Μεταγραφή σε Αθλητικό Γυμνάσιο

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
καλησπερα.ειμαι ενα απο τα νεοτερα μελη της παρεας και συγνωμη για τυχον λαθη.με λενε χρηστο και τελειωνω την πρωτη γυμνασιου.ξερει κανεις αν μπορω να κανω μεταγραφη σε αθλητικο γυμνασιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Την πρώτη μου χρονιά σε γυμνάσιο την πέρασα σε αθλητικό και μπορώ να σου πω ότι κάποιος μπορεί να γραφτεί ανα πάσα στιγμή εφόσον περάσει κάτι σαν "τεστ" στο άθλημα που σε ενδιαφέρει. Μετράνε τις επιδόσεις σου, σε σπριντ 40μ-60μ-100μ (ένα απ αυτά ανάλογα με το άθλημα), επιτόπιο άλμα εις μήκος και μετά σε τεχνικά μέρη ανάλογα με το άθλημα.

Αν περάσεις το τεστ, σε δέχονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο.ξερεις μεχρι ποτε γινονται μεταγραφες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Πρέπει να κάνεις αίτηση στο αθλητικό γυμνάσιο που θες εν μέσω των εξετάσεων, δηλαδή κάπου μέσα στον Ιούνη. Βέβαια το τεστ θα γίνει αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simos24

Νεοφερμένος

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
κι εγω ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο και το σκεφτομουν περσι....αλλα σκεψου...καθημερινες προπονησεις με την ομαδα σου,συν ενα παιχνιδι το Σαβ/κο...
Καθε μερα στο σχολειο προπονησεις...κ μερικες φορες πριν την εναρξη των μαθηματων...
Ενας φιλος μου παει και εχει ψιλοκλαταρει....δεν φοβασαι μην καεις??
κ μετα...δεν εχει αθλητικο λυκειο για να συνεχισεις...το καψιμο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofilia

Νεοφερμένος

Η SoFiLia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
κι εγω ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο και το σκεφτομουν περσι....αλλα σκεψου...καθημερινες προπονησεις με την ομαδα σου,συν ενα παιχνιδι το Σαβ/κο...
Καθε μερα στο σχολειο προπονησεις...κ μερικες φορες πριν την εναρξη των μαθηματων...
Ενας φιλος μου παει και εχει ψιλοκλαταρει....δεν φοβασαι μην καεις??
κ μετα...δεν εχει αθλητικο λυκειο για να συνεχισεις...το καψιμο!!
εχει και αθλητικο λυκειο!!!!!!!!!!!!!!!!!νομιζω οι αιτησεις δινονται τον μαιο.....θα σου στειλω αυριο ενα τηλ α παρεις να ρωτησεις σιγουρα....μεσα εδω θα στο γραψω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simos24

Νεοφερμένος

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
πω πω σορρυ δεν το ηξερα οτι εχει κ αθλητικο λυκειο..............
το μονο που ξερω ,,επειδη ασχολουμαι καθημερινα ,,,ειναι η κουραση και οτι δεν....προλαβαινω!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofilia

Νεοφερμένος

Η SoFiLia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
πω πω σορρυ δεν το ηξερα οτι εχει κ αθλητικο λυκειο..............
το μονο που ξερω ,,επειδη ασχολουμαι καθημερινα ,,,ειναι η κουραση και οτι δεν....προλαβαινω!!!!!!!!!
ναι οκ ξερω παει η ξαδερφη μου αλλα εχει τρελο χαβαλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
κι εγω ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο και το σκεφτομουν περσι....αλλα σκεψου...καθημερινες προπονησεις με την ομαδα σου,συν ενα παιχνιδι το Σαβ/κο...
Καθε μερα στο σχολειο προπονησεις...κ μερικες φορες πριν την εναρξη των μαθηματων...
Ενας φιλος μου παει και εχει ψιλοκλαταρει....δεν φοβασαι μην καεις??
κ μετα...δεν εχει αθλητικο λυκειο για να συνεχισεις...το καψιμο!!
δε με πειραζει καθολου.ηδη ειμαι σε ομαδα της περοχης μου με τρεις προπονησεις την βδομαδα και αγωνες καθε σαββατοκυριακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
και τα ευχαριστα νεα ειναι οτι βρηκε ακρη η μητερα μου!!!!!! αυριο ειναι η τελευταια μερα για καποια τεστ που δινονται για αξιολογηση του μαθητη!!!!!! αυριο τα παιρναω 9 με 11 το πρωι:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Eπειδή ακούω ότι να ναι εδώ πέρα, σας λέω ότι προπονήσεις γίνονται κάθε Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή από τις 7¨30 μέχρι 9 με 9.30 ανάλογα το άθλημα και την απόσταση του προπονητικού χώρου απ' το σχολείο.. Εννοείται ότι μετά κάθεστε μισή ώρα παραπάνω, μέχρι τις 14¨30 συνήθως.

