Έκανα λάθος και δήλωσα ΕΠΑΛ

georgezaf

Νεοφερμένος

Ο georgezaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
γεια σας παιδιά....ήμουν μαθητής 3 γυμνάσιου και τώρα θα πάω πρώτη Λύκιου....δήλωσα ότι θέλω να πάω έπα και με έστειλαν στο έπα....δεν πήγα να κάνω εγγραφή....μπορώ πχ την άλλη πέμπτη(κάθε πέμπτη είναι ανοιχτό άδω νομίζω.) που είναι ανοιχτό το σχολειό να πάω να πάρω το απολυτήριο και να πάω να γραφτώ στο λύκειο της γειτονιάς μου??? σε αφτί που με πιάνει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xrusa!

Νεοφερμένος

Η xrusa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Κατα τις 22 Αυγουστου θα πας στο ΕΠΑΛ θα πάρεις τα χαρτιά σ κ θα πας σε αυτό π θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure Insanity

Νεοφερμένος

Η Pure Insanity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ναι, δεν είναι τίποτα. Μετεγγραφή από επαλ σε γελ (και αντίστροφα) μπορείς να κάνεις μεχρι τέλη οκτωβρίου από ότι θυμάμαι καλά, οπότε έχεις χρόνο, μην αγχώνεσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top