Ξανάρχισαν τα διαγωνίσματα του Β' Τριμήνου

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Ευχαριστούμε.....!!!Εμείς την Τρίτη γεωγραφία και την τετάρτη πληροφορική...!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
20-Μαθηματικά
20-Θρησκευτικά
19-Ιλιάδα
18-Γλώσσα

Ατά.Αύριο γράφουμε φυσική. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Από μία άποψη είναι πολύ αστείο που σας ακούω να μιλάτε τόσο σοβαρά για διαγωνίσματα όπως Θρησκευτικά, Αγγλικά κλπ. τη στιγμή που γνωρίζω αριστούχους στη χρονιά μου με βαθμολογία τετραμήνου 9-13 σε όλα αυτά, αλλά τον Ιούνιο θα μπούνε πολυτεχνεία. Και θα έλεγα ότι είναι σοβαρό πρόβλημα. Δε μπορείς να μπερδεύεις τον κόσμο έτσι. Βάλε τα πρώτα χρόνια Γενική Παιδεία και μετά αφιέρωσε στην κατεύθυνση. Δεν μπορεί ούτε εγώ να παίρνω (λέμε τώρα, δεν θα πάρω τόσο) 12 στη Γενική Παιδεία τετραμήνου, ούτε να ακούω παιδάκια 13 χρονών να μου λένε "εγώ δεν διαβάζω αρχαία, θα πάω θετική".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναντια29421

Νεοφερμένος

Η Ναντια29421 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Γαργαλιάνοι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δικιο εχεις!!!!!! 2 χρονια τωρα στο γυμνασειο δεν εχω διαβασει θρησκευτικα πανω απο μιση ωρα για καθε διαγωνισμα..... επισης για να λεω την αληθεια μ περισι κ εγω αυτα ελεγα κ μαθηματικα δεν διαβαζα (ειχα κ καλο καθηγητη), τα ειχα παρει αναποδα!! ελεγα εγω θα παω θεωριτικη δεν μ χρειαζονται!! το καλοκαιρι εγραψα 15 στα μαθηματικα κ το πηρα πολυ προσωπικα κ φετος π τα πηρα σοβαρα κ διαβαζω με το μπαμπα μ (ειναι πολιτικος μηχανικος) κ τα μαθηματικα κ η φυσικη κ η χημεια αρχιζουν κ μ αρεσουν παρα πολυ!!! κ να μην σας πω πως τςρα βλεπω αρχαια κ νυσταζω :xixi: τι να πεις αβισος η ψυχη τ ανθρωπου!!!
να σας ρωτησω ρε παιδια ξερετε αν μπορω να δω στο διαδυκτιο τουσ επιτυχοντες στο λοουερ??? αν μπορει καποιος να βοηθησει θα με υποχρεωνε!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokr@tes

Νεοφερμένος

Ο ΣΩΚΡΑΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εμεις γραφουμε την δευτερα αγγλικα οχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στο Γυμνασιο οπως και στο Λυκειο υπαρχουν και μαθηματα Γενικης Παιδειας που δεν ειναι καθολου αχρηστα...ακομα και με τα θρησκευτικα μαθαινεις πολλα πραγματα,ειδικα τα θρησκευτικα που κανω εγω φετος αναλυουν διαφορες εννοιες που δεν γνωριζα επακριβως τι σημαινουν.τα παντα χρειαζονται για να ανοιξει το μυαλο και να αναπτυχθει η σκεψη ακομα και στην Γ λυκειου..το οτι τα παιδια δικαιολογημενα δεν τα διαβαζουν επειδη δεν υπαρχει χρονος δεν σημαινει οτι δεν χρησιμευουν γενικα στη ζωη.γι'αυτο μην βιαζεστε με κατευθυνσεις και βλακειες απο το Γυμνασιο...οταν θα ερθει η ωρα θα αποφασισετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jld!!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εμείς γράφουμε την τρίτη Φυσική:stars::scared::crazy::s:sick::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_dst

Νεοφερμένος

Η katerina_dst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εμεις γραψαμε μαθηματικα,νεα,αρχαια,ομηρο,γερμανικα,ιστορια.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifi 95