Επίσης εννοείται ότι αν θέλετε ή χρειάζεστε λόγω απόστασης να πάρετε το πουλμανάκι που θα σας μεταφέρει, θα πρέπει να ξυπνάτε 6'30 με 6'45 περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Eπειδή ακούω ότι να ναι εδώ πέρα, σας λέω ότι προπονήσεις γίνονται κάθε Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή από τις 7¨30 μέχρι 9 με 9.30 ανάλογα το άθλημα και την απόσταση του προπονητικού χώρου απ' το σχολείο.. Εννοείται ότι μετά κάθεστε μισή ώρα παραπάνω, μέχρι τις 14¨30 συνήθως.

Επίσης εννοείται ότι αν θέλετε ή χρειάζεστε λόγω απόστασης να πάρετε το πουλμανάκι που θα σας μεταφέρει, θα πρέπει να ξυπνάτε 6'30 με 6'45 περίπου.
Ο χωρος προπονησης στο συγγεκριμενο σχολειο βρισκετε μολις 400 μετρα απο αυτο.ειμαι ενημερος για τις προπονησεις.μου αρεσει ο αθλητισμος πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Τότε με το καλό να πας και μακάρι να σου βγει σε καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lol

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
γειά σας!είμαι νέο μέλος στο forum και θέλω να μάθω πότε γίνονται οι εξετάσεις για αθλητικά γυμνάσια στο κολύμπι.ενδιαφέρομαι πραγματικά!ας μου απαντήσει κάποιος σύντομα,ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΥΚΟΥ

Νεοφερμένος

Ο ΚΟΥΚΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εχει και αθλητικο λυκειο!!!!!!!!!!!!!!!!!νομιζω οι αιτησεις δινονται τον μαιο.....θα σου στειλω αυριο ενα τηλ α παρεις να ρωτησεις σιγουρα....μεσα εδω θα στο γραψω..

καλησπερα... θα μπορουσες να με ενημερωσεις για το που υπαρχουν αθλητικα λυκεια. ξεκιναω του χρονου αθλητικο γυμνασιο στην ελευσινα και θα ηθελα να γνωριζω και για τα αθλητικα λυκεια που υπαρχουν. ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpis13

Νεοφερμένος

Η Ελπιδα ή Ελπις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μια φιλη μου πηγαινε σε αθλητικο την Α Γυμνασιου και το εχει μετανιωσει πραγματικα!Μου ειπε πως ειναι απαισια...Αλλοι παλι μου λενε πως ειναι υπεροχα.Παντως οταν η φιλη μου ξαναγραφτηκε σε κανονικο Γυμνασιο την εβαλαν παλι στην πρωτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ebe

Νεοφερμένος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μια φιλη μου πηγαινε σε αθλητικο την Α Γυμνασιου και το εχει μετανιωσει πραγματικα!Μου ειπε πως ειναι απαισια...Αλλοι παλι μου λενε πως ειναι υπεροχα.Παντως οταν η φιλη μου ξαναγραφτηκε σε κανονικο Γυμνασιο την εβαλαν παλι στην πρωτη...


Ε???????? Αυτό κανονικά δεν γίνεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κ εγώ στο αθλητικό πάω κ είχα ένα συμμαθητή που έφυγε κ πήγε στο κανονικό κ από Β2 πήγε Β1 στο ίδιο γυμνάσιο... Όποιος φεύγει απ'το αθλητικό πάει απλούστατα στο κανονικό στην ΙΔΙΑ ΤΑΞΗ ΟΧΙ ΣΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΟΥΤΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ.
-----------------------------------------
Στα Τ.Α.Δ (Τμήματα Αθλητικής Διευκόλυνσης) ή αλλιώς Αθλητικά οι προπονήσεις γίνονται ΔΕΥΤΈΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ από 7¨30 έως 9¨30. Άν μένεις σε περοχή που περνάει λεωφορείο πηγαίνεις στην στάση κ πάς στις εγκαταστάσεις. Αν όμως μένεις σε περιοχή που δεν περνάει λεωφορείο , το σχολείο σε συνεργασία με το δήμο κανονίζει κ στέλνει ΤΑΧΙ κ στο να σε πάνε κ στο να σε φέρουν. Νομίζω πως από σχολείο σε σχολείο διαφέρουν κ το αγωνίσματα , δεν είμαι σίγουρη όμως. Εμείς έχουμε ΜΠΑΣΚΕΤ - ΣΤΙΒΟ -ΡΥΘΜΙΚΗ-ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ-ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ Κ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ. Χρησιμοποιούμε τις διαθέσιμες εκγαταστάσεις έχουμε 2 γυμναστήρια κ επίσης πάμε για τρέξιμο-αντοχή έξω απ'τις εγκαταστάσεις στην παραλία στη λιμνοθάλασσα... Με λίγα λόγια κάνουμε πρωινό αθλητισμό με τους φίλους μας κ με καταπληκτικούς καθηγητές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Είνα 2 σε κάθε άθλημα κ ο καθένας τους σε διαφορετική κατηγορία π.χ στο στίβοο ένας ασχολείται με το τέξιμο ενώ ο άλλος με τις ρίψεις. Είναι τέλεια αν κ λίγο κουραστικά. Συνήθως έχουμε 8ωρο κ τελειώνουμε 2....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top