Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,245 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,650 μηνύματα σε 75,710 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 424 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης

foreverfreak (Βαγγελας)

Φοιτητής

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ζωϊκής Παραγωγής ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 13:27, 24-08-09:

Καλησπερα σε ολους παιδια, τι κανετε?? Εγω πεταω στα συννεφα, γιατι μολις εμαθα, οτι οι κοποι τοσων χρονων ανταμοιφθηκαν και τελικα περναω στη σχολη που ηθελα απο την πρωτη γυμνασιου!! Για μενα δεν ειχε τοση σημασια η πολη, δε λεω θα προτιμουσα σιγουρα να ειμαι στην Αθηνα η τα Γιαννενα, οσο η σχολη και το αντικειμενο της... Τα παιδια ειναι πηγη ζωης για μενα και χαιρομαι που θα μπορω να ασχολουμαι μαζι τους στο μελλον!! Σε αυτο το thread λοιπον, θα μαζευτουμε ολοι οι φοιτητες του παιδαγωγικου Αλεξανδρουπολης και θα συζηταμε τους λογους για τους οποιους επιλεξαμε το συγκεκριμενο τμημα, αποριες σχετικα με τη σχολη, της ημερομηνιες εγγραφης και τα απαραιτητα δικαιολογητικα και κυριως για την πολη που περασαμε, που απ'οτι ακουω ειναι πανεμορφη και οι φοιτητες της δε θελουν να την αφησουν!! Λοιπον, ποιοι θα ειμαστε τελικα στο παιδαγωγικο της Αλεξανδρουπολης??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antigrafakias

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 294 μηνύματα.

O antigrafakias έγραψε: στις 13:29, 24-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από foreverfreak
Καλησπερα σε ολους παιδια, τι κανετε?? Εγω πεταω στα συννεφα, γιατι μολις εμαθα, οτι οι κοποι τοσων χρονων ανταμοιφθηκαν και τελικα περναω στη σχολη που ηθελα απο την πρωτη γυμνασιου!! Για μενα δεν ειχε τοση σημασια η πολη, δε λεω θα προτιμουσα σιγουρα να ειμαι στην Αθηνα η τα Γιαννενα, οσο η σχολη και το αντικειμενο της... Τα παιδια ειναι πηγη ζωης για μενα και χαιρομαι που θα μπορω να ασχολουμαι μαζι τους στο μελλον!! Σε αυτο το thread λοιπον, θα μαζευτουμε ολοι οι φοιτητες του παιδαγωγικου Αλεξανδρουπολης και θα συζηταμε τους λογους για τους οποιους επιλεξαμε το συγκεκριμενο τμημα, αποριες σχετικα με τη σχολη, της ημερομηνιες εγγραφης και τα απαραιτητα δικαιολογητικα και κυριως για την πολη που περασαμε, που απ'οτι ακουω ειναι πανεμορφη και οι φοιτητες της δε θελουν να την αφησουν!! Λοιπον, ποιοι θα ειμαστε τελικα στο παιδαγωγικο της Αλεξανδρουπολης??
Συγχαρητήρια για την επιτυχία σου και σου εύχομαι εις ανώτερα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 13:31, 24-08-09:

Να μαι και γώ !!
Παράθεση

NemesisRose (Κ@τερίν@)

Φοιτητής

H Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H NemesisRose Oh la la έγραψε: στις 13:32, 24-08-09:

Marakilove αντεποκρίθη over
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 13:33, 24-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από NemesisRose
Marakilove αντεποκρίθη over
xixi!!!:xixi: ναι!!!
Παράθεση

foreverfreak (Βαγγελας)

Φοιτητής

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ζωϊκής Παραγωγής ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 13:38, 24-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από antigrafakias
Συγχαρητήρια για την επιτυχία σου και σου εύχομαι εις ανώτερα!
Σε ευχαριστω πολυ και σε σενα ο,τι καλυτερο!!
Παράθεση

W4What

Απόφοιτος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O W4What jk :P έγραψε: στις 01:10, 25-08-09:

Παλι μπροστα μου???

Συγχαρητηρια μεγαλε!!!!!Αντε κ σ΄ανωτερα(αν υπαρχουν!!)
Ξερεις ποσο πηγε η βαση?
Παράθεση

foreverfreak (Βαγγελας)

Φοιτητής

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 02:31, 25-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από W4What
Παλι μπροστα μου???

Συγχαρητηρια μεγαλε!!!!!Αντε κ σ΄ανωτερα(αν υπαρχουν!!)
Ξερεις ποσο πηγε η βαση?
Για μενα δεν υπαρχουν ανωτερα!! Μεχρι στιγμης εχω εκπληρωσει τον εναν απο τους στοχους μου, να ασχοληθω δηλαδη με τα παιδια... Τωρα μου μενει ο δευτερος, να ασχοληθω με το θεατρο!! Τη βαση δεν την ξερω, αλλα συμφωνα με τελευταιες πληροφοριες ειναι κατω απο 18115...
Παράθεση

evie2058

Απόφοιτος

H evie2058 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H evie2058 έγραψε: στις 12:36, 25-08-09:

Και εγώ αλεξανδρούπολη παιδιά!!!!
Παράθεση

Ria_

Απόφοιτος

H Ria_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Ria_ έγραψε: στις 23:04, 26-08-09:

γεια σας παιδιά κ εγώ παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης πέρασα!από ότι ξέρω οι εγγραφές αρχίζουν κατά τις 15-16 Σεπτεμβρίου ξέρει κανείς πότε αρχίζουν τα μαθήματα;(κάποιοι από τους παλιούς ίσως..; )
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Φοιτητής

H maraki love έγραψε: στις 23:45, 26-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ria_
γεια σας παιδιά κ εγώ παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολης πέρασα!από ότι ξέρω οι εγγραφές αρχίζουν κατά τις 15-16 Σεπτεμβρίου ξέρει κανείς πότε αρχίζουν τα μαθήματα;(κάποιοι από τους παλιούς ίσως..; )
δεν έχει ακουστεί τίποτα ακόμα!! άντε συμφοιτήτρια
Παράθεση

Sunshine

Νεοφερμένος

H Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Sunshine έγραψε: στις 20:47, 03-09-09:

Συγχαρητήρια παιδιά! Καλώς να μας έρθετε!
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Φοιτητής

H maraki love έγραψε: στις 22:22, 03-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Sunshine
Συγχαρητήρια παιδιά! Καλώς να μας έρθετε!
πέρασες εδώ;
Παράθεση

Sunshine

Νεοφερμένος

H Sunshine έγραψε: στις 13:40, 04-09-09:

Δεύτερο έτος, πλέον!
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Φοιτητής

H maraki love έγραψε: στις 15:39, 04-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Sunshine
Δεύτερο έτος, πλέον!
α τέλεια!!!!!
Παράθεση

jpa24

Πτυχιούχος

Ο jpa24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O jpa24 έγραψε: στις 18:05, 22-09-09:

Καλησπέρα. Να σας ρωτήσω κάτι.Ξέρετε αν τα θέματα που βάζουν στις κατατακτήριες εξετάσεις είναι εύκολα ή δύσκολα; Κάνουν πολλοί αιτήσεις για το τμήμα στην Αλεξανδρούπολη; Sας Ευχαριστώ....
Παράθεση

Sunshine

Νεοφερμένος

H Sunshine έγραψε: στις 20:39, 22-09-09:

Θα ρωτήσω και αν μάθω θα σου πω!
Παράθεση

foreverfreak (Βαγγελας)

Φοιτητής

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 21:24, 22-09-09:

Τελικα αρχιζουμε τα μαθηματα στις 7 Οκτωβριου!! Επιτελους, δε μπορω να περιμενω αλλο...
Παράθεση

Maraki! (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Maraki! έγραψε: στις 11:33, 23-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από foreverfreak
Τελικα αρχιζουμε τα μαθηματα στις 7 Οκτωβριου!! Επιτελους, δε μπορω να περιμενω αλλο...

Αντε ωραία!! Να κανουμε και κατι επιτέλους!! Βαρέθηκα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sunshine

Νεοφερμένος

H Sunshine έγραψε: στις 20:56, 23-09-09:

Πω πω ανυπομονησία!

Αρχική Δημοσίευση από jpa24
Καλησπέρα. Να σας ρωτήσω κάτι.Ξέρετε αν τα θέματα που βάζουν στις κατατακτήριες εξετάσεις είναι εύκολα ή δύσκολα; Κάνουν πολλοί αιτήσεις για το τμήμα στην Αλεξανδρούπολη; Sας Ευχαριστώ....

Σου απάντησα μέσω Π.Μ.! Ελπίζω να βοήθησα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 11-08-12 στις 19:17. Αιτία: merge
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια