Κατανομή μαθητών στα Λύκεια

Magusta

Νεοφερμένος

Η Magusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!Θα ήθελα να εγκαινιάσω την ένταξή μου στο phorum με μια απορία που έχω τον τελευταίο καιρό:Με ποιο κριτήριο γίνεται ο καταμερισμός των μαθητών στα εκάστοτε Λύκεια;:hmm:Υπάρχει κάποιο άλλο πέρα από τη γεωγραφική κατανομή;Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!Θα ήθελα να εγκαινιάσω την ένταξή μου στο phorum με μια απορία που έχω τον τελευταίο καιρό:Με ποιο κριτήριο γίνεται ο καταμερισμός των μαθητών στα εκάστοτε Λύκεια;:hmm:Υπάρχει κάποιο άλλο πέρα από τη γεωγραφική κατανομή;Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.:flowers:
Βασικά και επίσημα είναι η γεωγραφική κατανομή. Όμως μπορείς να πας σε άλλο λύκειο:
1) Αν έχεις κάποια χαρτιά ότι μετακόμισες ή θα μετακομίσεις
2) Αν επικαλεστείς σοβαρούς και πιστευτούς λόγους.
3) Αν έχεις το κατάλληλο "μέσον".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Magusta

Νεοφερμένος

Η Magusta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ Dias.Απλά αναρωτήθηκα γιατί στην περιοχή μου υπάρχουν πολλά λύκεια ,αλλά ένα από αυτά θεωρείται το "καλό" με αποτέλεσμα όλοι να θέλουν να εγγραφούν σ'αυτό με θεμιτούς και αθέμιτους τρόπους...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top