Νεοφερμένος

Η Ιφιγενεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
:Pεμεισ πρπει να ειμαστε τυχεροι γτ περνουμε τον φεβρουαριο ελενχο και στης 1 αυγουστου!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά έχουμε γράψει αρχαία και Ιλιάδα, μαθηματικά και φυσική, νέα και Λογοτεχνία, καθώς και Οικιακή Οικονομία. Στη δε Οικιακή Οικονομία (άλλη κάνουμε εμείς) τα πήρα λίγο και κόντεψα να κριτικάρω ακόμη και τις ερωτήσεις, γράφοντας τι πιστεύω εγώ και σε τι σφάλλει το βιβλίο, σε αντίθεση με τους περισσότερους που παπαγάλισαν τις απαντήσεις. Ήταν η έμπνευση της στιγμής. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ το έκανα στην πληροφορική αυτό. Το βιβλίο ομολογουμένως γράφει άλλα αντί άλλων και κατέληξα με ένα ωραίο 15 στο Α' Τρίμηνο και ένα ωραίο 16 στο Β'.
Το ευχαριστήθηκα πάντως που έγραψα ότι ήταν σωστό και δεν παπαγάλισα λάθος πράματα σαν αυτούς που πήραν 20 και λοιπά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Xειτότερα απο το Α τρίμηνο. Βαριέμαι αφόρητα να ανοίξω βιβλίο και γράφω ότι μου κατέβει... Αυτό βέβαια έχει επιπτώσεις τις οποίες είμαι έτοιμη να δεχθώ. Νταξει :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpis13

Νεοφερμένος

Η Ελπιδα ή Ελπις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ακουστε κατι απιστευτο που μου συνεβει:ειχα γυρισει απο τα γαλλικα στις 21.00 και αρχισα να διαβαζω μουσικη.διαβαζα μεχρι τη μια και μιση και παω την επομενη να γραψω και ξερετε τι μας λεει η δασκαλα;μπορειτε να ανοιξετε τα βιβλια και να αντιγραψετε τις απαντησεις....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S-Eagle

Νεοφερμένος

Ο S-Eagle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εγώ γράφω αύριο ιστορία (μόνος μου) και γερμαικά και τελειώσαμε με τα διαγωνίσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
ακουστε κατι απιστευτο που μου συνεβει:ειχα γυρισει απο τα γαλλικα στις 21.00 και αρχισα να διαβαζω μουσικη.διαβαζα μεχρι τη μια και μιση και παω την επομενη να γραψω και ξερετε τι μας λεει η δασκαλα;μπορειτε να ανοιξετε τα βιβλια και να αντιγραψετε τις απαντησεις....:lol:

Kαλά να πάθεις...Αφού διάβαζες μουσική....:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Το Β' τρίμηνο τελείωσε -ευτυχώς και επιτέλους. Μου αρέσει που στο 1ο τρίμηνο μας πηγαίναν χαλαρά επί περίοδο ωριαίων επειδή, έλεγαν, την προηγούμενη χρονιά είχαν ταράξει τα δευτερογυμνασιάκια στα διαγωνίσματα το Νοέμβρη, και τώρα μας έχουν ταράξει στα διαγωνίσματα Ιανουάριο - Φεβρουάριο επειδή έμειναν πίσω στην ύλη.

Λογικά του χρόνου θα ταράξουν τα δευτερογυμνασιάκια στο 3ο τρίμηνο. :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ακουστε κατι απιστευτο που μου συνεβει:ειχα γυρισει απο τα γαλλικα στις 21.00 και αρχισα να διαβαζω μουσικη.διαβαζα μεχρι τη μια και μιση και παω την επομενη να γραψω και ξερετε τι μας λεει η δασκαλα;μπορειτε να ανοιξετε τα βιβλια και να αντιγραψετε τις απαντησεις....:lol:


Να μάθετε να διαβάζετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμείς έχουμε τελειώσεις εδώ και καιρό μιας και οι περισσότεροι καθηγητές έχουν βάλει ήδη τους βαθμούς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Κι εμάς. Ότι γράψαμε γράψαμε τώρα. Είμαι σίγουρη ότι θα τα πάω χειρότερα στο Β τρίμηνο. Δεν πειράζει, αρκεί να 'ναι πάνω απο 18.
-----------------------------------------
ακουστε κατι απιστευτο που μου συνεβει:ειχα γυρισει απο τα γαλλικα στις 21.00 και αρχισα να διαβαζω μουσικη.διαβαζα μεχρι τη μια και μιση και παω την επομενη να γραψω και ξερετε τι μας λεει η δασκαλα;μπορειτε να ανοιξετε τα βιβλια και να αντιγραψετε τις απαντησεις....:lol:
Μουσική; Πφιιιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top