Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,571 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,545 μηνύματα σε 76,240 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 280 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ψυχολογία Παντείου

Civilara

Επιφανές Μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,173 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε: στις 14:41, 02-01-14:

Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (Δεκέμβριος 2013):
http://www.adip.gr/eks/Final%20Repor...University.pdf
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

russia4ever

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O russia4ever Люблю Россию. έγραψε: στις 16:17, 23-05-14:

Γειαα...!!

Το να περάσει κάποιος σε οποιαδήποτε Ψυχολογική σχολή είναι πολύ δύσκολο εννοώ ότι πρέπει να κάθεται με τις ώρες για να πιάσει την απαιτούμενη βάση?

Ευχαριστώ για όποια απάντηση μου δώσετε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast (Θεόδωρος)

Φοιτητής

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,493 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 16:22, 23-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από russia4ever
Γειαα...!!

Το να περάσει κάποιος σε οποιαδήποτε Ψυχολογική σχολή είναι πολύ δύσκολο εννοώ ότι πρέπει να κάθεται με τις ώρες για να πιάσει την απαιτούμενη βάση?

Ευχαριστώ για όποια απάντηση μου δώσετε.
Είναι δύσκολο, αλλά αξίζει καθώς πρόκειται για σχολές με άφθονο γυναικείο πλυθησμό.
Παράθεση

russia4ever

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O russia4ever Люблю Россию. έγραψε: στις 16:32, 23-05-14:

Αρχική Δημοσίευση από Fast
Είναι δύσκολο, αλλά αξίζει καθώς πρόκειται για σχολές με άφθονο γυναικείο πλυθησμό.
Δηλαδή απ΄ό,τι καταλαβαίνω αγόρια δεν έχει?
Όχι ότι έχω πρόβλημα.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
Παράθεση

bow10

Νεοφερμένος

H bow10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H bow10 έγραψε: στις 20:02, 19-06-14:

Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω ,εάν κάποιος βέβαια γνωρίζει, ποια είναι καλύτερη, η ψυχολογία στο Καποδιστριακό ή στην Πάντειο και γενικα με τι ασχολείσαι μόλις αποφοιτήσεις από αυτές?
Ευχαριστώ!
Παράθεση

Karzos1990

Νεοφερμένος

Ο Karzos1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Karzos1990 έγραψε: στις 20:03, 22-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από bow10
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω ,εάν κάποιος βέβαια γνωρίζει, ποια είναι καλύτερη, η ψυχολογία στο Καποδιστριακό ή στην Πάντειο και γενικα με τι ασχολείσαι μόλις αποφοιτήσεις από αυτές?
Ευχαριστώ!
Στην Αγγλία είναι η καλύτερη!
-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Energy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Energy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H Energy έγραψε: στις 22:16, 20-04-17:

Τι γνώμη έχετε για την ψυχολογία παντειου;
Παράθεση

mar_gr

Φοιτητής

H mar_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H mar_gr έγραψε: στις 02:43, 21-04-17:

Έχει καλούς καθηγητές και κάνουν όλοι οι φοιτητές πρακτική σε αντίθεση με τη ψυχολογία του ΕΚΠΑ.
Παράθεση

Energy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Energy έγραψε: στις 06:20, 21-04-17:

Είναι δύσκολη σχολή; Σκέφτομαι να δώσω κατατακτηριες όταν τελειώσω αυτή που είμαι τωρα
Παράθεση

mar_gr

Φοιτητής

H mar_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H mar_gr έγραψε: στις 14:10, 21-04-17:

Κοίτα δεν είναι δύσκολη αλλά ούτε και εύκολη.Μέτρια θα έλεγα.Άμα σου αρέσει κάν'το. Πρέπει να ξέρεις σε πιο τομέα θα θές να ειδικεύτεις για να επιλέξεις σε ποιά σχολή είναι καλύτερο να φοιτήσεις.Δες το πρόγραμμα σπουδών και των δύο σχολών και αποφάσισε.Σου είπα και στο προηγούμενο μήνυμα οτι στη ψυχολογία του Εκπα δεν παίρνουν όλους τους φοιτητές σε σχέση με το Πάντειο.Δική σου η απόφαση.Καλή επιτυχία σε οτι επιλέξεις!
Παράθεση

Energy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Energy έγραψε: στις 14:41, 21-04-17:

Στο παντειο θα δώσω γιατί είναι πιο κοντά στο σπίτι μου και έχω δει ότι στο εκπα μπαίνουν με πολύ υψηλούς βαθμούς. Η κλινική ή η συμβουλευτικη μου αρέσουν περισσότερο

Στην κλινική ψυχολογία έχει μεταπτυχιακό το εκπα, αλλά είναι πολύ ακριβό και τρία χρόνια. Αλλά μέχρι να δώσω στο παντειο και τελειώσω μπορεί να έχουν αλλάξει τα μεταπτυχιακά στο παντειο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Energy : 21-04-17 στις 14:41. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

Energy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Energy έγραψε: στις 07:19, 22-04-17:

Στην Αθήνα κάνει μεταπτυχιακό; Με ενδιαφέρει και η έρευνα
Παράθεση

Energy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Energy έγραψε: στις 20:18, 31-05-17:

Τι γνώμη έχετε για τις κατατακτηριες στην ψυχολογία παντειου; Η ύλη είναι πολύ μεγάλη; Υπάρχει κάποιος που να πέρασε έτσι;
Παράθεση

Energy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Energy έγραψε: στις 16:23, 04-06-17:

Τι γνώμη έχετε για την ψυχολογία παντειου;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια