Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,330 εγγεγραμμένα μέλη και 2,430,518 μηνύματα σε 75,869 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 330 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

petmak97

Δραστήριο Μέλος

Ο petmak97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 211 μηνύματα.

O petmak97 έγραψε: στις 14:43, 02-07-17:

Καλησπέρα παιδιά,
Έχω 2 ερωτήσεις που θα θελα να κάνω....
1) Είμαι απόφοιτος του 2015 και έδωσα πανελλήνιες ξανά πέρυσι στο 3ο πεδιο....υπάρχει κάποιο θέμα στο forum που μπορώ να ρωτήσω για τις πιθανότητες που έχω φέτος για το 10% για σχολές υγείας;
2) Ένας φίλος μου έβγαλε περιπου 18350 στο 3ο πεδίο έχει ελπίδες για Ιατρική;
Σας ευχαριστώ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 16:53, 02-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από dimitriss123
εχω 18050 2ο πεδιο λετε να πιασω αξιωματικων αστυνομιας? Περυσι για τους τριτεκνους που ειμαι και εγω ειχε 17809
Πιστευω ανετα την πιανεις
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria_99

Νεοφερμένος

H maria_99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H maria_99 έγραψε: στις 17:15, 02-07-17:

Να ανέβει λίγο δύσκολο εξαιτίας των μαθηματικών.
Παράθεση

chri18

Νεοφερμένος

H chri18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H chri18 έγραψε: στις 20:54, 02-07-17:

Με 17509 έχω ελπίδες για νομική Κομοτηνής;
Παράθεση

Ιππολύτη

Φοιτητής

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 20:56, 02-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από chri18
Με 17509 έχω ελπίδες για νομική Κομοτηνής;
Βάλ' την εσύ και βλέπουμε, μπορεί και να την πιάνεις.
Παράθεση

chri18

Νεοφερμένος

H chri18 έγραψε: στις 22:08, 02-07-17:

Εννοείται πως θα την βαλω απλα δεν ξερω...παίρνει και 33 παραπάνω φέτος.Ελπιζω να την πιάσω γιατί είναι η πρώτη μου επιλογή κι απο θέμα πόλης
Παράθεση

the-stockbroker

Νεοφερμένος

Ο the-stockbroker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O the-stockbroker έγραψε: στις 08:50, 03-07-17:

Παιδιά για την Νομική της Αθήνας τι ακούτε;
Παράθεση

chri18

Νεοφερμένος

H chri18 έγραψε: στις 10:39, 03-07-17:

Δεν νομιζω να πάει πάνω από 18500...θα πάρει και παραπάνω άτομα.Αν έχεις γράψει καλα την πιανεις
Παράθεση

the-stockbroker

Νεοφερμένος

Ο the-stockbroker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O the-stockbroker έγραψε: στις 12:56, 03-07-17:

18433 Έγραψα. Πέρυσι ήταν 18229
Παράθεση

chri18

Νεοφερμένος

H chri18 έγραψε: στις 12:58, 03-07-17:

θελω να πιστευω πως την εχεις...αλλα γιατι μονο αθηνα;
Παράθεση

the-stockbroker

Νεοφερμένος

O the-stockbroker έγραψε: στις 13:11, 03-07-17:

θελω να πιστευω πως την εχεις...αλλα γιατι μονο αθηνα;
Είναι το κέντρο λήψης αποφάσεων , έχω γνωστούς , είναι κοντά στην Πάτρα ( όπου ζω ) και πιστεύω έχει παραπάνω ευκαιρίες
Παράθεση

chri18

Νεοφερμένος

H chri18 έγραψε: στις 13:15, 03-07-17:

καλη επιτυχια..νομιζω την πιανεις.Για κομοτηνη τι προβλεπεις;
Παράθεση

the-stockbroker

Νεοφερμένος

O the-stockbroker έγραψε: στις 13:20, 03-07-17:

καλη επιτυχια..νομιζω την πιανεις.Για κομοτηνη τι προβλεπεις;
Εεε νομίζω μονόδροος η πτώση. Οι εισακτέοι ανέβηκαν , τα θέματα ήταν μετριούλια προς δύσκολα.
Παράθεση

chri18

Νεοφερμένος

H chri18 έγραψε: στις 13:27, 03-07-17:

Μακάρι να μην διαψευστείς...δεν ειναι ότι εχω λιγότερα.Εχω 100 παραπάνω αλλά δεν θέλω να ανεβει γιατί υπάρχει "κίνδυνος"
Παράθεση

kramer123

Δραστήριο Μέλος

Ο kramer123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 309 μηνύματα.

O kramer123 έγραψε: στις 13:31, 03-07-17:

Ποτε θα ξερουμε τα στατιστικα ?
Για να γινουν πιο ασφαλεις εκτιμησεις
Παράθεση

chri18

Νεοφερμένος

H chri18 έγραψε: στις 13:32, 03-07-17:

Υποτίθεται σημερα θα εβγαιναν
Παράθεση

cisse

Νεοφερμένος

Ο cisse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O cisse έγραψε: στις 13:33, 03-07-17:

μπορει καπιος να μου πει τα στατιστικα για το δευτερο επιστημονικο πεδιο επειδη για καποιο λογο δεν μπορω να τα ανοιξω
Παράθεση

Διονύσης13 (Διονύσης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Σχολής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 919 μηνύματα.

O Διονύσης13 έγραψε: στις 13:37, 03-07-17:

Βγήκαν πριν λίγο, ωστόσο μέχρι να βγάλουν την κλιμάκωση κανείς δεν μπορεί να μιλήσει με ασφάλεια. Πέρσυ τους πήρε 3 εβδομάδες από τότε που δημοσίευσαν τα στατιστικά, άντε να δούμε φέτος. Αν το πάνε όπως πέρσυ πάμε για 20κάτι Ιουλίου...
Παράθεση

chri18

Νεοφερμένος

H chri18 έγραψε: στις 13:49, 03-07-17:

σας ανοιγει το αρχειο με τα στατιστικα;
Παράθεση

Aphrodite_25

Νεοφερμένος

H Aphrodite_25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Aphrodite_25 έγραψε: στις 13:59, 03-07-17:

Τα στατιστικά ήρθαν για ακομη μια φορα ν ανατρέψουν τους βαρύγδουπους τίτλους εφημερίδων "Τρανταχτή" άνοδος στα παιδαγωγικά!Φετος προσήλθαν 9448 άτομα (ενώ οι αιτήσεις ηταν 17000) ενώ περσι 4910. Σαφως και θα υπάρξει μια μικρη άνοδος της τάξης των 300 μορίων στα υψηλόβαθμα τμήματα,αλλα δε νομιζω οτι θα δουμε τοσο θεαματικές αλλαγές.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    the purge , Giovanni_ , VasilisK00