετε μόνο τα αγόρια σε αυτό το φόρουμ!
Έχω πολύ όρεξη να μιλήσουμε άμα θέλετε για αυτό το θέμα!Επειδή δεν έχω διαμορφώσει πλήρως κάποια άποψη, μέσα από την συζήτηση θα με βοηθήσει να δω την οπτική σας γωνία:lol:
Υ.Γ.2) Άμα θέλετε να είναι συζήτηση αποκλειστικά μεταξύ του αντρικού φύλου πείτε το μου για να σβήσω το σχόλιο μου ή ας σβήσει κάποιος το δικό μου σχόλιο (αν γίνεται αυτό)
:thumbsup:
 

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Νομίζω Εκφυλίστηκε κάπως το θέμα. Η αρχική ερώτηση ήταν για το πως ουσιαστικά πρέπει να συμπεριφερθεί μια κοπέλα για να μας προσεγγίσει και να μας "κερδίσει" και έγινε στο η ιδανική νυφη για μένα είναι...
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Όχι πολύ βάψιμο, ευαισθησία, ειλικρίνεια και πιο συνεσταλμένες. Αυτά από εμένα.
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Να είναι πάνω από όλα αληθινή. Ακόμη, να είναι ώριμη, δοτική στα συναισθήματα και να είναι όμορφη εσωτερικά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top